Clearex – Lubawa 2:1 (koniec) | Nova Gliwice – Piast 1:8 (koniec) | Jagiellonia – Lębork 4:6 (koniec)
Rekord – Red Devils 14:0 (koniec) | Jelcz-Laskowice – GI Malepszy 2:1 (koniec) | Red Dragons – FIT-MORNING Gredar 5:1 (koniec)
Jagiellonia Białystok
4:6 (2:4)
LSSS Team Lębork
Sobota 06.02.2021, 18:00 • Hala VI LO, Białystok • FOGO Futsal Ekstraklasa • 20. kolejka

39:30
    Gol dla Teamu Lębork!
    Strzelcem bramki ANDRE LUIZ.

Odsłonięci gospodarze zostali trafieni ostatnim ciosem w ostatniej minucie podstawowego czasu. Andre Luiz swoim uderzeniem zagwarantował komplet punktów zawodnikom z Lęborka.

30:44
    Strzelcem bramki ERIC TABARES.

LSSS Team Lębork odzyskał prowadzenie. Wyrównanie tylko rozdrażniło przyjezdnych, którzy krótko po wznowieniu meczu odzyskał prowadzenie strzałem Erica Tabaresa.

30:09
    Gol dla MOKS-u Słoneczny Stok!
    Strzelcem bramki TOMASZ DZIERZGOWSKI.

Doprowadzili do remisu gospodarze. Efektowny pościg Słonecznego Stoku i po uderzeniu Tomasza Dzierzgowskiego przyjezdni muszą zapomnieć o swoim prowadzeniu.

21:03
    Strzelcem bramki ADRIAN CITKO.

Po przerwie trafienie kontaktowe i powinno ono dodać energii do przeprowadzania kolejnych ataków gospodarzom. Adrian Citko przymierzył po raz drugi w meczu.

19:32
    Strzelcem bramki PIOTR KOWALCZYK.

To już druga taka sytuacja w meczu. Ponownie białostoczanie strzelili gola krótko po trafieniu przeciwnika. Piotr Kowalczyk przywraca nadzieję gospodarzom przed zejściem na przerwę do szatni.

19:22
    Strzelcem bramki MATEUSZ MADZIĄG.

Świetna końcówka pierwszej połowy spotkania w wykonaniu przyjezdnych. Mateusz Madziąg jest na razie najskuteczniejszym zawodnikiem meczu. To jego drugie trafienie do bramki.

17:31
    Strzelcem bramki LUCAS BONIFACIO.

Drużyna z Lęborka odzyskała trzybramkowe prowadzenie. Worek z golami rozwiązał się na dobre. Skuteczna akcja Lucasa Bonifacio. Tym razem to on przymierzył do siatki.

14:50

Zrobiło się energicznie oraz interesująco w ostatnich minutach. Słoneczny Stok odpowiedział swoim golem kontaktowym na wcześniejsze skuteczne ataki LSSS Teamu Lębork. Gospodarze pokazują pazurki.

14:33
    Bramkę z rzutu karnego zdobywa MATEUSZ MADZIĄG.

Rośnie przewaga przyjezdnych w rywalizacji ze Słonecznym Stokiem. Przewinienie w polu bramkowym, a egzekutorem rzutu karnego był Mateusz Madziąg. Nie pozwolił on sobie na błąd przy dobitce.

12:08
    Strzelcem bramki KRZYSZTOF WITKOWSKI.

Przełom w konfrontacji w Białymstoku. Piłka trafiła do Krzysztofa Witkowskiego, a ten znał sposób na umieszczenie jej w bramce. LSSS Team Lębork na prowadzeniu po kilkunastu minutach rywalizacji.

Gole: 15. Citko, 20. Kowalczyk, 22. Citko, 31. Dzierzgowski – 13. Witkowski, 15. Madziąg (kar.), 18. Bonifacio, 20. Madziąg, 31. Tabares, 40. Andre

Kartki:   14. Skiepko (SSB), 30. Kowalczyk (SSB), 38. Osypiuk (SSB) – 33. Choszcz (LĘB)

Jagiellonia Białystok: Danilewicz, Święciński – Kowalczyk, Citko, Dzierzgowski, Kożuszkiewicz, Osypiuk, Łabieniec, Skiepko, Aleksandrowicz, Prolejko.

LSSS Team Lębork: Czekirda, Łapigrowski – Madziąg, Łapigrowski, Choszcz, Witkowski, Narewski, Kolesnik, Andre Luiz, Bonifacio, Tabares, Depta.

Sędziowie: Podlecki, Szczołko – Nakielski, Brysiewicz