Warta – Zagłębie L. 1:0 (koniec) | Górnik Z. – Stal M. 2:1 (koniec)
Warta Poznań
1:0 (0:0)
Zagłębie Lubin
Poniedziałek 15.02.2021, 18:00 • Grodzisk Wielkopolski • PKO Ekstraklasa • 17. kolejka

Spotkanie w Grodzisku Wielkopolskim dobiegło końca! Druga połowa wyraźnie lepsza od pierwszej, a przede wszystkim z golem. Golem strzelonym przez Łukasza Trałkę, który zapewnił Warcie 3 punkty. Dziękuję za uwagę! (19:59:41)

90+5
    Jeszcze rzut wolny dla Warty na połowie rywali na prawym skrzydle. Mocno przeciągnął się doliczony czas gry.

90+3
    Faul Balicia w ofensywie. Nic złego gospodarzom nie powinno się już w tym meczu zdarzyć!

90+2
    Zmiana w drużynie Warta Poznań: z boiska schodzi Maciej Żurawski, na boisku pojawia się Bartłomiej Burman.

90+1
    I kolejny uraz. Pomocy medycznej potrzebuje Żurawski.

90+1
    O dwie minuty przedłużone zostało to spotkanie!

90
    Nie trafił w piłkę przy próbie piąstkowania Lis, ale Simić głową posłał piłkę ponad poprzeczką.

89
    Korner wywalczyli lubinianie. To może być jedna z ostatnich okazji na doprowadzenie do wyrównania.

88
    Przewinienie Jakóbowskiego na połowie rywali i arbiter po raz pierwszy w tym spotkaniu zdecydował się na indywidualne napomnienie.

86
    Faulowany Szysz w środkowej strefie boiska. Coraz większą liczbą zawodników lubinianie przenoszą się na połowę rywali.

85
    Jedna z nielicznych akcji lubinian w ostatnich minutach szybko przerwana przez miejscowych.

84
    Zmiana w drużynie Zagłębie Lubin: z boiska schodzi Jakub Bednarczyk, na boisku pojawia się Łukasz Poręba.
    Zmiana w drużynie Zagłębie Lubin: z boiska schodzi Jewgienij Baszkirow, na boisku pojawia się Samuel Mráz.
    Zmiana w drużynie Zagłębie Lubin: z boiska schodzi Dejan Dražić, na boisku pojawia się Lorenco Šimić.

83
    Jeszcze jeden rzut rożny dla Warty. Nie dają rywalom możliwości na odpowiedź gospodarze.

81
    Znakomita interwencja Hładuna po uderzeniu Jakóbowskiego! Tylko korner dla Warty.

80
    Zmiana w drużynie Warta Poznań: z boiska schodzi Łukasz Trałka, na boisku pojawia się Mateusz Kupczak.
    Zmiana w drużynie Warta Poznań: z boiska schodzi Jan Grzesik, na boisku pojawia się Robert Janicki.

78
    Nie zamierzają ograniczać się do murowania dostępu do własnej bramki miejscowi. Z kolejnym atakiem rusza Warta.

76
    Miejscowi od autu na własnej połowie. Nie spieszą się ze wznowienie gry poznaniacy.

Gole: 75. Trałka

Kartki:   88. Jakóbowski (WAR)

Strzały celne: 3:1. Strzały niecelne: 8:7. Rzuty rożne: 5:11. Spalone: 0:0. Foule: 9:19.
    Warta Poznań: Lis – Kuzdra, Kieliba (C) (14. Ławniczak), Ivanov, Kiełb – Grzesik (80. Janicki), Trałka (80. Kupczak), Kopczyński, Żurawski (90+2. Burman), Jakóbowski – Jaroch.
    Zmiany: Bielica – Ławniczak, Czyżycki, Rybicki, Kupczak, Janicki, Spychała, Burman, Sopoćko.

Zagłębie Lubin: Hładun – Wójcicki, Kruk (20. Jończy), Oko, Balić (C) – Baszkirow (84. Mráz), Żubrowski, Starzyński, Bednarczyk (84. Poręba), Dražić (84. Šimić) – Szysz.
    Zmiany: Forenc – Šimić, Jończy, Bartolewski, Poręba, Łakomy, Stoch, Mráz, Sirk.

Główny: Piotr Lasyk
    Asystenci: Krzysztof Myrmus, Bartłomiej Lekki
    Techniczny: Sebastian Jarzębak
    VAR: Szymon Marciniak