GKS T. – Trzyniec 5:1 (koniec) | Wisła K. – Termalica 2:1 (koniec) | Podbeskidzie – Lewski 0:1 (koniec)
Wisła K. – Spartak T. 0:0 (poz.) | Cracovia – MSK Żilina 3:2 (koniec) | Slovan – Górnik Z. 2:2 (koniec)
Slovan Bratysława
2:2 (1:0)
Górnik Zabrze
Sobota 23.01.2021, 13:00 • Štadión Pasienky, Bratysława • Spotkania towarzyskie

Witamy. Mecz rozpocznie się o 13:00 i będziemy informować o zmianach stanu..

Znamy skład wyjściowy Górnika Zabrze:

Chudy – Paluszek, Koj, Gryszkiewicz – Masquras, Manneh, Kubica, Nowak, Janża – Krawczyk, Jimenez.

1

20
    Dwadzieścia minut gry już za nami. Póki co utrzymuje się bezbramkowy rezultat.

32
    Gol dla Slovana!
    Strzelcem bramki STRELEC.

45

45

Do przerwy Slovan Bratysława prowadzi z Górnikiem Zabrze 2:0. Za moment druga połowa spotkania, zostańcie z nami!