Lubawa – FC Toruń 11:0 (koniec) | Dreman – Jagiellonia 2:2 (koniec) | GI Malepszy – Red Dragons 4:3 (koniec)
FIT-MORNING Gredar – Rekord 2:12 (koniec) | AZS UŚ – Nova Gliwice 5:6 (koniec) | Piast – Clearex 4:4 (koniec)
Red Devils – Lębork 6:7 (koniec)
KS Constract Lubawa
11:0 (6:0)
FC Toruń
Środa 10.02.2021, 18:15FOGO Futsal Ekstraklasa • 21. kolejka

Co za mecz! Constract Lubawa rozbił FC reiter Toruń aż 11:0! Absolutnym MVP spotkania Pedro De Oliveira, a więc autor aż pięciu trafień. Dziękuję za uwagę! (19:39:19)

40
    Jeden z ostatnich ataków miejscowych. Constract od autu na połowie torunian.

39
    Okuniewski wygrał pojedynek sam na sam z zawodnikiem rywali!

39
    Ładnie wyprowadzali kolejną akcję torunianie, ale w kluczowym momencie Jekiełek nie opanował futbolówki.

38
    Bardzo groźna kontra torunian, ale raz jeszcze świetnie interweniował Okuniewski!

37
    Szarpany za koszulkę przez Jekiełka był Kriezel. Żółta kartka dla zawodnika FC Reiter Toruń.

35
    Bardzo dobrze interweniował Okuniewski po strzale Spychalskiego z dystansu.

35
    Jak nie idzie to nie idzie! Spychalski świetnie przejął piłkę na połowie rywali, ale strzelił w słupek!

34
    Nieudane zagranie Naparło do przodu. Za darmo otrzymali piłkę miejscowi.

33
    Z ostrego kąta zbyt lekko uderzał Mróczyński i pewnie wyłapuje piłkę golkiper gospodarzy.

33
    Gol dla Constractu!
    Strzałem z dalszej odległości Kamila Naparło pokonał PEDRO DE OLIVEIRA!

32
    Kolejna znakomita okazja gospodarzy, ale nieskutecznie kończył akcję Henrique!

31
    Czujna interwencja Naparło po zaskakującym uderzeniu Henrique.

30
    Faule: 0-2.

29
    Dobra okazja przyjezdnych, ale minimalnie pomylił się Mrówczyński!

28
    Z dystansu uderzał Wojciechowski, ale na linii strzału znalazł się Kriezel. Korner dla gości.

28
    Nieco spokojniejszy fragment gry w Lubawie. Gospodarze nie atakują już z taką intensywnością, jak na początku drugiej połowy.

Gole: 1. Raszkowski, 2. Piórkowski, 11. Henrique, 12. Henrique, 13. De Oliveira, 18. De Oliveira (kar.), 21. De Oliveira, 22. Souza, 22. De Oliveria, 24. Raszkowski, 33. De Oliveira

Kartki:   20. Piórkowski (CON) – 18. Szczepaniak (TOR), 37. Jekiełek (TOR)