Stal Rz. – Pogoń Sdl. | 1:5 (koniec) | | | Motor – Skra | 0:0 (koniec) |
Arka – Piast | 0:0 (4:3 po rz. karnych) |
Bayern – PSG | 2:3 (koniec) | | | Porto – Chelsea | 0:2 (koniec) |
Inter – Sassuolo | 2:1 (koniec) |
Sociedad – Bilbao | 1:1 (koniec) |
Regensburg – Werder | 0:1 (koniec) |
Châteaubriant – Montpellier | 0:1 (koniec) |
Teplice – Mlada | 2:1 (koniec) | | | Vik. Pilzno – Slovan | 1:0 (koniec) | | | Sparta – Jablonec | 4:1 (koniec) |
finał
Real Sociedad
1:1
(0:0)
Athletic Bilbao
84
|
Żółtą kartkę otrzymuje Martín Zubimendi (Real Sociedad).
|
|
38
|
Żółtą kartkę otrzymuje Igor Zubeldia (Real Sociedad).
|
|
22
|
Żółtą kartkę otrzymuje Dani García (Athletic Bilbao).
|
|
12
|
Żółtą kartkę otrzymuje Aihen Muñoz (Real Sociedad).
|
Gole:
89. Roberto López (Zubeldia) – 85. Villalibre (Berenguer)
Posiadanie piłki: 51 % : 49 %.
Strzały celne: 2:2. Strzały niecelne: 10:7. Rzuty rożne: 3:6. Spalone: 0:3. Foule: 18:7.
Sędziowie: Sánchez – Cabañero, Gallego
Widownia:
Kartki: 12. Muñoz (RSC), 38. Zubeldia (RSC), 84. Zubimendi (RSC) – 22. Dani García (ATB)
Spudłowany karny!:
Posiadanie piłki: 51 % : 49 %.
Strzały celne: 2:2. Strzały niecelne: 10:7. Rzuty rożne: 3:6. Spalone: 0:3. Foule: 18:7.
Real Sociedad:
Remiro – A. Elustondo (62. Gorosabel), Le Normand, Zubeldia, Muñoz (33. Monreal) – Guevara, Zubimendi, Barrenetxea – C. Fernández (71. Roberto López), Isak (71. Portugués), Oyarzabal (C) (62. Januzaj).
Zmiany: Marrero – Bautista, Portugués, Gorosabel, Januzaj, Monreal, González, Roberto López, Zaldúa, Merquelanz, Sagnan.
Trener:
Athletic Bilbao: Simón – de Marcos (46. Capa), Yeray (14. Núñez), I. Martínez, Berchiche (49. Balenziaga) – Berenguer, Vencedor, Dani García, Muniain (C) (69. Lekue) – Raúl García (69. Villalibre), I. Williams.
Zmiany: Ezkieta – Morcillo, Balenziaga, Núñez, Vesga, Capa, Gómez, Vicente, López, Lekue, Villalibre, Sancet.
Trener:
Zmiany: Marrero – Bautista, Portugués, Gorosabel, Januzaj, Monreal, González, Roberto López, Zaldúa, Merquelanz, Sagnan.
Trener:
Athletic Bilbao: Simón – de Marcos (46. Capa), Yeray (14. Núñez), I. Martínez, Berchiche (49. Balenziaga) – Berenguer, Vencedor, Dani García, Muniain (C) (69. Lekue) – Raúl García (69. Villalibre), I. Williams.
Zmiany: Ezkieta – Morcillo, Balenziaga, Núñez, Vesga, Capa, Gómez, Vicente, López, Lekue, Villalibre, Sancet.
Trener:
Sędziowie: Sánchez – Cabañero, Gallego
Widownia: