FC Reiter – Clearex 4:4 (koniec) | Red Devils – AZS Darkomp 4:3 (koniec) | Lębork – Lubawa 4:2 (koniec)
Rekord – Piast 5:3 (koniec) | Red Dragons – AZS UŚ 5:1 (koniec)
Rekord Bielsko-Biała
5:3 (3:1)
Piast Gliwice
Środa 24.03.2021, 20:00 • Centrum Sport Rekord, Bielsko-Biała • FOGO Futsal Ekstraklasa • 26 • 26. kolejka

Hit nie zawiódł! Ogromne emocje w Bielsku-Białej i ostatecznie zwycięstwo Rekordu 5:3! Mógł być nawet remis, ale przy stanie 3:4 dla gospodarzy Wilk nie wykorzystał przedłużonego rzutu karnego dla Piasta. Dziękuję za uwagę! (21:46:32)

40
    Gol dla Rekordu!
    No to po zawodach! MICHAŁ MAREK bezlitośnie wykorzystał fakt, że goście mieli pustą bramkę i praktycznie rozstrzygnął już losy tego starcia!

40
    Strzał Dominika Wilka w sam środek bramki! Nie wykorzystali znakomitej okazji przyjezdni.

40
    Nieprawdopodobne! De Lima faulowany na lewej stronie przez Janovsky'ego i przedłużony rzut karny będą wykonywać goście!

39
    Tym razem o czas poprosił szkoleniowiec drużyny gości.

39
    Piąte przewinienie notują bielszczanie! W okolicach linii środkowej boiska faulował Budniak, który dodatkowo ogląda żółtą kartkę.

39
    Przerwa na życzenie szkoleniowca mistrzów Polski.

39
    Gol dla Piasta!
    Znakomita akcja gliwiczan skutecznie wykończona przez ALLYSONA AMANTESA!

38
    Faul Janovsky'ego na połowie rywali na Bugańskim.

38
    Bielszczanie wywalczyli rzut rożny. Dwie i pół minuty do końca efektywnego czasu gry.

37
    Strzał Bugańskiego w środek bramki i nie miał kłopotów z interwencją Nawrat.

36
    Skuteczny pressing w wykonaniu gospodarzy i akcja gliwiczan została przerwana.

35
    Błyskawiczny efekt gry z wycofanym golkiperem! MAREK BUGAŃSKI przywrócił nadzieje gości na korzystny rezultat!

35
    Na grę z lotnym golkiperem zdecydował się przyjezdni!

35
    Fantastyczna interwencja Nawrata po strzale Ixemada z niespełna sześciu metrów!

35
    Niepewna interwencja Widucha po strzale MICHAŁA KUBIKA i sędziowie uznali, że piłka przekroczyła linię bramkową!

34
    Faule: 3-2.

33
    Dwukrotnie znakomicie w defensywie zachował się Franz! Ważne interwencje zawodnika drużyny gości.

Gole: 6. Marek, 8. Marek, 20. Budniak, 35. Kubik, 40. Marek – 11. Franz, 35. Bugański, 39. Amantes

Kartki:   39. Budniak (BIE) – 19. Mrowiec (PIA), 27. Amantes (PIA)