Stal M. – Podbeskidzie 2:1 (koniec)
Stal Mielec
2:1 (0:1)
Podbeskidzie Bielsko-Biała
Poniedziałek 15.03.2021, 18:00 • Stadion MOSiR, Mielec • PKO Ekstraklasa • 21. kolejka

Spotkanie w Mielcu dobiegło końca! Świetna druga połowa w wykonaniu stali, odwrócenie losów pojedynku i przegonienie Podbeskidzia w tabeli! Teraz to bielszczanie są drużyną znajdującą się w strefie spadkowej. Dziękuję za uwagę! (19:55:04)

90+5
    Rykoszet po uderzeniu Rzuchowskiego z dystansu i piłka szybuje ponad poprzeczką!

90+4
    Robert Dadok zdaniem arbitra próbował wymusić rzut karny. Arbiter sięga po żółtą kartkę, a ze to druga dla zawodnika Stali, to gospodarze nie dokończa meczu w komplecie!

90+3
    Strączek wyłapał piłkę po kolejnym dośrodkowaniu w pole karne Stali.

90+2
    Całym zespołem atakują goście, z kolei całą jedenastką bronią się mielczanie.

90+1
    Przeciągnięte dośrodkowanie Rzuchowskiego i piłka wyszła poza linię końcową.

90
    O cztery minuty przedłużony został ten mecz!

89
    Zmiana w drużynie Podbeskidzie Bielsko-Biała: z boiska schodzi Filip Modelski, na boisku pojawia się Peter Wilson.

88
    Mateusz Mak z powodu urazu barku musi opuścić murawę. W jego miejscu pojawi się Łukasz Zjawiński.

87
    Zbyt mocne zagranie w pole karne do Koleva i piłkę przechwycił Pesković.

86
    Strączek pewnie broni uderzenie z dystansu jednego z rywali. Coraz mniej czasu ma Podbeskidzie na doprowadzenie do wyrównania.

85
    Przyjezdni od wrzutu z autu na wysokości pola karnego rywali.

83
    Niezłe dośrodkowanie w pole karne Stali na głowę Bilińskiego, który jednak posłał piłkę obok słupka!

82
    Taktyczne przewinienie Dadoka i arbiter sięga po kartkę.

80
    Dziesięć minut pozostało do końca regulaminowego czasu gry. Szykuje się emocjonująca końcówka!

79
    Wyraźnie podcinany na połowie był Modelski. Szybko wykonują rzut wolny przyjezdni.

78
    Zmiana w drużynie Podbeskidzie Bielsko-Biała: z boiska schodzi Petar Mamić, na boisku pojawia się Łukasz Sierpina.

Gole: 52. Getinger, 70. Flis – 32. Biliński

Kartki:   82. Dadok (SMI) – 27. Biliński (POD), 41. Rundić (POD)   90+4. Dadok (SMI)

Strzały celne: 4:4. Strzały niecelne: 10:6. Rzuty rożne: 5:2. Spalone: 3:1. Foule: 13:17.
    Stal Mielec: Strączek – de Amo (62. Tomasiewicz), Čorbadžijski, Flis – Granlund (46. Dadok), Domański, Matras, Forsell (74. Mateusz Mak, 88. Zjawiński), Getinger (C) – Prokić (46. Jankowski), Kolev.
    Zmiany: Gliwa – Żyro, Urbańczyk, Mateusz Mak, Tomasiewicz, Pawłowski, Jankowski, Dadok, Zjawiński.

Podbeskidzie Bielsko-Biała: Pesković – Modelski (C) (89. Wilson), Janicki, Rundić, Mamić (78. Sierpina) – Bieroński, Kocsis – Danielak (68. Marzec), Hora (68. Rzuchowski), Roginić – Biliński.
    Zmiany: Leszczyński – Sierpina, Wilson, Marzec, Rzuchowski, Baszłaj, Túlio, Frelek, Sitek.

Główny: Krzysztof Jakubik
    Asystenci: Arkadiusz Wójcik, Dawid Golis
    Techniczny: Mariusz Złotek
    VAR: Tomasz Musiał