Znicz – Wigry 1:2 (koniec) | Lech II P. – Stal Rz. 5:1 (koniec) | Pogoń Sdl. – Bytovia 2:0 (koniec)
Skra – Garbarnia 1:0 (koniec) | Olimpia G. – Motor 1:0 (koniec) | Olimpia E. – KKS 1:0 (koniec)
GKS K. – Ostróda 2:1 (koniec)
Skra Częstochowa
1:0 (0:0)
Garbarnia Kraków
Sobota 27.02.2021, 13:00 • Stolzle Stadion, Częstochowa • 2. Liga • 19. kolejka

Radość piłkarzy Skry, trzy punkty zostają na Lorecie: słabe spotkanie, pierwsza połowa to przewaga gości, druga bardziej wyrównana i gdy wiele osób myślało o bezbramkowym remisie w 84 minucie Nocoń dał prowadzenie miejscowym, którego nie oddali do ostatniego gwizdka. (14:52:10)

90+3

90+3
    Rozpaczliwe próby gości, minuta do końca spotkania.

90+2
    Kolejny rzut rożny dla gości – dobrze piąstkuje piłkę Biegański.

90+1
    W polu karnym Biegańskiego upadło dwóch zawodników Garbarni, gwizdek sędziego milczał.

90
    Zagramy jeszcze przynajmniej 3 minuty.

90
    Rzut rożny dla Garbarni, dośrodkowanie w pole karne – poradzili z nim sobie zawodnicy gospodarzy.

89
    Zmiana w drużynie Skra Częstochowa: z boiska schodzi Napora, na boisku pojawia się Klisiewicz.

89
    Rzut wolny po faulu Pietraszkiewicza, dobre dośrodkowanie Kowalskiego w pole karne – radzą sobie z nim gospodarze.

88
    Żółtą kartkę otrzymuje Pietraszkiewicz (Skra Częstochowa).

86
    Dryblował prawą stroną Nocoń, ale został zmuszony do wycofania piłki do Pietraszkiewicza.

85
    Skra chce iść za ciosem, ale dobrze murują dostęp do bramki goście.

84
    Gol dla Skry!
    Szczerze mówiąc patrząc na obraz gry tego się nie spodziewałem: nagle Skrzący wrzucili wyższy bieg, błyskawiczna akcja lewą stroną boiska, podanie na jedenasty metr i akcję pewnym strzałem kończy NOCOŃ!

82
    Żółtą kartkę otrzymuje Masiuda (Garbarnia Kraków).

82
    Teraz w przewadze głównie Garbarnia, wiele podań, wiele akcji ale z daleka od pola karnego.

80
    Faulował Nocoń przeciwnika polu karnym Frątczaka.

79
    Długi, pozycyjny atak gości.

77
    Rzut wolny dla gości, do bramki 40 metrów: długie wstrzelenie piłki, nikt po drodze jej nie dotyka. Od bramki rozpoczyna Biegański.

76
    Szybki atak pozycyjny gości i strata piłki przy linii środkowej.

Jan Starzomski

Gole: 84. Nocoń

Kartki:   59. Gołębiowski (SKC), 70. Niedbała (SKC), 88. Pietraszkiewicz (SKC) – 82. Masiuda (GRB)

Skra Częstochowa: Biegański – Mesjasz, Nocoń, Brusiło, Gołębiowski, Napora (89' Klisiewicz), Noiszewski (58' Niedbała), Wojtyra, Sadowski, Olejnik, Titas Milasius (72' Pietraszkiewicz)
    Zmiany: Kos – Załucki, Warnecki, Rogala, Smykowski, Kvenstar

Garbarnia Kraków: Frątczak – Górski (61' Morys), Masiuda, Radwanek, Kuczak, Tołbon, Rutkowski, Nakrosius, Janik (63' Duda), Kowalski, Feliks (72' Fidziukiewicz)
    Zmiany: Kozioł – Pająk, Wacławek, Marszalik, Laskoś, Surma

Sędziowie: Marek Śliwa – Pińczów