Bytovia – Stal Rz. 0:2 (koniec) | Śląsk II – Lech II P. 0:1 (koniec) | Błękitni – Olimpia G. 2:3 (koniec)
Wigry – Hutnik 0:1 (koniec) | Garbarnia – Polkowice 2:2 (koniec) | KKS – GKS K. 2:1 (koniec)
Skra – Pogoń Sdl. 2:2 (koniec) | Motor – Ostróda 4:1 (koniec)
Garbarnia Kraków
2:2 (1:0)
Górnik Polkowice
Sobota 08.05.2021, 16:00 • Stadion Garbarni, Kraków • 2. Liga • 32. kolejka

Spotkanie w Krakowie dobiegło końca! Ostatecznie Garbarnia zremisowała z Górnikiem 2:2. Dziękuję za uwagę! (17:52:52)

90+4

90+4
    Gol dla Garbarnii!
    MICHAŁ FIDZIUKIEWICZ strzałem z jedenastu metrów doprowadza do wyrównania!

90+3
    Żółtą kartkę otrzymuje Szymański (Górnik Polkowice).

90+2
    Jeszcze jeden rzut karny dla gospodarzy! Faulowany w obrębie szesnastki był Radwanek.

90+1
    O cztery minuty przedłużony został ten mecz.

89
    Rzut wolny w środku pola dla Garbarni.

86
    Miejscowi od wrzutu z autu na własnej połowie boiska.

84
    Zmiana w drużynie Górnik Polkowice: z boiska schodzi Wacławczyk, na boisku pojawia się Karmelita.
    Zmiana w drużynie Górnik Polkowice: z boiska schodzi Opałacz, na boisku pojawia się Radziemski.

83
    Zablokowane uderzenie na bramkę Garbarni.

82
    Nie dokończą meczu w komplecie gospodarze! Drugą żółtą kartkę obejrzał Masiuda!

81
    Długo utrzymują się przy piłce polkowiczanie. Z każdą kolejną minutą są coraz bliżej końcowego triumfu.

80
    Żółtą kartką upomniany Żołądź za przewinienie w środkowym sektorze boiska.

78
    Zmiana w drużynie Górnik Polkowice: z boiska schodzi Bancewicz, na boisku pojawia się Baranowski.
    Zmiana w drużynie Górnik Polkowice: z boiska schodzi Piątkowski, na boisku pojawia się Baszak.

77
    Zmiana w drużynie Garbarnia Kraków: z boiska schodzi Kuczak, na boisku pojawia się Janik.
    Zmiana w drużynie Garbarnia Kraków: z boiska schodzi Morys, na boisku pojawia się Surma.

74
    Zmiana w drużynie Garbarnia Kraków: z boiska schodzi Marszalik, na boisku pojawia się Wacławek.
    Zmiana w drużynie Garbarnia Kraków: z boiska schodzi Feliks, na boisku pojawia się Radwanek.

74
    Kolejny rzut wolny dla Górnika w środkowej strefie boiska.

73
    Żółtą kartkę otrzymuje Kuczak (Garbarnia Kraków).

71
    Niespełna dwadzieścia minut pozostało do końca regulaminowego czasu gry. Czy Garbarnia będzie w stanie doprowadzić do wyrównania?

69
    W dość łatwy sposób stracili piłkę na połowie rywali przyjezdni.

67
    Niespiesznie wymieniają się teraz podaniami na własnej połowie boiska przyjezdni.

65
    Zmiana w drużynie Garbarnia Kraków: z boiska schodzi Duda, na boisku pojawia się Górski.

64
    Faul Masiudy w środku pola. Żółta kartka dla zawodnika Garbarni i rzut wolny dla przyjezdnych.

61
    Polkowiczanie od wrzutu z autu na wysokości linii środkowej boiska.

59
    Oszołomieni po utracie dwóch bramek w krótkim odstępie czasu są krakowianie. Zobaczymy, czy będą w stanie odpowiedzieć na trafienia rywali.

57
    Niedokładnie w ofensywie przyjezdni.

56
    Gol dla Górnika Polkowice!
    Co tu się dzieje?! MARIUSZ SZUSZKIEWICZ pokonuje Frątczaka i polkowiczanie już na prowadzeniu!

54
    W środkowej strefie boiska utrzymują się przy piłce gospodarze.

52
    Znakomicie rozpoczęli drugą połowę goście! ERNEST TERPIŁOWSKI doprowadza do wyrównania!

49
    Faulowany w środkowej strefie boiska był jeden z zawodników Garbarni.

47
    Żaden ze szkoleniowców nie zdecydował się na przeprowadzenie zmiany w swoim zespole w trakcie trwania przerwy.

46

Przerwa! Po pierwszej połowie Garbarnia prowadzi z Górnikiem 1:0. Jedynego jak na razie gola strzelił w 13. minucie z rzutu karnego Marszalik. Na drugą odsłonę wracamy za niecały kwadrans, zostańcie z nami!

45

44
    Miejscowi od wrzutu z autu na wysokości linii środkowej boiska.

40
    Pięć minut do końca pierwszej połowy spotkania. Umiejętnie utrzymują się przy piłce zawodnicy z Krakowa.

39
    Rzut wolny dla Garbarni w odległości około czterdziestu metrów od bramki rywali.

36
    Niecelne uderzenie na bramkę gospodarzy.

34
    Radzą sobie polkowiczanie z opanowaniem sytuacji po dośrodkowaniu z narożnika boiska.

33
    Korner dla Garbarni.

32
    Po nieco gorszym okresie znów do ofensywy ruszyli gospodarze. Zobaczymy, co z tego wyniknie.

30
    Rzut rożny wywalczyli przyjezdni po akcji prawym skrzydłem.

29
    Nieźle w ostatnich minutach polkowiczanie, ale brakuje wykończenia.

27
    Nieudane wykończenie akcji przez Górnika i z piątego metra wznowi grę Frątczak.

26
    I już mamy remis, jeśli chodzi o żółte kartki. Upomniany za faul na własnej połowie boiska został Morys.

25
    Posiadanie piłki: 56% – 44%.

24
    Od autu na własnej połowie miejscowi.

21
    Spokojnie wymieniają się podaniami na własnej połowie boiska gospodarze.

19
    Skutecznie odparli kolejny atak rywali przyjezdni.

16
    Żółtą kartkę otrzymuje Bancewicz (Górnik Polkowice).

16
    Na spalonym złapany jeden z zawodników Garbarni i akcja gospodarzy została przerwana przez arbitra.

15
    Rzut wolny dla miejscowych w okolicach własnego pola karnego.

13
    Gospodarze obejmują prowadzenie! Pewnym egzekutorem jedenastki GRZEGORZ MARSZALIK!

12
    Rzut karny dla Garbarni!

10
    Przyjezdni skutecznie przerwali atak rywali prawym skrzydłem.

9
    Gospodarze od rzutu wolnego w środkowej strefie boiska.

7
    Groźnie zapowiadała się akcja gości, ale ostatecznie została zakończona niecelnym uderzeniem.

4
    Przyjezdni od wrzutu z autu na wysokości linii środkowej boiska.

3
    Póki co przy piłce krakowanie. Lewą stroną próbują przedostać się pod pole karne rywali gospodarze.

1

Protokół meczowy:

Garbarnia Kraków:
    Frątczak – Duda, Masiuda, Kuczak, Morys, Marszalik, Kołbon, Nakrosius, Kowalski, Fidziukiewicz, Feliks
    Rezerwowi:
    Kozioł – Górski, Radwanek, Pająk, Wacławek, Rutkowski, Laskoś, Surma, Janik

Górnik Polkowice:
    Szymański – Magdziak, Kucharczyk, Żołądź, Terpiłowski, Bancewicz, Szuszkiewicz, Fryzowicz, Wacławczyk, Piątkowski, Opałacz
    Rezerwowi:
    Malec – Kopaniecki, Borkowski, Radziemski, Poczwardowski, Karmelita, Sowiński, Baszak, Baranowski

Marcin Szrek (Kielce).

Początek meczu w sobotę o 16:00. Składy obu ekip podamy z odpowiednim wyprzedzeniem. Bądźcie z nami!

Faworytem spotkania są goście. Górnik jest liderem, a dotychczas uzbierał 61 punktów. Miejscowi mają o 19 "oczek" mniej i zajmują dziewiąte miejsce.

Serdecznie zapraszam na relację z meczu 32. kolejki eWinner 2. Ligi. Garbarnia Kraków na własnym terenie podejmie Górnika Polkowice.

Witamy w transmisji online. Spotkanie rozpocznie się o godzinie 16:00.

Gole: 13. Marszalik (kar.), 90+4. Fidziukiewicz (kar.) – 52. Terpiłowski, 56. Szuszkiewicz

Kartki:   26. Morys (GRB), 64. Masiuda (GRB), 73. Kuczak (GRB) – 16. Bancewicz (PLK), 80. Żołądź (PLK), 90+3. Szymański (PLK)   82. Masiuda (GRB)

Frątczak – Duda (65. Górski), Masiuda, Kuczak (77. Janik), Morys (77. Surma), Marszalik (74. Wacławek), Kołbon, Nakrosius, Kowalski, Fidziukiewicz, Feliks (74. Radwanek)