Carolina – Florida | 3:4 (po dogrywce) | | | Toronto – Ottawa | 2:1 (koniec) | | | Detroit – Chicago | 0:2 (koniec) |
Calgary – Vancouver | 1:5 (koniec) | | | Edmonton – Winnipeg | 3:2 (koniec) |
Chabarowsk – Niżniekamsk | 1:2 (po dogrywce) | | | Novosibirsk – Omsk | 0:3 (koniec) | | | Barys – Jekaterynburg | 2:1 (koniec) |
Saławat – Bars | 3:2 (koniec) | | | Czerepowiec – Kunlun | 3:1 (koniec) | | | Jarosław – Din. Ryga | 5:1 (koniec) |
Niżny Nowogród – Sp. Moskwa | 2:3 (koniec) | | | CSKA Moskwa – Czelabińsk | 1:2 (koniec) | | | Helsinki – Din. Mińsk | 2:3 (0:3 po rz. karnych) |
Sankt Petersburg – Dyn. Moskwa | 1:3 (koniec) | | | Podolsk – Magnitogorsk | 1:2 (0:3 po rz. karnych) |
finał
Barys Nur-Sultan
2:1
(1:0, 0:0, 1:1)
Awtomobilist Jekaterynburg
40:33
|
Kara dla Barys Nur-Sultan (Darren Dietz – 2 min., atak kijem trzymanym oburącz).
|
|
30:40
|
Kara dla Awtomobilist Jekaterynburg (Nikita Trjamkin – 2 min., niebezpieczna gra wysoko uniesionym kijem).
|
|
28:06
|
Kara dla Awtomobilist Jekaterynburg (Peter Holland – 2 min. + 10 min. kara indywidualna, atak na głowę lub szyję). Penalty served by Vjačeslav Litovčenko.
|
|
05:04
|
Kara dla Awtomobilist Jekaterynburg (Nikita Trjamkin – 2 min., spowodowanie upadku przeciwnika).
|
Składy i statystyki:
6. R. Starčenko (Varone, Asetov), 46. Dietz (Sagadějev) – 43. Ščemerov (Žukenov)
Sędziowie: Kulakov, Beljajev – Sivov, Šalagin.
Widownia:
Spudłowany karny!:
Barys Nur-Sultan:
H. Karlsson (Karatajev) – Dietz (C), Makljukov, Blacker, Lintuniemi, Heatherington, Samat Danijar – Paňukov, Varone, Videll (A) – Michajlis, Valk, Lilja – R. Starčenko (A), Gurkov, Asetov – Akolzin, Musorov, Sagadějev – Ševčenko.
Zmiany:
Trener:
Awtomobilist Jekaterynburg: Jakub Kovář (Gross) – Ščemerov, Trjamkin (C), Zborovskij, Ch. Genoway, Berezin, Holzer, D. Zajcev – Macek, Bělousov, Holland (A) – Golyšev (A), Žukenov, Makejev – P. Kulikov, Litovčenko, Bočarov – Obidin, Nazarov, Protapovič – Zacharov.
Zmiany:
Trener:
Zmiany:
Trener:
Awtomobilist Jekaterynburg: Jakub Kovář (Gross) – Ščemerov, Trjamkin (C), Zborovskij, Ch. Genoway, Berezin, Holzer, D. Zajcev – Macek, Bělousov, Holland (A) – Golyšev (A), Žukenov, Makejev – P. Kulikov, Litovčenko, Bočarov – Obidin, Nazarov, Protapovič – Zacharov.
Zmiany:
Trener:
Sędziowie: Kulakov, Beljajev – Sivov, Šalagin.
Widownia: