Garbarnia – KKS 1:2 (koniec) | Hutnik – Polkowice 0:3 (koniec) | Błękitni – Motor 1:1 (koniec)
Olimpia E. – Bytovia 0:1 (koniec) | Skra – Wigry 3:2 (koniec) | Znicz – Chojniczanka 0:2 (koniec)
Olimpia G. – Stal Rz. 2:1 (koniec) | Lech II P. – GKS K. 1:2 (koniec)
Lech II Poznań
1:2 (1:0)
GKS Katowice
Środa 17.03.2021, 18:00 • Stadion Leśny, Wronki • 2. Liga • 22. kolejka

Zabójcza końcówka w wykonaniu GKS-u Katowice! Bohaterem spotkania rezerwowy Arkadiusz Woźniak, który dwukrotnie pokonał golkipera Lecha. Trzeba obu ekipom oddać, ze ten mecz oglądało się naprawdę z przyjemnością. Dziękuję za uwagę! (19:51:38)

90+4

90+2
    Faulowany na własnej połowie Jaroszek. Nie spieszą się ze wznowieniem gry przyjezdni.

90+1
    Trzy minuty doliczył arbiter!

90
    Zmiana w drużynie GKS Katowice: z boiska schodzi Gałecki, na boisku pojawia się Jaroszek.

88
    Zmiana w drużynie Lech II Poznań: z boiska schodzi Krivets, na boisku pojawia się Yatsenko.
    Zmiana w drużynie Lech II Poznań: z boiska schodzi Karbownik, na boisku pojawia się Ławrynowicz.

87
    Po akcji lewym skrzydłem przyjezdni wywalczyli kolejny rzut rożny.

86
    Nie zamierzają ograniczać się do obrony korzystnego rezultatu katowiczanie. Kolejne ataki GKS-u.

84
    Laskowski faulowany na własnej połowie przez Kryga.

83
    Gol dla GKS-u Katowice!
    Goście obejmują prowadzenie! Jeden z katowiczan po dośrodkowaniu z rzutu rożnego oddał strzał w poprzeczkę. Następnie piłka odbiła się pod nogi ARKADIUSZA WOŹNIAKA, który potężnym strzałem z woleja skierował ją do siatki!

82
    Uderzał Krivets zza pola karnego, ale został zablokowany przez Kołodziejskiego. Z kontratakiem ruszają katowiczanie.

80
    Zdobyty gol dodał przyjezdnym wiatru w żagle. Katowiczanie poczuli krew i z pewnością będą chcieli powalczyć o pełną pulę.

79
    Mocne uderzenie Adriana Błąda, ale piłka przelatuje ponad poprzeczką poznańskiej bramki.

78
    Wyrównują przyjezdni! Dobra centra Kościelniaka i pięknym strzałem głową z sześciu metrów popisał się ARKADIUSZ WOŹNIAK!

76
    Zablokowane dośrodkowanie w pole karne Lecha, ale w dalszym ciągu przy piłce katowiczanie.

74
    Zamknięci w okolicach własnego pola karnego są poznaniacy. Znów mocno napierają zawodnicy GKS-u.

73
    Zmiana w drużynie GKS Katowice: z boiska schodzi Kozłowski, na boisku pojawia się Kurbiel.

72
    Krivets wparował w pole karne rywali i upadł na murawy, ale nie ma mowy o jedenastce. Tylko korner dla Lecha.

71
    Niespełna dwadzieścia minut pozostało do końca regulaminowego czasu gry. W dalszym ciągu utrzymuje się rezultat sprzed przerwy.

70
    Było groźnie! Dośrodkowywał Figiel na głowę Kołodziejskiego, ale jego strzał intuicyjnie wybronił Bąkowski!

69
    Dośrodkowanie Kościelniaka z prawej strony, ale pewnie wybijają piłkę lechici.

68
    Sprytnie zastawiał się z piłką Szramowski na połowie rywali i zdołał wywalczyć rzut wolny.

66
    Rzut wolny dla ekipy z Poznania w środkowej strefie boiska.

65
    Zmiana w drużynie GKS Katowice: z boiska schodzi Urynowicz, na boisku pojawia się Figiel.
    Zmiana w drużynie GKS Katowice: z boiska schodzi Sanocki, na boisku pojawia się Kościelniak.
    Zmiana w drużynie GKS Katowice: z boiska schodzi Kiebzak, na boisku pojawia się Woźniak.

64
    Dośrodkowanie z lewej strony na głowę Kryga, który jednak ustawiony był za bardzo pod piłką i nie zdołał oddać celnego strzału.

63
    Gałecki wrzucał piłkę spod linii końcowej, ale spokojnie wyłapał piłkę Bąkowski.

61
    Prawym skrzydłem budują kolejną akcję zawodnicy GKS-u.

60
    Podwójna zmiana w zespole Lecha. Za Marchwińskiego i Szymczaka na murawie pojawiają się Kryg i Laskowski.

59
    Nieudane dośrodkowanie Karbownika z lewej strony boiska.

58
    Przyjezdni od wrzutu z autu na wysokości pola karnego rywali.

57
    Kolejne przewinienie Błąda. Tym razem w środku pola faulowany był Kozubal.

56
    Zbyt mocno dośrodkowywał z lewej strony Rogala, ale utrzymują się przy piłce katowiczanie.

54
    Wyraźnie faulował Błąd Szramowskiego na skrzydle. Rzut wolny dla Lecha blisko pola karnego rywali. Może być groźnie!

53
    Obiecująco zapowiadała się kontra Lecha, ale ostatecznie musieli zwolnić tempo akcji poznaniacy.

51
    Mocne uderzenie Karbownika z dystansu, tym razem wyraźnie niecelne.

49
    Rogala przechwycił piłkę na połowie rywali, a po chwili był faulowany przez Szramowskiego.

48
    Zbyt mocne dośrodkowanie Adriana Błada z rzutu wolnego i piłka wyszła poza linię końcową.

47
    Rajd Karbownika lewym skrzydłem zakończony zbyt lekkim uderzeniem zza pola karnego.

46
    Żaden ze szkoleniowców nie zdecydował się na przeprowadzenie zmiany w swoim zespole w trakcie trwania przerwy.

46

Do przerwy Lech II Poznań prowadzi z GKS-em Katowice 1:0. Jedynego jak na razie gola strzelił już w drugiej minucie Łukasz Szramowski. Za niecały kwadrans wracamy na drugą połowę, zostańcie z nami!

45+2

45+1
    Zablokowane uderzenie Kozubala zza linii pola karnego.

45+1
    O jedną minutę przedłużył arbiter pierwszą połowę spotkania!

45
    Zdecydowanie za mocne zagranie Janiszewskiego z głębi pola w szesnastkę Lecha i piłkę pewnie przechwycił Bąkowski.

44
    Znów groźnie pod bramką Lecha. Wrzutka do Urynowicza, który jednak nie zdołał oddać strzału.

42
    Dość nerwowo na własnej połowie grali katowiczanie i po chwili skończyło się to stratą piłki w środkowej strefie boiska.

41
    Kozubal faulowany we własnym polu karnym i arbiter dyktuje rzut wolny dla Lecha.

39
    Urynowicz faulowany w środkowej strefie boiska przez Marchwińskiego i zawodnik Lecha otrzymuje żółtą kartkę.

39
    Chwila oddechu dla ekipy z Poznania. Miejscowi ruszają z odpowiedzią na ostatnie ataki rywali.

38
    Tym razem zdecydowanie za lekkie uderzenie Rogali i spokojnie wyłapał piłkę Bąkowski.

37
    Kolejna bardzo dobra interwencja golkipera Lecha. W dalszym ciągu utrzymują się przy piłce goście!

36
    Dobre to było! Huknął z dystansu Rogala, ale czujnie interweniował Bąkowski! Kolejny rzut rożny dla przyjezdnych.

35
    Zablokowane uderzenie Kozłowskiego. Korner dla ekipy z Katowic.

34
    Nieco spokojniejszy fragment spotkania. Przy piłce na własnej połowie miejscowi.

33
    Niezłe dośrodkowanie Wojciechowskiego z prawego skrzydła, ale znów lepsi we własnym polu karnym okazali się defensorzy Lecha.

32
    Miękka wrzutka Błąda z dwudziestego metra, ale nie sięgnął piłki żaden z jego kolegów.

31
    Zbyt mocne dośrodkowanie Palacza z lewej strony i piłkę wyłapał Mrozek.

30
    Trzydzieści minut meczu we Wronkach za nami. Jak na razie dobrze ogląda się te zawody!

29
    Taktyczne przewinienie Urynowicza i drugi zawodnik GKS-u upomniany żółtą kartką.

29
    Zakotłowało się w polu karnym Lecha, ale zdołali wybić piłkę poznaniacy.

28
    Rzut rożny wywalczyli katowiczanie.

26
    Nie opanował piłki Filip Kozłowski po wbiegnięciu w szesnastkę rywali. Futbolówka wyszła poza linię końcową.

25
    Lechici zaczną od rzutu wolnego nieopodal własnego pola karnego.

23
    Po wrzutce z narożnika boiska pewnie wyłapał piłkę Mrozek.

23
    Zablokowane dośrodkowanie w pole karne GKS-u i trzeci w tym spotkaniu rzut rożny dla Lecha.

22
    Łatwo stracili piłkę blisko własnego pola karnego przyjezdni.

21
    Kołodziejski próbował zagrać w pole karne gospodarzy, ale nieudanie. Od bramki zacznie Bąkowski.

19
    Coraz śmielej zaczynają grać przyjezdni. Lewym skrzydłem atakują teraz katowiczanie.

17
    Naciskali przyjezdni i wywalczyli wrzut z autu na wysokości linii środkowej boiska.

15
    Wyraźne przewinienie Janiszewskiego na rozpędzającym się Krivetsie i arbiter szybko sięga po żółtą kartkę.

15
    Odskoczyła piłka Krivetsowi na lewym skrzydle i wyszła poza linię końcową. Od bramki zaczyna Mrozek.

14
    Gra w dalszym ciągu toczy się na połowie GKS-u. Pachnie kolejnym golem dla Lecha.

12
    Przyjezdni mają problem z opuszczeniem własnej połowy boiska.

11
    Bardzo wysoko ustawieni poznaniacy. Widać, że gospodarze będą starać się pressingiem zmusić rywali do błędu.

9
    Łatwo stracili piłkę katowiczanie. Z kolejnym atakiem ruszają zawodnicy Lecha.

8
    Lechici od autu na wysokości pola karnego rywali.

7
    Wreszcie jakaś akcja przyjezdnych. Ładny rajd Sanockiego zakończony jednak uderzeniem ponad poprzeczką.

6
    Pewnie łapie piłkę Mrozek po zbyt głębokim dośrodkowaniu rywali z lewego skrzydła.

4
    Nie potrafią katowiczanie na dłużej utrzymać się przy piłce. Bardzo źle rozpoczęli przyjezdni.

2
    Gol dla Lecha!
    Znakomicie zaczynają ten mecz gospodarze! ŁUKASZ SZRAMOWSKI strzałem z ostrego kąta pokonał Mrozka! Asystę zanotował Marchwiński.

1
    Pierwsza akcja miejscowych i szybko wywalczony rzut rożny.

1

Protokół meczowy:

Lech II Poznań:
    Bąkowski – Nawrocki, Onsorge, Dejewski, Palacz – Kozubal, Marchwiński, Krivets – Szramowski, Szymczak, Karbownik
    Rezerwowi:
    Radliński – Wojtkowiak, Marciniak, Białczyk, Kryg, Ławrynowicz, Laskowski, Smajdor, Yatsenko

GKS Katowice:
    Mrozek – Janiszewski, Sanocki, Błąd, Urynowicz, Kozłowski, Rogala, Gałecki, Wojciechowski, Kiebzak, Kołodziejski
    Rezerwowi:
    Królczyk – Broda, Figiel, Woźniak, Jaroszek, Kurbiel, Grychtolik, Kościelniak, Pavlas

Mateusz Jenda (Warszawa).

Początek spotkania zaplanowano na godzinę 18:00. Składy obydwu zespołów zaprezentujemy kilkanaście minut wcześniej. Bądźcie z nami!

Faworytem tego spotkania są goście. Katowiczanie zajmują obecnie drugie miejsce, a do liderującego Górnika Polkowice tracą zaledwie jedno "oczko". Poznaniacy są na piętnastym miejscu i mają cztery punkty przewagi nad strefą spadkową.

Serdecznie zapraszam na relację z meczu 22. kolejki eWinner 2. Ligi. We Wronkach druga drużyna Lecha Poznań podejmie GKS Katowice.

Gole: 2. Szramowski – 78. Woźniak, 83. Woźniak

Kartki:   39. Marchwiński (LP2) – 15. Janiszewski (KAT), 29. Urynowicz (KAT)

Bąkowski – Nawrocki, Onsorge, Dejewski, Palacz – Kozubal, Marchwiński (60. Kryg), Krivets (88. Yatsenko) – Szramowski, Szymczak (60. Laskowski), Karbownik (88. Ławrynowicz)