Tampa – Carolina | 3:0 (koniec) | | | Florida – Dallas | 0:3 (koniec) | | | Philadelphia – NY Rangers | 4:3 (koniec) |
Toronto – Calgary | 2:1 (po dogrywce) | | | Arizona – Anaheim | 4:3 (2:1 po rz. karnych) | | | Colorado – Minnesota | 2:6 (koniec) |
St. Louis – Los Angeles | 1:2 (koniec) |
Czelabińsk – Niżny Nowogród | 3:2 (koniec) | | | Jarosław – CSKA Moskwa | 2:3 (0:3 po rz. karnych) | | | Bars – Magnitogorsk | 2:3 (1:2 po rz. karnych) |
Kunlun – Barys | 0:3 (koniec) | | | Niżniekamsk – Czerepowiec | 2:3 (po dogrywce) | | | Sankt Petersburg – Podolsk | 4:0 (koniec) |
Helsinki – Chabarowsk | 4:3 (po dogrywce) | | | Omsk – Saławat | 1:2 (koniec) | | | Soczi – Jekaterynburg | 0:3 (koniec) |
Sp. Moskwa – Novosibirsk | 2:3 (po dogrywce) | | | Din. Ryga – Din. Mińsk | 1:2 (koniec) |
finał
Avangard Omsk
1:2
(0:1, 1:0, 0:1)
Saławat Jułajew Ufa
60:00
|
Kara dla Avangard Omsk (Alexej Běreglazov – 10 min. kara indywidualna, niesportowe zachowanie).
|
|
52:53
|
Kara dla Saławat Jułajew Ufa (Teemu Hartikainen – 2 min., trzymanie).
|
|
43:59
|
Kara dla Avangard Omsk (Klim Kostin – 2 min., uderzanie).
|
|
43:44
|
Kara dla Saławat Jułajew Ufa (Geoff Platt – 2 min., przeszkadzanie).
|
|
37:58
|
Kara dla Saławat Jułajew Ufa (Michail Naumenkov – 2 min., uderzanie).
|
|
34:47
|
Kara dla Avangard Omsk (Alexej Jemelin – 2 min., spowodowanie upadku przeciwnika).
|
|
29:52
|
Kara dla Avangard Omsk (Klim Kostin – 2 min., trzymanie).
|
|
22:42
|
Kara dla Avangard Omsk (Alexej Potapov – 2 min., zahaczanie).
|
|
17:13
|
Kara dla Saławat Jułajew Ufa (Markus Granlund – 2 min., trzymanie kija).
|
Składy i statystyki:
40. Gricjuk (Běreglazov, Chochlačov) – 20. Hartikainen (M. Granlund, Larsen), 47. Hartikainen (M. Granlund)
Sędziowie: Olenin, Hribík – Bersenjov, Judin
Widownia: 1 817
Spudłowany karny!:
Avangard Omsk:
Bobkov (Hrubec) – Pokka, Šaripzjanov, Kaski, Jemelin (C), Čudinov, Běreglazov, Gotovec – Činachov, Knight, K. Kostin – Kablukov, Zernov, Tolčinskij – Chochlačov, K. Semjonov, Gricjuk – A. Potapov (A), Stas (A), Dědunov – N. Komarov.
Zmiany:
Trener:
Saławat Jułajew Ufa: Tarasov (Vyprickij) – Larsen, Panin (C), Koledov, Naumenkov, Alexejev, J. Birjukov, Korobov, Lisovec – Hartikainen (A), Manninen, M. Granlund – V. Žarkov (A), Kadějkin, Platt – Amirov, Chochrjakov, Kugryšev – Baškirov, Kartajev, Soloduchin.
Zmiany:
Trener:
Zmiany:
Trener:
Saławat Jułajew Ufa: Tarasov (Vyprickij) – Larsen, Panin (C), Koledov, Naumenkov, Alexejev, J. Birjukov, Korobov, Lisovec – Hartikainen (A), Manninen, M. Granlund – V. Žarkov (A), Kadějkin, Platt – Amirov, Chochrjakov, Kugryšev – Baškirov, Kartajev, Soloduchin.
Zmiany:
Trener:
Sędziowie: Olenin, Hribík – Bersenjov, Judin
Widownia: 1 817