Lubawa – FC Toruń 11:0 (koniec) | Dreman – Jagiellonia 2:2 (koniec) | GI Malepszy – Red Dragons 4:3 (koniec)
FIT-MORNING Gredar – Rekord 2:12 (koniec) | AZS UŚ – Nova Gliwice 5:6 (koniec) | Piast – Clearex 4:4 (koniec)
Red Devils – Lębork 6:7 (koniec)
KS Constract Lubawa
11:0 (6:0)
FC Toruń
Środa 10.02.2021, 18:15FOGO Futsal Ekstraklasa • 21. kolejka

Witamy w transmisji online. Spotkanie rozpocznie się o godzinie 18:15.

Czas na 21. kolejkę Statscore Futsal Ekstraklasy! W tej relacji skupimy się na meczu KS Constractu Lubawa z FC Reiter Toruń.

W ligowej tabeli wyżej znajdują się miejscowi. Są wiceliderem z dorobkiem 46 punktów. Torunianie mają 27 "oczek" i plasują się na siódmej lokacie.

Obsada sędziowska:

Sędzia I: Michał Żurawski
    Sędzia II: Adamonis Jewgienij
    Sędzia III: Marek Marcinkowski
    Sędzia czasowy: Michał Walkowski.

Początek spotkania zaplanowano na 18:15. Składy obu ekip podamy z odpowiednim wyprzedzeniem. Bądźcie z nami!

Protokół meczowy:

KS Constract Lubawa:
    Chavez, G. Okuniewski – Da Silva, Lutecki, Grubalski, Piórkowski, Łożyński, De Oliveira, Kriezel, Ossowski, Henrique, De Souza, Raszkowski, J. Okuniewski

FC Toruń:
    Iwański, Iwanek, Naparło – Wojciechowski, Jekiełek, Waszak, Kieper, Szczepaniak, Spychalski, Lewandowski, Mrówczyński

1

1
    Prawym skrzydłem próbowali atakować torunianie, ale ostatecznie nie udało im się oddać strzału na bramkę rywali.

1
    Gol dla Constractu!
    Szybka akcja lubawian prawym skrzydłem, nieudane wyjście z bramki golkipera torunian i JAKUB RASZKOWSKI pewnie skierował piłkę między słupki!

2
    Kolejny cios gospodarzy! Świetnie rozegrany rzut rożny, podanie do BARTŁOMIEJA PIÓRKOWSKIEGO, który potężnym strzałem pokonał Iwanka!

3
    Łatwo stracił piłkę na połowie rywali Jekiełek. Od autu Constract.

4
    Bliscy odpowiedzi byli przyjezdni! Jekiełek dobrze wypatrzał Lewandowskiego, ale ten przegrał pojedynek z Chavezem!

5
    Nieudane wykończenie akcji przez lubawian.

5
    Faule: 1-1.

6
    Piórkowski zablokował jednego z rywali na skrzydle. Torunianie od autu na własnej połowie.

8
    Przerwa na życzenie trenera drużyny gości.

10
    Mocne uderzenie Szczepaniaka, ale czujnie interweniował Chavez! Tylko korner dla przyjezdnych.

11
    Potężne uderzenie Henrique z prawego skrzydła, ale zdołał zbić piłkę na rzut rożny Iwanek.

11
    Na raty strzelając z linii pola karnego wynik spotkania podwyższył RIBEIRO CARLOS-HENRIQUE.

12
    Nieudane wybicie piłki przez Iwanka. Futbolówkę w środku pola przejął De Oliveira, ale niewiele udało mu się zdziałać.

12
    Bezpośrednie uderzenie RIBEIRO CARLOSA-HENRIQUE z rzutu wolnego z kilkunastu metrów zaskoczyło Iwanka!

13
    Niesamowite! Łatwo stracili piłkę na własnej połowie torunianie. Przejął ją PEDRO DE OLIVERIA SILVA, który mocnym strzałem pod poprzeczką podwyższył prowadzenie Constractu!

14
    Mrówczyński ofiarnym wślizgiem zablokował płaskie uderzenie Kriezela. Od rzutu rożnego ekipa z Lubawy.

15
    Kriezel sfaulowany w środku pola przez Wojciechowskiego.

16
    Wyruszył na połowę rywali Iwanek, ale nie zdołał utrzymać piłki w boisku.

17
    Faul Szczepaniaka. Czwarte przewinienie na koncie gości.

18
    Rzut karny dla gospodarzy! Szczepaniak powalił na parkiet Victora De Souzę!

18
    Żółtą kartkę otrzymuje Szczepaniak (FC Toruń).

18
    Bardzo mocne uderzenie PEDRO DE OLIVEIRY SILVY i Naparło nie zdążył zareagować!

18
    Obiecująco zapowiadała się kontra torunian, ale Jekiełek przegrał pojedynek z Chavezem!

19
    Huknął Raszkowski z kilkunastu metrów, ale czujnie nogą interweniował Iwanek!

20
    Zablokowane uderzenie Jekiełka. Od autu przyjezdni.

20
    Taktyczne przewinienie Piórkowskiego i w pełni zasłużona żółta kartka.

20

Pogrom do przerwy! Constract znakomicie rozpoczął mecz, a później konsekwentnie powiększał przewagę. Na drugą odsłonę wracamy za niecały kwadrans, zostańcie z nami!

21

21
    PEDRO DE OLIVEIRA strzałem z linii pola karnego pokonał Iwanka!

22
    Bez litości gospodarze! Na listę strzelców wpisał się VICTOR DE SOUZA.

22
    To jest niesamowite! Znakomita indywidualna akcja PEDRO DE OLIVEIRY i już jest 9:0!

23
    Zmiana w bramce FC Toruń. Naparło zastąpił Iwanka.

24
    Ossowski na skrzydło do PAWŁA RASZKOWSKIEGO, a ten potężnym strzałem umieścił piłkę pod poprzeczką!

26
    Niedokładne zagranie Pedro Pereiry. Torunianie od autu na własnej połowie boiska.

27
    Przewinienie Jekiełka w środkowej strefie boiska.

28
    Nieco spokojniejszy fragment gry w Lubawie. Gospodarze nie atakują już z taką intensywnością, jak na początku drugiej połowy.

28
    Z dystansu uderzał Wojciechowski, ale na linii strzału znalazł się Kriezel. Korner dla gości.

29
    Dobra okazja przyjezdnych, ale minimalnie pomylił się Mrówczyński!

30
    Faule: 0-2.

31
    Czujna interwencja Naparło po zaskakującym uderzeniu Henrique.

32
    Kolejna znakomita okazja gospodarzy, ale nieskutecznie kończył akcję Henrique!

33
    Strzałem z dalszej odległości Kamila Naparło pokonał PEDRO DE OLIVEIRA!

33
    Z ostrego kąta zbyt lekko uderzał Mróczyński i pewnie wyłapuje piłkę golkiper gospodarzy.

34
    Nieudane zagranie Naparło do przodu. Za darmo otrzymali piłkę miejscowi.

35
    Jak nie idzie to nie idzie! Spychalski świetnie przejął piłkę na połowie rywali, ale strzelił w słupek!

35
    Bardzo dobrze interweniował Okuniewski po strzale Spychalskiego z dystansu.

37
    Szarpany za koszulkę przez Jekiełka był Kriezel. Żółta kartka dla zawodnika FC Reiter Toruń.

38
    Bardzo groźna kontra torunian, ale raz jeszcze świetnie interweniował Okuniewski!

39
    Ładnie wyprowadzali kolejną akcję torunianie, ale w kluczowym momencie Jekiełek nie opanował futbolówki.

39
    Okuniewski wygrał pojedynek sam na sam z zawodnikiem rywali!

40
    Jeden z ostatnich ataków miejscowych. Constract od autu na połowie torunian.

Co za mecz! Constract Lubawa rozbił FC reiter Toruń aż 11:0! Absolutnym MVP spotkania Pedro De Oliveira, a więc autor aż pięciu trafień. Dziękuję za uwagę! (19:39:19)

Gole: 1. Raszkowski, 2. Piórkowski, 11. Henrique, 12. Henrique, 13. De Oliveira, 18. De Oliveira (kar.), 21. De Oliveira, 22. Souza, 22. De Oliveria, 24. Raszkowski, 33. De Oliveira

Kartki:   20. Piórkowski (CON) – 18. Szczepaniak (TOR), 37. Jekiełek (TOR)