Tampa – Carolina | 3:0 (koniec) | | | Florida – Dallas | 0:3 (koniec) | | | Philadelphia – NY Rangers | 4:3 (koniec) |
Toronto – Calgary | 2:1 (po dogrywce) | | | Arizona – Anaheim | 4:3 (2:1 po rz. karnych) | | | Colorado – Minnesota | 2:6 (koniec) |
St. Louis – Los Angeles | 1:2 (koniec) |
Czelabińsk – Niżny Nowogród | 3:2 (koniec) | | | Jarosław – CSKA Moskwa | 2:3 (0:3 po rz. karnych) | | | Bars – Magnitogorsk | 2:3 (1:2 po rz. karnych) |
Kunlun – Barys | 0:3 (koniec) | | | Niżniekamsk – Czerepowiec | 2:3 (po dogrywce) | | | Sankt Petersburg – Podolsk | 4:0 (koniec) |
Helsinki – Chabarowsk | 4:3 (po dogrywce) | | | Omsk – Saławat | 1:2 (koniec) | | | Soczi – Jekaterynburg | 0:3 (koniec) |
Sp. Moskwa – Novosibirsk | 2:3 (po dogrywce) | | | Din. Ryga – Din. Mińsk | 1:2 (koniec) |
finał
SKA Sankt Petersburg
4:0
(2:0, 1:0, 1:0)
Witiaź Podolsk
54:26
|
Kara dla Witiaź Podolsk (Kaspars Daugavinš – 2 min., trzymanie).
|
|
50:01
|
Kara dla Witiaź Podolsk (Igor Golovkov – 2+2 min, spowodowanie upadku przeciwnika + Kara meczu, niesportowe zachowanie). Penalty served by Mattias Tedenby.
|
|
43:37
|
Kara dla SKA Sankt Petersburg (Viktor Antipin – 2+2 min, niebezpieczna gra wysoko uniesionym kijem).
|
|
41:37
|
Kara dla SKA Sankt Petersburg (Linden Vey – 2 min., uderzanie).
|
|
38:38
|
Kara dla SKA Sankt Petersburg (Dinar Chafizullin – 2 min., spowodowanie upadku przeciwnika).
|
|
32:28
|
Kara dla Witiaź Podolsk (Fjodor Malychin – 2 min., spowodowanie upadku przeciwnika).
|
|
23:20
|
Kara dla Witiaź Podolsk (Jakub Jeřábek – 2 min., trzymanie kija).
|
|
16:17
|
Kara dla Witiaź Podolsk (Svjatoslav Grebenščikov – 2 min., zahaczanie).
|
Składy i statystyki:
12. Ožiganov (Ivan Morozov, E. Galimov), 19. Kuzmenko (V. E. Tkačov, Kemppainen), 23. Ivan Morozov (Kuzmenko, Tokranov), 49. K. Marčenko (E. Galimov)
Sędziowie:
Widownia:
Spudłowany karny!:
SKA Sankt Petersburg:
Samonov (Askarov) – Ožiganov (A), Fantenberg, Chafizullin, Antipin, Kirsanov, Tokranov – E. Galimov (A), Ivan Morozov, K. Marčenko – Burdasov, M. Aaltonen, Kuzmenko (C) – Ketov, Kemppainen, V. E. Tkačov – Strömwall, Vey, Švec-Rogovoj – Kukštel.
Zmiany:
Trener:
Witiaź Podolsk: Todykov (I. Ježov) – Pylenkov, Jeřábek, Katičev (A), Borodkin, Pautov, Golovkov, Voronkov – Daugavinš, Danforth, Tedenby – Bardakov, Děrgačov (A), Moisejev – Laričev, Malychin, Grebenščikov – Arťuchin (C), V. Popov, Ivaňuženkov – Gončarov.
Zmiany:
Trener:
Zmiany:
Trener:
Witiaź Podolsk: Todykov (I. Ježov) – Pylenkov, Jeřábek, Katičev (A), Borodkin, Pautov, Golovkov, Voronkov – Daugavinš, Danforth, Tedenby – Bardakov, Děrgačov (A), Moisejev – Laričev, Malychin, Grebenščikov – Arťuchin (C), V. Popov, Ivaňuženkov – Gončarov.
Zmiany:
Trener:
Sędziowie:
Widownia: