NY Rangers – Boston | 6:2 (koniec) | | | Minnesota – Los Angeles | 3:1 (koniec) | | | Arizona – Colorado | 2:3 (koniec) |
Ottawa – Calgary | 3:6 (koniec) | | | Buffalo – Philadelphia | 0:3 (koniec) | | | New Jersey – Washington | 2:5 (koniec) |
Nashville – Columbus | 2:1 (koniec) |
Magnitogorsk – Czelabińsk | 2:3 (po dogrywce) | | | Jekaterynburg – Novosibirsk | 0:4 (koniec) | | | Omsk – Barys | 5:2 (koniec) |
Soczi – Czerepowiec | 2:4 (koniec) | | | Jarosław – Saławat | 4:1 (koniec) | | | Bars – CSKA Moskwa | 0:1 (koniec) |
Kunlun – Dyn. Moskwa | 1:5 (koniec) | | | Niżniekamsk – Niżny Nowogród | 3:2 (po dogrywce) | | | Sankt Petersburg – Din. Mińsk | 4:2 (koniec) |
Sp. Moskwa – Podolsk | 3:5 (koniec) | | | Din. Ryga – Chabarowsk | 2:3 (po dogrywce) |
finał
HK Soczi
2:4
(0:3, 2:0, 0:1)
Severstal Czerepowiec
47:59
|
Kara dla Severstal Czerepowiec (Denis Vicharev – 2 min., zahaczanie).
|
|
44:22
|
Kara dla HK Soczi (Jurij Alexandrov – 2 min., atak kijem trzymanym oburącz).
|
|
39:49
|
Kara dla Severstal Czerepowiec (David Dumbadze – 2 min., trzymanie).
|
|
33:42
|
Kara dla HK Soczi (Jurij Alexandrov – 2 min., nadmierna ostrość w grze).
|
|
32:13
|
Kara dla Severstal Czerepowiec (Joonas Nättinen – 2 min., spowodowanie upadku przeciwnika).
|
|
05:43
|
Kara dla Severstal Czerepowiec (2 min. – nadmierna ilość zawodników na lodzie).
|
Składy i statystyki:
36. Garajev (J. Alexandrov), 40. Glotov (Kolgotin, Miromanov) – 8. Vovčenko (Petunin), 10. A. Alexejev (M. Tichonov, Dumbadze), 19. Makejev (Vicharev, A. Alexejev), 41. Kapustin (J. Morozov)
Sędziowie: Vasiljev, Ravodin – Ivanov, Ponamarenko
Widownia:
Spudłowany karny!:
HK Soczi:
Kulbakov (19. Treťjak) – Miščenko, J. Alexandrov (C), Miromanov, Valencov, Pogorišnyj, Batyršin, Sedov – Šmeljov, Točickij (A), Peťkov – Kolgotin, Glotov, Ruděnkov (A) – A. Galimov, Kurbatov, Feoktistov – Garajev, N. Kvartalnov, Kazakov – Konstantinov.
Zmiany:
Trener:
Severstal Czerepowiec: Podjapolskij (Šugajev) – Khabarov, Vittasmäki, Kudako, Makejev, Adamčuk, Lalonde (A), M. Tichonov – J. Morozov, Jo. Nättinen, Liška – Petunin, Kodola, Vovčenko – Kapustin, Guslistov, Geraskin (A) – Vicharev (C), A. Alexejev, Dumbadze – Kazakov.
Zmiany:
Trener:
Zmiany:
Trener:
Severstal Czerepowiec: Podjapolskij (Šugajev) – Khabarov, Vittasmäki, Kudako, Makejev, Adamčuk, Lalonde (A), M. Tichonov – J. Morozov, Jo. Nättinen, Liška – Petunin, Kodola, Vovčenko – Kapustin, Guslistov, Geraskin (A) – Vicharev (C), A. Alexejev, Dumbadze – Kazakov.
Zmiany:
Trener:
Sędziowie: Vasiljev, Ravodin – Ivanov, Ponamarenko
Widownia: