Piast – Clearex 4:1 (koniec) | Red Dragons – Lębork 6:4 (koniec)
Piast Gliwice
4:1 (1:1)
Clearex Chorzów
Środa 31.03.2021, 18:15 • Arena Gliwice • Halowy Puchar Polski • Półfinał

Gliwiczanie robią krok w stronę awansu do finału Halowego Pucharu Polski! W drugiej połowie byli dużo skuteczniejsi od Clearexu i wygrali 4:1. Dziękuję za uwagę! (20:01:53)

40
    To mógł być kolejny cios miejscowych! Solecki ruszył z kontrą, którą zakończył strzałem w boczną siatkę!

40
    Nie zdołał utrzymać piłki na połowie rywali Mrowiec. Pozostało nieco ponad czterdzieści sekund efektywnego czasu gry.

39
    Od razu o przerwę poprosili chorzowianie.

39
    Gol dla Piasta!
    Cios w końcówce zadają gospodarze! Błyskawiczna kontra zakończona płaskim strzałem przez SANDRINHO!

38
    Domagają się odgwizdania faulu goście po starciu Bogdziewicza z Wędzonym, ale arbiter nakazuje grać dalej.

37
    Krzyśka bezbłędnie broni uderzenie Bugańskiego!

36
    W słupek strzelił z dziesiątego metra Leszczak!

36
    Faul na Leszczaku i przedłużony rzut karny wykonywać będą przyjezdni!

36
    Dobrze spisują się w ostatnich minutach goście. Częściej znajdują się przy piłce i starają się atakować, brakuje jedynie celnych strzałów!

35
    Brocki wyraźnie faulowany tuż przed linią pola karnego. To już piąte przewinienie miejscowych!

34
    Przetrwali dwie minuty gry w osłabieniu chorzowianie i znów grają w komplecie.

33
    Najpierw udanie interweniował Krzyśka, a po chwili skutecznie zablokowany został Dasaiev. Dobrze jak na razie bronią się grający w osłabieniu goście.

32
    Faule: 4-1.

31
    Bardzo ostro walczył o piłkę Dewucki i po raz drugi w tym spotkaniu zostaje upomniany żółtą kartką! Dla tego zawodnika to już koniec występu w tym pojedynku!

30
    Zablokowany uderzający z ostrego kąta Dewucki. Drugi rzut rożny w krótkim odstępie czasu dla Clearexu.

29
    Niezły strzał Dewuckiego z woleja, ale piłka poszybowała ponad poprzeczką gliwickiej bramki.