Stal Rz. – Garbarnia 0:1 (koniec) | Polkowice – Olimpia G. 3:0 (koniec)
3:0 (2:0)
Olimpia Grudziądz
Środa 12.05.2021, 16:00 • Stadion Miejski, Polkowice • 2. Liga • 27. kolejka

Witamy w transmisji online. Spotkanie rozpocznie się o godzinie 16:00.

Serdecznie zapraszam na relację z zaległego meczu 27. kolejki eWinner 2. Ligi! W Polkowicach miejscowy Górnik podejmie Olimpię Grudziądz.

Obie ekipy znajdują się w zupełnie innym położeniu. Górnik jest liderem i celuje w bezpośredni awans na zaplecze Ekstraklasy. Olimpia zajmuje przedostatnie miejsce i czeka ją rozpaczliwa walka o utrzymanie.

Początek spotkania o 16:00. Składy obu drużyn zaprezentujemy kilkanaście minut wcześniej. Bądźcie z nami!

Kadry obu drużyn:

Górnik Polkowice:
    Szymański – Kowalski-Haberek, Magdziak, Terpiłowski, Bancewicz, Szuszkiewcz, Karmelita, Fryzowicz, Wacławczyk, Piątkowski, Opałacz
    Rezerwowi:
    Malec – Kopaniecki, Ratajczak, Kucharczyk, Borkowski, Radziemski, Baszak, Baranowski

Olimpia Grudziądz:
    Sujecki – Widejko, Ciechanowski, Witasik, Obst, Jarosz, Płatek, Graczyk, Gabor, Kalenik, Criciuma
    Rezerwowi:
    Sapela – Paliwoda, Mich, Romero, Popalzay, Kruczkowski, Mnatsakanyan, Nawrocki.

1

2
    Szybko budują akcje lewą stroną grudziądzanie.

4
    Z kolejnym atakiem ruszają przyjezdni. Zobaczymy, co z tego wyniknie.

6
    Zablokowane uderzenie na bramkę Górnika.

8
    Przyjezdni od wrzutu z autu na wysokości linii środkowej boiska.

9
    Jeden z zawodników Olimpii faulowany w środkowej strefie boiska.

11
    Niecelne uderzenie na bramkę gości i z piątego metra wznowi grę Sujecki.

14
    W środkowej strefie boiska utrzymują się przy piłce grudziądzanie.

16
    Przerwana akcja Olimpii lewą stroną boiska.

17
    Gol dla Górnika Polkowice!
    Olimpia atakowała, ale to gospodarze zdobywają bramkę! Jako pierwszy w tym spotkaniu na listę strzelców wpisał się MARIUSZ SZUSZKIEWICZ!

19
    Spokojnie wymieniają się teraz podaniami na własnej połowie polkowiczanie.

23
    Nieco przygaśli po straconym golu goście.

26
    W dalszym ciągu scenariusz gry nie ulega zmianie. Przy piłce znajdują się miejscowi.

27
    Jakiegoś urazu doznał jeden z zawodników Górnika i mamy przerwę w grze.

29
    Zmiana w drużynie Górnik Polkowice: z boiska schodzi Fryzowicz, na boisku pojawia się Radziemski.

31
    Zablokowane uderzenie na bramkę Olimpii, ale w dalszym ciągu przy piłce gospodarze.

32
    Posiadanie piłki: 51% – 49%.

33
    Nieudanie w ofensywie Olimpia. Od autu zaczną miejscowi.

34
    Rzut rożny wywalczyli gospodarze po akcji prawym skrzydłem.

36
    Kolejny korner dla Górnika. Polują na drugiego gola zawodnicy z Polkowic.

36
    Dopięli swego gospodarze! Tym razem golkipera rywali pokonał MATEUSZ MAGDZIAK.

39
    Próbują w jakiś sposób odpowiedzieć na trafienia rywali goście, ale bez skutku.

40
    Korner dla Olimpii.

41
    Nieudane wykończenie akcji przez przyjezdnych i od bramki wznowi grę Szymański.

43
    W środku pola wymieniają się teraz podaniami goście.

45
    Zablokowane zagranie w pole karne Olimpii i korner dla rywali.

45+1

Do przerwy Górnik Polkowice prowadzi z Olimpią Grudziądz 2:0! Na drugą odsłonę wracamy za niecały kwadrans, zostańcie z nami!

46

47
    Żaden ze szkoleniowców nie zdecydował się na przeprowadzenie zmiany w swoim zespole w trakcie trwania przerwy.

49
    Dość łatwo stracili piłkę polkowiczanie.

50
    Rzut rożny dla Olimpii.

51
    Grudziądzanie od wrzutu z autu na własnej połowie boiska.

53
    Prawym skrzydłem próbują przedostać się pod pole karne rywali przyjezdni.

55
    Rzut wolny dla Olimpii niedaleko pola karnego rywali. Za moment może być groźnie pod bramką strzeżoną przez Szymańskiego.

56
    Pierwsza w tym spotkaniu żółta kartka. Upomniany został Witasik.

59
    Na własnej połowie utrzymują się przy piłce goście.

62
    Zmiana w drużynie Olimpia Grudziądz: z boiska schodzi Widejko, na boisku pojawia się Popalzay.
    Zmiana w drużynie Olimpia Grudziądz: z boiska schodzi Płatek, na boisku pojawia się Romero.
    Zmiana w drużynie Olimpia Grudziądz: z boiska schodzi Kalenik, na boisku pojawia się Nawrocki.

64
    Rzut wolne dla Górnika niedaleko pola karnego rywali.

65
    Dobrze rozegrany stały fragment gry i MACIEJ BANCEWICZ podwyższa prowadzenie gospodarzy!

66
    Zmiana w drużynie Olimpia Grudziądz: z boiska schodzi Obst, na boisku pojawia się Paliwoda.

68
    Zmiana w drużynie Górnik Polkowice: z boiska schodzi Terpiłowski, na boisku pojawia się Baranowski.
    Zmiana w drużynie Górnik Polkowice: z boiska schodzi Piątkowski, na boisku pojawia się Baszak.

69
    Zmiana w drużynie Olimpia Grudziądz: z boiska schodzi Gabor, na boisku pojawia się Kruczkowski.

71
    Polkowiczanie od rzutu wolnego w środkowej strefie boiska.

72
    Spokojnie utrzymują się przy piłce gospodarze. Nic złego w tym spotkaniu nie powinno im się już przydarzyć.

75
    Kolejny rzut wolny dla Górnika w środku pola.

76
    Skutecznie odparli atak rywali grudziądzanie. Zobaczymy, czy będą w stanie strzelić choćby honorowego gola.

80
    Dziesięć minut pozostało do końca regulaminowego czasu gry. Raczej niewiele emocji czeka nas w końcówce tego spotkania.

81
    Po nieudanym wykończeniu akcji przez gospodarzy grę z piątego metra wznawia Sujecki.

83
    Nie mają pomysłu na rozmontowanie dobrze zorganizowanej defensywy rywali zawodnicy z Grudziądza.