Stal Rz. – Znicz 1:0 (koniec) | Wigry – Garbarnia 2:0 (koniec) | Chojniczanka – Olimpia E. 0:0 (koniec)
Motor – Skra 0:0 (poz.) | GKS K. – Polkowice 2:1 (koniec)
Wigry Suwałki
2:0 (1:0)
Garbarnia Kraków
Niedziela 21.03.2021, 13:00 • Stadion Miejski, Suwałki • 2. Liga • 23. kolejka

Dziękuję za wspólnie spędzony czas i zapraszam na następne relacje. (14:56:45)

Posiadanie piłki: 51% : 49%.
    Strzały na bramkę: 5:1.
    Strzały niecelne: 3:4.
    Rzuty rożne: 8:8.
    Spalone: 1:1.
    Faule: 12:12.

Wigry Suwałki z kompletem punktów po dwóch porażkach z rzędu. Kandydat do awansu odniósł zwycięstwo 2:0 w konfrontacji z Garbarnią Kraków. Pierwszego gola strzelił przed przerwą. Druga połowa przyniosła podwojenie prowadzenia. Kamil Adamek uruchomił podaniem Denisa Gojkę, a ten precyzyjnym strzałem pokonał Doriana Frątczaka. Garbarnia starała się odpowiadać, jednak zmobilizowani od początku tego spotkania gospodarze nie pozwalali jej na częste stwarzanie sytuacji podbramkowych.

90+4

90+3
    Ostatnie szanse krakowian na poprawienie rezultatu po dośrodkowaniach z rzutów rożnych.

90+2
    Kamil Kuczak sprawdził dyspozycję Hieronima Zocha uderzeniem z dystansu, a ta absolutnie bez zarzutu.

90+1
    Jeszcze szansa Kamila Adamka, jednak prawdopodobnie będzie musiał zadowolić się w tym meczu asystą, a przede wszystkim korzystnym wynikiem całego zespołu.

90
    Doliczone cztery minuty do podstawowego czasu.

88
    Podniósł się z boiska Hieronim Zoch i rywalizacja w Suwałkach została wznowiona przed ostatnimi jej minutami.

87
    Konrad Gąsiorowski będzie musiał doliczyć minuty do spotkania, ponieważ trwa przywracanie do sprawności zamroczonego zawodnika klubu z północy Polski.

86
    Przerwa w grze spowodowana urazem Hieronima Zocha.

85
    Drużyna gości ruszyła na połowę przeciwnika większą liczbą piłkarzy. Zrobiło się niebezpiecznie, ale zdążyli powrócić na czas gospodarze trwającego spotkania.

83
    Kolejne dośrodkowanie Grzegorza Aftyki z rzutu rożnego, jednak żadnemu z gospodarzy nie udało się oddać uderzenia niebezpiecznego dla Doriana Frątczaka.

82
    Zmiana w drużynie Wigry Suwałki: z boiska schodzi Gojko, na boisku pojawia się Sauczek.

79
    Zmiana w drużynie Garbarnia Kraków: z boiska schodzi Fidziukiewicz, na boisku pojawia się Feliks.

79
    Zmiana w drużynie Garbarnia Kraków: z boiska schodzi Marszalik, na boisku pojawia się Górski.

77
    Gwizdek sędziego Konrada Gąsiorowskiego, który dopatrzył się przewinienia zawodnika sposobiącego się do oddania strzału po dośrodkowaniu z rzutu rożnego Grzegorza Aftyki.

76
    Garbarnia daleko od bramki strzeżonej przez Hieronima Zocha i przyjezdni nie kreują sobie szans na doprowadzenie do remisu. Niezmiennie dwubramkowa strata do przeciwnika zespołu prowadzonego przez Łukasza Surmę.

75
    Kwadrans do końca podstawowego czasu i rywalizację nieco utrudniają warunki atmosferyczne. Podmuchy wiatru oraz opady śniegu połączyły się w zawieruchę.

Gole: 38. Brito, 49. Gojko

Kartki:   11. Babiarz (SUW), 26. Mularczyk (SUW)

Posiadanie piłki: 51 % : 49 %.
    Strzały celne: 5:1. Strzały niecelne: 3:4. Rzuty rożne: 8:8. Spalone: 1:1. Foule: 12:12.
    Wigry Suwałki: Zoch – Kamiński, Grzelak, Dobrotka, Brito (60. Liszka), Orzechowski (70. Aftyka), Babiarz (61. Karankiewicz), Czułowski, Mularczyk (61. Sowiński), Adamek, Gojko (82. Sauczek).

Zmiany: Balawejder – Ozga, Aftyka, Sauczek, Sowiński, Liszka, Piekarski, Karankiewicz, Gierach.

Garbarnia Kraków: Frątczak – Kowalski (61. Surma), Masiuda, Nakrosius, Rutkowski, Kuczak, Duda, Marszalik (79. Górski), Janik (46. Wacławek), Morys (60. Radwanek), Fidziukiewicz (79. Feliks).

Zmiany: Kozioł – Górski, Radwanek, Pająk, Wacławek, Malik, Laskoś, Surma, Feliks.

Sędziowie: Konrad Gąsiorowski (Biała Podlaska)