Jagiellonia – Raków | 0:0 (koniec) |
Stomil – Korona | 2:0 (koniec) | | | Sandecja – Resovia | 1:1 (koniec) | | | Odra O. – Chrobry | 3:1 (koniec) |
Zagłębie S. – Arka | 2:3 (koniec) | | | ŁKS – Radomiak | 1:1 (koniec) | | | Termalica – Puszcza | 4:0 (koniec) |
Błękitni – Polkowice | 0:0 (koniec) | | | Śląsk II – Hutnik | 0:0 (koniec) | | | Skra – Lech II P. | 0:0 (koniec) |
Olimpia E. – Pogoń Sdl. | 0:0 (koniec) | | | Znicz – Olimpia G. | 2:0 (koniec) | | | Wigry – Stal Rz. | 1:1 (koniec) |
Garbarnia – GKS K. | 2:0 (koniec) | | | Motor – Chojniczanka | 2:2 (koniec) | | | KKS – Ostróda | 2:0 (koniec) |
PSG – Man City | 1:2 (koniec) |
Bilbao – Valladolid | 2:2 (koniec) |
Ołomuniec – Slavia | 0:3 (koniec) | | | Vik. Pilzno – Teplice | 1:0 (koniec) |
finał
Odra Opole
3:1
(1:0)
Chrobry Głogów
Adam Adam
Gole:
39. Czapliński, 85. Piech, 89. Piech (kar.) – 60. Bougaidis
Sędziowie: Paweł Malec (Łódź)
Widownia:
Kartki: 35. Drewniak (ODO) – 55. Banaszewski (CHR1), 62. Michalczyk (CHR1), 64. Mandrysz (CHR1)
Spudłowany karny!:
Odra Opole:
Kuchta – Szrek, Żemło, Wypych, Matuszewski, Wróbel, Drewniak, Mikinić, Niziołek, Janus (C), Czapliński
Zmiany: Rosa – Tabiś, Winiarczyk, Kort, Surzyn, Żak, Gancarczyk, Sluga, Piech
Trener:
Chrobry Głogów: Bieszczad – Niski, Michalec, Bougaidis, Oleksy, Michalczyk, Mandrysz, Ziemann, Machaj, Banaszewski, Lebedyński
Zmiany: Leszczyński – Szafer, Dziąbek, Praznovsky, Stolc, Piła, Kowalczyk
Trener:
Zmiany: Rosa – Tabiś, Winiarczyk, Kort, Surzyn, Żak, Gancarczyk, Sluga, Piech
Trener:
Chrobry Głogów: Bieszczad – Niski, Michalec, Bougaidis, Oleksy, Michalczyk, Mandrysz, Ziemann, Machaj, Banaszewski, Lebedyński
Zmiany: Leszczyński – Szafer, Dziąbek, Praznovsky, Stolc, Piła, Kowalczyk
Trener:
Sędziowie: Paweł Malec (Łódź)
Widownia:
Strzelcem bramki ARKADIUSZ PIECH! Dublet rezerwowego napastnika w kilka minut, tym razem z jedenastu metrów.
Strzelcem bramki ARKADIUSZ PIECH! Akcja dwóch rezerwowych, gdzie znakomicie podawał Michał Surzyn, a kończył Piech.