Stal – Cuprum | 1:3 (koniec) | | | Warta – ZAKSA | 1:3 (koniec) |
finał
PSG Stal Nysa
|
1 |
25 | 23 | 29 | 16 | ||
KGHM Cuprum Lubin
|
3 |
20 | 25 | 31 | 25 |
Jarek
Czas meczu: 1:57 4. set: 0:22 |
|||
Stal | Cuprum | ||
---|---|---|---|
4. set | Mecz | 4. set | |
Suma zdobytych punktów | |||
16 | 93 | 101 | 25 |
Najwiecej punktów z rzędu | |||
2 | 4 | 4 | 4 |
Piłki setowe | |||
0 | 7 | 9 | 2 |
Piłki meczowe | |||
0 | 0 | 2 | 2 |
Statystyki serwisu | |||
Asy ** | |||
0 | 2 | 6 | 1 |
Błędy serwisowe ** | |||
6 | 18 | 21 | 5 |
Punkty zdobyte przy serwisie | |||
3 / 17 18 % |
29 / 94 31 % |
36 / 100 36 % |
11 / 24 46 % |
Statystyki returnu | |||
Punkty zdobyte przy returnie | |||
13 / 24 54 % |
64 / 100 64 % |
65 / 94 69 % |
14 / 17 82 % |
Informacja dla statystyk | |||
** Liczba asów i błędów serwisowych podczas meczu jest nieoficjalna. |
PSG Stal Nysa:
Zajder, Długosz, Komenda, Bućko, Ben Tara, M'Baye, Schamlewski, Lemański, Szczurek, Łapszyński, Filip
Libero: Dembiec, Ruciak
Zmiany:
Trener:
KGHM Cuprum Lubin:
Maruszczyk, Gunia, Ferens, Zawalski, Lorenc, Pietraszko, Oliveira, Jakubiszak, Smoliński, Jimenez, Magnuszewski, Tavares, Penchev
Libero: Makoś, Szymura
Zmiany:
Trener:
Zajder, Długosz, Komenda, Bućko, Ben Tara, M'Baye, Schamlewski, Lemański, Szczurek, Łapszyński, Filip
Libero: Dembiec, Ruciak
Zmiany:
Trener:
KGHM Cuprum Lubin:
Maruszczyk, Gunia, Ferens, Zawalski, Lorenc, Pietraszko, Oliveira, Jakubiszak, Smoliński, Jimenez, Magnuszewski, Tavares, Penchev
Libero: Makoś, Szymura
Zmiany:
Trener:
Sędziowie:
Sędzia pierwszy: Maciej Maciejewski
Sędzia drugi: Jarosław Makowski
Komisarz: Jerzy Zwierko
Kwalifikator: Grzegorz Jacyna
Widownia:
Stal Nysa:
Zajder, Długosz, Komenda, Bućko, Ben Tara, M'Baye, Schamlewski, Lemański, Szczurek, Łapszyński, Filip
Libero: Dembiec, Ruciak
Cuprum Lubin:
Maruszczyk, Gunia, Ferens, Zawalski, Lorenc, Pietraszko, Oliveira, Jakubiszak, Smoliński, Jimenez, Magnuszewski, Tavares, penchev
Libero: Makoś, Szymura
Sędziowie:
Sędzia pierwszy: Maciej Maciejewski
Sędzia drugi: Jarosław Makowski
Komisarz: Jerzy Zwierko
Kwalifikator: Grzegorz Jacyna.