FC Reiter – Clearex 4:4 (koniec) | Red Devils – AZS Darkomp 4:3 (koniec) | Lębork – Lubawa 4:2 (koniec)
Rekord – Piast 5:3 (koniec) | Red Dragons – AZS UŚ 5:1 (koniec)
Rekord Bielsko-Biała
5:3 (3:1)
Piast Gliwice
Środa 24.03.2021, 20:00 • Centrum Sport Rekord, Bielsko-Biała • FOGO Futsal Ekstraklasa • 26 • 26. kolejka

Hit nie zawiódł! Ogromne emocje w Bielsku-Białej i ostatecznie zwycięstwo Rekordu 5:3! Mógł być nawet remis, ale przy stanie 3:4 dla gospodarzy Wilk nie wykorzystał przedłużonego rzutu karnego dla Piasta. Dziękuję za uwagę! (21:46:32)

40
    Gol dla Rekordu!
    No to po zawodach! MICHAŁ MAREK bezlitośnie wykorzystał fakt, że goście mieli pustą bramkę i praktycznie rozstrzygnął już losy tego starcia!

40
    Strzał Dominika Wilka w sam środek bramki! Nie wykorzystali znakomitej okazji przyjezdni.

40
    Nieprawdopodobne! De Lima faulowany na lewej stronie przez Janovsky'ego i przedłużony rzut karny będą wykonywać goście!

39
    Tym razem o czas poprosił szkoleniowiec drużyny gości.

39
    Piąte przewinienie notują bielszczanie! W okolicach linii środkowej boiska faulował Budniak, który dodatkowo ogląda żółtą kartkę.

39
    Przerwa na życzenie szkoleniowca mistrzów Polski.

39
    Gol dla Piasta!
    Znakomita akcja gliwiczan skutecznie wykończona przez ALLYSONA AMANTESA!

38
    Faul Janovsky'ego na połowie rywali na Bugańskim.

38
    Bielszczanie wywalczyli rzut rożny. Dwie i pół minuty do końca efektywnego czasu gry.

37
    Strzał Bugańskiego w środek bramki i nie miał kłopotów z interwencją Nawrat.

36
    Skuteczny pressing w wykonaniu gospodarzy i akcja gliwiczan została przerwana.

35
    Błyskawiczny efekt gry z wycofanym golkiperem! MAREK BUGAŃSKI przywrócił nadzieje gości na korzystny rezultat!

35
    Na grę z lotnym golkiperem zdecydował się przyjezdni!

35
    Fantastyczna interwencja Nawrata po strzale Ixemada z niespełna sześciu metrów!

35
    Niepewna interwencja Widucha po strzale MICHAŁA KUBIKA i sędziowie uznali, że piłka przekroczyła linię bramkową!

34
    Faule: 3-2.

33
    Dwukrotnie znakomicie w defensywie zachował się Franz! Ważne interwencje zawodnika drużyny gości.

32
    Popławski przerywa akcję gliwiczan na skrzydle. Coraz mniej czasu mają przyjezdni na odrobienie strat.

31
    Ładnie szarżował Budniak. Akcję zakończył mocnym strzałem z dość ostrego kąta i zmuszony do interwencji był Widuch.

30
    Dziesięć minut drugiej połowy za nami. Póki co utrzymuje się rezultat sprzed przerwy.

29
    Bardzo szybkie tempo gry w ostatnich minutach! Pachnie golem dla którejś z drużyn, dzieje się naprawdę dużo!

28
    Dwukrotnie zablokowany został Alex Viana!

27
    Znakomite uderzenie Amantesa z większej odległości, ale czujnie sparował piłkę na rzut rożny Nawrat.

27
    Wyraźnie spóźniony w walce o piłkę Amantes. Rzut wolny dla gospodarzy i żółta kartka dla zawodnika Piasta.

26
    Zupełnie nieudane rozegranie rzutu wolnego przez Amantesa. Od bramki Nawrat.

26
    Faulował Janovsky na dwunastym metrze. Za moment może być groźnie pod bramką Rekordu.

25
    Mają kłopoty ze stwarzaniem sobie okazji strzeleckich po zmianie stron gliwiczanie.

24
    Ucierpiał w walce o piłkę przy linii bocznej Budniak, ale wszystko wskazuje na to, że bez problemów będzie w stanie kontynuować grę.

23
    Niecelne uderzenie Kubika z lewego skrzydła. Dobry początek drugiej połowy w wykonaniu Rekordu.

23
    Ależ niewiele brakowało! Surmiak ruszył z indywidualnym kontratakiem, sprytnie minął jednego z rywali, ale przegrał pojedynek z Widuchem!

22
    Niezła akcja bielszczan, ale ostatecznie udało się wywalczyć jedynie rzut rożny.

21

Bardzo ciekawa pierwsza połowa już za nami! Rekord prowadzi w hitowym starciu z Piastem 3:1. Na drugą odsłonę wracamy za niecały kwadrans, zostańcie z nami!

20

20
    Faul Budniaka na dwunastym metrze. Piąte przewinienie miejscowych na 13 sekund przed przerwą.

20
    Świetnie rozegrany stały fragment gry przez miejscowych i PAWEŁ BUDNIAK podwyższa prowadzenie Rekordu!

19
    Pod linię środkową wybiegł Nawrat, gdzie ucierpiał w starciu z Mrowcem. Żółta kartka dla zawodnika Piasta.

19
    Półtorej minuty do końca efektywnego czasu gry pierwszej połowy spotkania. Od autu na własnej połowie gliwiczanie.

18
    Wyraźnie faulowany na lewym skrzydle Franz przez Janovsky'ego. Arbiter nie decyduje się jednak na sięgnięcie po kartkę.

17
    Od dłuższego czasu przy piłce bielszczanie. Brakuje jednak jakichś ciekawszych zrywów do przodu.

16
    Faule: 3-2.

15
    Akcja gliwiczan na lewym skrzydle przerwana przez rywali. Przyjezdni od autu.

14
    Wow! Znakomite uderzenie Surmiaka z prawego skrzydła, ale piłka zatrzymała się na poprzeczce!

13
    Długo wymieniają się podaniami bielszczanie, ale dość daleko od bramki rywali.

12
    Zablokowane uderzenie Soleckiego, a chwilę później Szadurskiego.

11
    Faule: 1-2.

11
    Trafienie kontaktowe dla gości! Zagranie w pole karne do RAFAŁA FRANZA, który płaskim strzałem umieścił piłkę w bramce!

10
    Tym razem z lewego skrzydła uderzał Solecki, ale znów nie miał kłopotów z interwencją golkiper mistrzów Polski.

9
    Strzał De Limy zza pola karnego, ale nie dał się zaskoczyć Nawrat.

9
    Przerwa na życzenie szkoleniowca Piasta Gliwice.

8
    Podwyższają prowadzenie gospodarze! Po zagraniu z rzutu rożnego po raz drugi piłkę do bramki skierował MICHAŁ MAREK!

8
    Świetnie broni Widuch po płaskim strzale Budniaka z lewego skrzydła. Korner dla Rekordu.

7
    Pewna interwencja Widucha po niezbyt mocnym strzał głową jednego z rywali.

6
    Gospodarze obejmują prowadzenie! Z prawego skrzydła mocno uderzał Kubik, ale jego strzał wybronił Widuch. Nie wyłapał jednak piłki, co wykorzystał MICHAŁ MAREK i z bliska skierował ją do bramki!

6
    Naciskany na prawym skrzydle Ixemad zdołał wywalczyć rzut rożny.

5
    Amantes popisał się świetnym przechwytem piłki na połowie rywali, ale jego strzał został skutecznie zablokowany.

4
    Zbyt wysokie zagranie Nawrata przez całe boisko i Janovsky nie był w stanie sięgnąć futbolówki.

3
    Wyraźnie faulowany w środkowej strefie boiska Solecki, który na jakiś czas musi opuścić plac gry.

2
    Niecelny strzał z dystansu Mateusza Mrowca.

2
    Niepewna interwencja Widucha i drugi w tym spotkaniu rzut rożny dla bielszczan.

1
    Niezły początek w wykonaniu Piasta. Uderzenie z większej odległości zablokowane przez Popławskiego.

1

Protokół meczowy:

Rekord Bielsko-Biała:
    Burzej, Mura, Nawrat – Twarkowski, Hutyra, Surmiak, Biel, Matheus, Popławski, Budniak, Alex Viana, Marek, Kubik, Janovsky

Piast Gliwice:
    Widuch, Bogdziewicz – Bugański, Solecki, Mrowiec, Franz, Rabiej, Amantes, Wilk, Ixemad, De Lima, Szadurski

Sędzia I: Damian Jaruchiewicz
    Sędzia II: Grzegorz Wiercioch
    Sędzia III: Szymon Wiercioch
    Sędzia czasowy: Henryk Bąk.

Początek spotkania zaplanowano na 20:00. Składy obu drużyn podamy z odpowiednim wyprzedzeniem. Bądźcie z nami!

Obsada sędziowska:

To będzie hit nie tylko kolejki, ale być może całej rundy! Rekord przewodzi w ligowej tabeli z dorobkiem 63 punktów. Piast jest wiceliderem, a do rywala z Bielska-Białej traci siedem "oczek".

Znakomicie zapowiada się mecz 26. kolejki Statscore Futsal Ekstraklasy w Bielsku-Białej. Miejscowy Rekord zmierzy się z Piastem Gliwice.

Witamy w transmisji online. Spotkanie rozpocznie się o godzinie 20:00.

Gole: 6. Marek, 8. Marek, 20. Budniak, 35. Kubik, 40. Marek – 11. Franz, 35. Bugański, 39. Amantes

Kartki:   39. Budniak (BIE) – 19. Mrowiec (PIA), 27. Amantes (PIA)

Nawrat (Burzej, Mura) – Twarkowski, Hutyra, Surmiak, Biel, Matheus, Popławski, Budniak, Alex Viana, Marek, Kubik, Janovsky

Widuch (Bogdziewicz) – Bugański, Solecki, Mrowiec, Franz, Rabiej, Amantes, Wilk, Ixemad, De Lima, Szadurski

Sędzia czasowy: Henryk Bąk