Wisła Pł. – Raków | 2:2 (koniec) | | | Lechia – Wisła K. | 2:0 (koniec) | | | Legia – Warta | 3:2 (koniec) |
Arka – Górnik Ł. | 0:2 (koniec) | | | Stomil – ŁKS | 0:2 (koniec) | | | Sandecja – GKS T. | 2:1 (koniec) |
Resovia – Miedź | 0:0 (koniec) | | | Zagłębie S. – Odra O. | 0:2 (koniec) | | | Korona – Puszcza | 1:0 (koniec) |
Radomiak – Jastrzębie | 2:0 (koniec) |
Śląsk II – Garbarnia | 0:1 (koniec) | | | KKS – Skra | 0:1 (koniec) | | | Bytovia – Znicz | 2:2 (koniec) |
Ostróda – Polkowice | 0:1 (koniec) |
Leeds – Chelsea | 0:0 (koniec) | | | Crystal Palace – West Bromwich | 1:0 (koniec) | | | Everton – Burnley | 1:2 (koniec) |
Fulham – Man City | 0:3 (koniec) |
Sassuolo – Hellas Verona | 3:2 (koniec) | | | Benevento – Fiorentina | 1:4 (koniec) | | | Genoa – Udinese | 1:1 (koniec) |
Alaves – Cadiz | 1:1 (koniec) | | | Real Madryt – Elche | 2:1 (koniec) | | | Osasuna – Valladolid | 0:0 (koniec) |
Getafe – Atletico | 0:0 (koniec) |
Werder – Bayern | 1:3 (koniec) | | | Mainz – Freiburg | 1:0 (koniec) | | | Union – FC Koln | 2:1 (koniec) |
Wolfsburg – Schalke 04 | 5:0 (koniec) | | | Borussia D. – Hertha | 2:0 (koniec) |
Angers – Saint-Étienne | 0:1 (koniec) | | | Olympique – Brest | 3:1 (koniec) |
FC Opava – Pardubice | 1:0 (koniec) | | | Zlín – Dynamo C.B. | 3:0 (koniec) | | | Banik – Příbram | 5:0 (koniec) |
Dunajska – Moravce-Vrable | 2:0 (koniec) | | | Michalovce – Nitra | 1:1 (koniec) | | | Sereď – Rużomberok | 1:0 (koniec) |
MSK Żilina – Spartak T. | 2:1 (koniec) |
finał
ŠKF Sereď
1:0
(0:0)
MFK Rużomberok
Gole:
81. Slaninka
Posiadanie piłki: 48 % : 52 %.
Strzały celne: 2:3. Strzały niecelne: 5:1. Rzuty rożne: 3:8. Spalone: 1:2. Foule: 11:10.
Sędziowie: Marhefka – Pozor, Vitko
Widownia:
Kartki: 18. Morong (SER), 50. Slaninka (SER), 67. Jureškin (SER), 77. Michalík (SER), 83. Machuča (SER) – 16. Madleňák (RUZ)
Spudłowany karny!:
Posiadanie piłki: 48 % : 52 %.
Strzały celne: 2:3. Strzały niecelne: 5:1. Rzuty rożne: 3:8. Spalone: 1:2. Foule: 11:10.
ŠKF Sereď:
Yakubu – Kuník, Michalík (C), Hučko, Slaninka (90. Mlakar) – Machuča, Potoma (62. Diaz) – Iván (26. Bušnja), Morong, Jureškin (90. Salimi) – Lačný.
Zmiany: Ayotunde – Salimi, Šumský, Danko, Tóth, Bušnja, Eneji, Mlakar, Diaz.
Trener:
MFK Rużomberok: Krajčirík – Čurma, Maslo (C), Mojžiš – Gerec, Kostadinov, Zsigmund, Brenkus (79. Múdry), Madleňák – Kružliak, Boďa (79. Ďungel).
Zmiany: Červeň – Luterán, Rakyta, Macejko, Múdry, Filinský, Kojnok, Ďungel, Luka.
Trener:
Zmiany: Ayotunde – Salimi, Šumský, Danko, Tóth, Bušnja, Eneji, Mlakar, Diaz.
Trener:
MFK Rużomberok: Krajčirík – Čurma, Maslo (C), Mojžiš – Gerec, Kostadinov, Zsigmund, Brenkus (79. Múdry), Madleňák – Kružliak, Boďa (79. Ďungel).
Zmiany: Červeň – Luterán, Rakyta, Macejko, Múdry, Filinský, Kojnok, Ďungel, Luka.
Trener:
Sędziowie: Marhefka – Pozor, Vitko
Widownia:
Zmiana w drużynie ŠKF Sereď: z boiska schodzi Roko Jureškin, na boisku pojawia się Iman Salimi.
Zmiana w drużynie MFK Ružomberok: z boiska schodzi Martin Boďa, na boisku pojawia się Peter Ďungel.