Rekord – GI Malepszy 8:2 (koniec) | AZS UŚ – Clearex 6:2 (koniec) | Nova Gliwice – Dreman 3:4 (koniec)
Jelcz-Laskowice – AZS Darkomp 2:2 (koniec)
FC Acana Orzeł Futsal Jelcz-Laskowice
2:2 (1:1)
AZS UW Darkomp Wilanów
Sobota 13.02.2021, 20:00 • Centrum Sportu i Rekreacji, Jelcz-Laskowice • FOGO Futsal Ekstraklasa • 22 • 22. kolejka

Dziękujemy za śledzenie relacji i zapraszamy na kolejne prowadzone na naszym portalu! (21:34:36)

Dwie bramki Pautiaka, dwie bramki Klausa i mecz kończy się remisem 2:2. Emocji w tym meczu nie brakowało, bo oba zespoły miały swoje sytuacje, ale równie dobrze grały w obronie, przez co strzelenie bramki było nie lada wyzwaniem. Tym samym spotkanie kończy się dokładnie takim samym wynikiem jak w rundzie jesiennej.

40
    Uderzenie Pastarsa ponad poprzeczką. Piłka znajdzie się w rękach Wójcika, ale najpierw o czas poprosił trener Karczyński. Chce jeszcze przekazać swoim podopiecznym, jak rozegrać ten rzut od bramki.

40
    8 sekund do końca i aut blisko pola karnego będzie miał Orzeł. To może być ostatnia szansa!

39
    Nieco ponad minuta do końca spotkania, 2:3 w faulach. Obie drużyny liczą jeszcze na jakiś przebłysk i strzelenie zwycięskiej bramki w końcówce meczu.

38
    Jeszcze timeout dla zespołu gospodarzy, dwie i pół minuty do końca spotkania.

35
    Cały czas wysokim pressingiem grają obie drużyny, ale już od pewnego czasu opadają z sił.

33
    Dobra akcja gospodarzy i strzał Pastarsa, ale piłka mija słupek.

31
    Uderzenie Klausa z dystansu, ale piłka mija dalszy słupek.

31
    Szybka kontra i uderzenie Przyborka, również golkiper górą.

31
    Pastars po rzucie rożnym, ale zbyt lekko.

29
    Pastars uderzał z prawej strony, ale nie udało mu się poważnie zagrozić bramce strzeżonej przez Wójcika.

28
    Żółtą kartkę otrzymuje Nahorny (AZS Uniwersytet Warszawski Wilanów).

28
    Żółtą kartkę otrzymuje Szypczyński (FC Acana Orzeł Futsal Jelcz-Laskowice).

28
    Indywidualna akcja Lifanova lewym skrzydłem, ale został powstrzymany.

25
    Strzał Klausa z lewej strony, ale bardzo niecelny.

25
    Faulowany teraz Pautiak i to dopiero pierwsze przewinienie w tej części spotkania. Bardzo czysto grają zawodnicy obu drużyn.

23
    Gol dla Orzeł Futsal Jelcz-Laskowice!
    Strzelcem bramki PAUTIAK. Piłka na prawą stronę do Pautiaka, ten przełożył sobie piłkę na lewą stronę i mocnym strzałem pokonuje Wójcika! Mamy remis!