Lech II P. – Pogoń Sdl. 0:2 (koniec) | Ostróda – Olimpia E. 2:1 (koniec) | Chojniczanka – Skra 1:3 (koniec)
Hutnik – Znicz 1:3 (koniec) | Motor – Śląsk II 2:3 (koniec) | GKS K. – Olimpia G. 1:0 (koniec)
Wigry – KKS 2:0 (koniec)
Lech II Poznań
0:2 (0:1)
Pogoń Siedlce
Sobota 03.04.2021, 12:00 • Stadion Leśny, Wronki • 2. Liga • 25. kolejka

Witamy w transmisji online. Spotkanie rozpocznie się o godzinie 12:00.

Zapraszam na relację z meczu 25. kolejki eWinner 2. Ligi. We Wronkach druga drużyna Lecha Poznań podejmie Pogoń Siedlce.

Obie ekipy okupują dolne rejony tabeli. Lech jest na 18. miejscu z dorobkiem 21 punktów. Siedlczanie mają o trzy "oczka" więcej i są na trzynastej lokacie.

Początek spotkania zaplanowano na godzinę 12:00. Składy obydwu drużyn zaprezentujemy kilkanaście minut wcześniej. Bądźcie z nami!

Protokół meczowy:

Lech II Poznań:
    Bąkowski – Kaczmarek, Nawrocki, Onsorge, Białczyk – Marciniak, Laskowski, Ławrynowicz – Szramowski, Krivets, Karbownik
    Rezerwowi:
    Radliński – Wojtkowiak, Wachowiak, Waliś, Ratajczyk, Malec, Tomal, Yatsenko

Pogoń Siedlce:
    Klebaniuk – Kołoczek, Tadrowski, Ocenas, Olszewski – Danielewicz, Repka – Przybecki, Piotrowski, Wróblewski – Pierzchała
    Rezerwowi:
    Misztal – Bujalski, Baidoo, Nojszewski, Kozłowski, Brudziński, Górski

Mariussz Korpalski (Toruń).

1

2
    Jak na razie przy piłce na własnej połowie boiska lechici.

3
    Rzut wolny dla Pogoni w środkowej strefie boiska.

5
    Siedlczanie od wrzutu z autu na wysokości pola karnego rywali.

6
    Rzut rożny wywalczyli goście. Zobaczymy, co z tego wyniknie.

7
    Niecelne wykończenie akcji przez gości, ale po chwili szybko tracą piłkę poznaniacy.

8
    Nieudane zagranie Nawrockiego do przodu. Przy piłce goście.

10
    Faul Laskowskiego na połowie rywali. Nie decyduje się jak na razie na sięgnięcie po kartkę arbiter.

11
    Zbyt ostro walczył o piłkę Nawrocki i arbiter przerywa grę.

12
    Było groźnie! Nieudane wybicie piłki przez Klebaniuka. Piłkę przechwycił Marciniak, ale jego próba lobu okazała się zbyt lekka!

13
    Dobra interwencja Klebaniuka po szarży Szramowskiego!

14
    Długo budowali swój atak siedlczanie, ale ostatecznie w łatwy sposób stracili futbolówkę.

15
    Po akcji prawym skrzydłem Marciniak wywalczył rzut rożny dla swojego zespołu.

16
    Mocno strzał Białczyka z dystansu, ale bardzo niecelny.

18
    Po kolejnym nieudanym wykończeniu akcji przez zawodników Pogoni z piątego metra wznawia grę Bąkowski.

19
    Kolejny korner dla drugiej drużyny Lecha Poznań.

20
    Zakotłowało się w polu karnym Pogoni, ale w ostatniej chwili uprzedzony został składający się do strzału Szramowski!

21
    Zablokowany na lewej stronie Karbownik i jeszcze jeden rzut rożny dla gospodarzy.

22
    Pierzchała sfaulował Laskowskiego na wysokości linii środkowej boiska. Rzut wolny dla Lecha.

24
    Od dłuższego czasu utrzymują się przy piłce poznaniacy. Czekamy na przyspieszenie gry.

25
    Z kilkunastu metrów uderzał Karbownik, ale na linii strzału znalazł się jeden z defensorów Pogoni.

26
    Na spalonym złapany został Krivets.

26
    Za dyskusję z arbitrem żółtym kartonikiem upomniany został Łukasz Szramowski.

28
    Niedokładnie w ofensywie lechici i piłka wyszła poza linię końcową.

29
    Szybka akcja siedlczan i wywalczony rzut rożny.

30
    Pół godziny gry we Wronkach za nami. Jak na razie utrzymuje się bezbramkowy rezultat.

31
    Kolejny zawodnik Lecha z żółtą kartką. Tym razem za faul w środku pola upomniany został Ławrynowicz.

32
    Zablokowany strzał Przybeckiego i kolejny korner dla przyjezdnych.

33
    Spóźniona interwencja Kaczmarka i arbiter raz jeszcze sięga po kartkę.

35
    Drobne kłopoty zasygnalizował golkiper gości, ale wszystko jest już w porządku!

36
    Kolejny rzut wolny dla przyjezdnych na połowie rywali.

38
    Faulowany na własnej połowie przez Piotrowskiego Laskowski, ale tym razem arbiter nie decyduje się na indywidualne napomnienie.

38
    Gol dla Pogoni Siedlce!
    Goście obejmują prowadzenie po trafieniu samobójczym! Strata gospodarzy na własnej połowie. Piłkę przechwycił Przybecki, dośrodkował, a jego zagranie niefortunnie przeciął FILIP NAWROCKI!

40
    Pięć minut do końca pierwszej połowy spotkania. Czy gospodarze spróbują odpowiedzieć na gola rywali jeszcze przed przerwą?

42
    Nie spieszył się ze wznowieniem gry od rzutu wolnego golkiper Pogoni.

42
    Szarpał rywala za koszulkę Olszewski i arbiter słusznie sięga po kartkę.

44
    Za mocne dośrodkowanie w pole karne Lecha i piłka opuściła plac gry.

45

Do przerwy Lech przegrywa z Pogonią 1:0. Jedynego jak na razie gola strzelił Nawrocki, notując trafienie samobójcze. Na drugą odsłonę wracamy za niecały kwadrans, zostańcie z nami!

46

47
    Żaden ze szkoleniowców nie zdecydował się na przeprowadzenie zmiany w swoim zespole w trakcie trwania przerwy.

47
    Danielewicz faulowany w walce o górną piłkę tuż przed linią pola karnego. Za moment może być groźnie pod bramką Lecha.

48
    Niecelne uderzenie Danielewicza bezpośrednio z rzutu wolnego.

49
    Zupełnie nieudane zagranie Marciniaka i Klebaniuk wznowi grę od własnej bramki.

50
    Faulowany rozpędzony na lewym skrzydle Karbownik. Żółta kartka dla Przybeckiego.

51
    Zablokowane dośrodkowanie w pole karne Pogoni. Od wrzutu z autu miejscowi.

52
    Niewiele brakowało! Z kontratakiem ruszył Wróblewski i zakończył go minimalnie niecelnym uderzeniem z szesnastego metra!

54
    Na spalonym złapany Danielewicz.

55
    Dobra interwencja Klebaniuka po niezbyt udanym uderzeniu Karbownika.

55
    Kolejny zawodnik Pogoni upomniany żółtą kartką. Tym razem padło na Piotrowskiego.

58
    Z coraz większym zaangażowaniem atakują lechici. Ich akcja została teraz przerwana po faulu Laskowskiego.

59
    Zmiana w drużynie Lech II Poznań: z boiska schodzi Ławrynowicz, na boisku pojawia się Ratajczyk.

60
    Godzina gry za nami. W dalszym ciągu utrzymuje się wynik sprzed przerwy.

62
    Przewracany w polu karnym Lecha Przybecki, ale arbiter nie decyduje się na podyktowanie jedenastki!

63
    Faul Pierchały w środkowej strefie boiska i arbiter kolejny raz sięga po kartkę.

64
    Niezła centa Kaczmarka z prawego skrzydła, ale skutecznie wybijają piłkę siedlczanie.

65
    Ciekawie zapowiadała się kontra gości, ale zabrakło wykończenia po płaskim zagraniu Olszewskiego z lewego skrzydła.

67
    Stracili piłkę na własnej połowie przyjezdni, ale nie zdołał opanować futbolówki Karbownik.

68
    Nie spieszą się ze wznowieniem gry od rzutu wolnego na własnej połowie goście. Z każdą kolejną minut są coraz bliżej końcowego triumfu.

69
    Na spalonym złapany Szramowski i arbiter przerywa akcję rezerw Kolejorza.

71
    Rzut wolny dla Pogoni niemal na linii pola karnego! Żółtą kartkę obejrzał jeszcze Nawrocki.

72
    Zmiana w drużynie Pogoń Siedlce: z boiska schodzi Pierzchała, na boisku pojawia się Górski.
    Zmiana w drużynie Pogoń Siedlce: z boiska schodzi Wróblewski, na boisku pojawia się Baidoo.

72
    Perfekcyjne uderzenie KRZYSZTOFA DANIELEWICZA z rzutu wolnego i siedlczanie podwyższają prowadzenie!

74
    Próbowali szybko odpowiedzieć poznaniacy na kolejne trafienie rywali, ale nieskutecznie.

75
    Na spalonym złapany został Baidoo.

76
    Huknął zza pola karnego Karbownik, ale w niezwykle efektowny sposób interweniował Klebaniuk!

77
    Ostry faul Piotrowskiego, który ogląda drugą żółtą kartką! Pogoń dokończy mecz w osłabieniu!

78
    Nieudane bezpośrednie uderzenie Krivetsa z rzutu wolnego.

79
    Zmiana w drużynie Pogoń Siedlce: z boiska schodzi Danielewicz, na boisku pojawia się Brodziński.

81
    Zmiana w drużynie Lech II Poznań: z boiska schodzi Kaczmarek, na boisku pojawia się Tomal.

82
    Poznaniacy utrzymują się przy piłce, ale to wszystko ma miejsce daleko od pola karnego rywali.

84
    Siedlczanie od wrzutu z autu na własnej połowie boiska.

85
    Zupełnie nieudane dośrodkowanie w pole karne Lecha. Grę od bramki wznawia Bąkowski.

86
    Zmiana w drużynie Pogoń Siedlce: z boiska schodzi Przybecki, na boisku pojawia się Kozłowski.

88
    Nieudanie w ofensywie osamotniony Baidoo. Szybko wznawiają grę gospodarze.

90
    Od wrzutu z autu na wysokości linii środkowej boiska wznawiają grę przyjezdni.

90+1
    O cztery minuty przedłużone zostało spotkanie we Wronkach!

90+2
    Szramowski wyprzedzony w polu karnym rywali przez jednego z defensorów.

90+2
    Na raty broni Klebaniuk.

90+4

Spotkanie we Wronkach dobiegło końca! Pogoń Siedlce pokonała Lecha II Poznań 2:0 i zasłużenie zgarnia trzy punkty. Dziękuję za uwagę! (13:51:16)

Gole: 38. Nawrocki (sam.), 72. Danielewicz

Kartki:   26. Szramowski (LP2), 31. Ławrynowicz (LP2), 33. Kaczmarek (LP2), 71. Nawrocki (LP2) – 42. Olszewski (SDL), 50. Przybecki (SDL), 55. Piotrowski (SDL), 63. Pierzchała (SDL)   77. Piotrowski (SDL)

Bąkowski – Kaczmarek (81. Tomal), Nawrocki, Onsorge, Białczyk – Marciniak, Laskowski, Ławrynowicz (59. Ratajczyk) – Szramowski, Krivets, Karbownik