Stal Rz. – Błękitni 2:2 (koniec) | Bytovia – Garbarnia 1:2 (koniec)
Stal Rzeszów
2:2 (0:0)
Błękitni Stargard
Piątek 02.04.2021, 13:00 • Stadion Miejski, Stalowa Wola. • 2. Liga • 25. kolejka
    Dziękujemy Państwu za śledzenie relacji live. Do usłyszenia!

Pierwsza połowa nie przyniosła wielu emocji, ale druga odsłona była niesamowicie ciekawa! Wpierw na początku drugiej połowy drugą żółtą kartkę otrzymał Krystian Pieczara. Niespodziewanie rzeszowianie wyszli na prowadzenie, a potem podwyższyli wynik! Końcówka należała jednak do Błękitnych, którzy rzutem na taśmę zdobyli wyrównującego gola i wracają do domu z punktem! (14:51:21)

90+3

90+3
    Gol dla Błękitnych!
    Strzelcem bramki JAKUB OSTROWSKI.

Błękitni dopięli swego! Ostatnia akcja meczu została zakończona golem, a trafienie na wagę punktu zaliczył Jakub Ostrowski!

90+3
    Kolejny raz zmuszony do interwencji był golkiper Stali. Korner dla przyjezdnych!

90+1
    Jeszcze jedna akcja Błękitnych, ale udanie w bramce interweniował Wiktor Kaczorowski!

90
    Arbiter zdecydował się doliczyć trzy minuty do podstawowego czasu gry.

89
    Kolejna żółta kartka dla gospodarzy. Tym razem ukarany został Oktawian Skrzecz.

88
    Kontrę Błękitnych zatrzymał nieprzepisowo Damian Kostkowski, który ogląda teraz żółtą kartkę.

86
    Zmiana w drużynie Stal Rzeszów: z boiska schodzi Marczuk, na boisku pojawia się Sadzawicki.

85
    Ewentualne zwycięstwo Stali daje jej awans na szóstą pozycję w ligowej tabeli. Przypomnijmy, że na zakończenie sezonu zespoły z miejsc trzy – sześć wezmą udział w barażach o awans do pierwszej ligi.

84
    Ponownie oglądamy atak gości, którzy tym razem wywalczyli rzut rożny.

83
    Na pozycji spalonej złapany jeden z gospodarzy. Rzut wolny dla Błękitnych.

82
    Żółtą kartką ukarany został Dawid Olejarka, który pojawił się na murawie po wejściu z ławki rezerwowych.

81
    Kolejna szarża przyjezdnych. Tym razem zakończona niecelnym uderzeniem. Zaczyna z piątego metra Wiktor Kaczorowski, który oczywiście nie śpieszy się ze wznowieniem gry.

79
    Naciskają przyjezdni, którzy poczuli krew! Teraz przedarli się w pole karne Stali, jednak później ich strzał został zablokowany przez Damiana Kostkowskiego.

77
    Zmiana w drużynie Stal Rzeszów: z boiska schodzi Sławek, na boisku pojawia się Skrzecz.
    Zmiana w drużynie Stal Rzeszów: z boiska schodzi Szczepanek, na boisku pojawia się Szczypek.

76
    Rzeszowianie na chwilę przenieśli grę na połowę rywala. Strzał na bramkę, jednak Dominik Sasiak nie był zmuszony do interwencji.