NY Rangers – Boston | 6:2 (koniec) | | | Minnesota – Los Angeles | 3:1 (koniec) | | | Arizona – Colorado | 2:3 (koniec) |
Ottawa – Calgary | 3:6 (koniec) | | | Buffalo – Philadelphia | 0:3 (koniec) | | | New Jersey – Washington | 2:5 (koniec) |
Nashville – Columbus | 2:1 (koniec) |
Magnitogorsk – Czelabińsk | 2:3 (po dogrywce) | | | Jekaterynburg – Novosibirsk | 0:4 (koniec) | | | Omsk – Barys | 5:2 (koniec) |
Soczi – Czerepowiec | 2:4 (koniec) | | | Jarosław – Saławat | 4:1 (koniec) | | | Bars – CSKA Moskwa | 0:1 (koniec) |
Kunlun – Dyn. Moskwa | 1:5 (koniec) | | | Niżniekamsk – Niżny Nowogród | 3:2 (po dogrywce) | | | Sankt Petersburg – Din. Mińsk | 4:2 (koniec) |
Sp. Moskwa – Podolsk | 3:5 (koniec) | | | Din. Ryga – Chabarowsk | 2:3 (po dogrywce) |
finał
Red Star Kunlun
1:5
(1:1, 0:2, 0:2)
Dynamo Moskwa
55:31
|
Kara dla Red Star Kunlun (Viktor Baldajev – 2 min., spowodowanie upadku przeciwnika).
|
|
50:19
|
Kara dla Dynamo Moskwa (Andrej Sergejev – 2 min., uderzanie).
|
|
49:20
|
Kara dla Dynamo Moskwa (Dmitrij Kagarlickij – 2 min., spowodowanie upadku przeciwnika).
|
|
45:00
|
Kara dla Red Star Kunlun (Casey Wellman – 2 min., zahaczanie).
|
|
39:40
|
Kara dla Dynamo Moskwa (Dmitrij Kagarlickij – 2 min., spowodowanie upadku przeciwnika).
|
|
30:37
|
Kara dla Red Star Kunlun (Andrej Šustr – 2 min., uderzanie).
|
|
19:16
|
Kara dla Dynamo Moskwa (Vladislav Jefremov – 2 min., zahaczanie).
|
Składy i statystyki:
11. Šaškov (Nikolišin, Šustr) – 8. Igumnov (Mironov), 24. Kučerjavenko (Alanov, V. Kuljomin), 31. Tarasov (O. Lindberg, Pääjärvi), 46. Čajkovský (Kagarlickij, Hietanen), 49. Jaškin (Čajkovský, Hietanen)
Sędziowie: Lavrentyev, Sergeyev – Parikov, Streltsov
Widownia:
Spudłowany karny!:
Red Star Kunlun:
Šikin (J. Smith) – Sproul (A), Baldajev, Chelios (A), Fram, Pedan, Šustr, Starikov – S. Foo, Wong, Lockhart (C) – Shinkaruk, Wellman, Werek – Toropčenko, Collins, Leščenko – Bakanov, A. Lazarev, Šaškov – Nikolišin.
Zmiany:
Trener:
Dynamo Moskwa: Bočarov (Garipov) – Čajkovský, Hietanen (A), Mironov, Volkov (A), J. Zajcev, An. Sergejev, Alanov – Kagarlickij (A), Šipačov (C), Jaškin – Tarasov (A), O. Lindberg, Pääjärvi – Brjukvin, Jefremov, Igumnov – O. Zajcev, Muranov, Kučerjavenko – V. Kuljomin.
Zmiany:
Trener:
Zmiany:
Trener:
Dynamo Moskwa: Bočarov (Garipov) – Čajkovský, Hietanen (A), Mironov, Volkov (A), J. Zajcev, An. Sergejev, Alanov – Kagarlickij (A), Šipačov (C), Jaškin – Tarasov (A), O. Lindberg, Pääjärvi – Brjukvin, Jefremov, Igumnov – O. Zajcev, Muranov, Kučerjavenko – V. Kuljomin.
Zmiany:
Trener:
Sędziowie: Lavrentyev, Sergeyev – Parikov, Streltsov
Widownia: