Skra – Znicz 3:2 (koniec) | Wigry – Lech II P. 1:0 (koniec) | Śląsk II – Pogoń Sdl. 1:2 (koniec)
Garbarnia – Olimpia G. 2:3 (koniec) | Błękitni – Olimpia E. 0:0 (koniec) | Bytovia – Hutnik 1:1 (koniec)
Motor – GKS K. 2:1 (koniec) | KKS – Polkowice 1:1 (koniec) | Chojniczanka – Ostróda 2:0 (koniec)
MKS Bytovia Bytów
1:1 (0:1)
Hutnik Kraków
Środa 19.05.2021, 18:00 • Stadion MOSiR, Bytów • 2. Liga • Runda 34

Serdecznie zapraszam na relację z meczu 34. kolejki eWinner 2. Ligi. Bytovia Bytów na własnym terenie podejmie Hutnika Kraków.

Składy obu drużyn:

MKS Bytovia Bytów:
    Czyżniewski – Camargo, Bąk, Krzyżak, Szmidke, Lizakowski, Zawistowski, Lech, Kieca, Moryson, Giel
    Rezerwowi:
    Olszewski – Dymerski, Nowakowski, Bach, Damaschke, Błaszkowski, Staniszewski, Sezonienko

Hutnik Kraków:
    Leszczyński – Hafez, Jaklik, Kędziora, Kielis, Kitliński, Olszewski, Stawarczyk, Świątek, Wojcinowicz, Zmorzyński
    Rezerwowi:
    Dul – Czarniecki, Drąg, Gajda, Handzlik, Linca, Sobala, Tetych.

1

2
    Dość łatwo stracili piłkę na połowie rywali krakowianie.

3
    Przewinienie w ofensywie zawodnika Hutnika i arbiter dyktuje rzut wolny dla gospodarzy.

6
    Ciekawie zapowiadała się akcja Bytovii, ale miejscowym nie udało się ostatecznie oddać strzału na bramkę rywali.

7
    Bytowianie od wrzutu z autu na wysokości pola karnego rywali.

9
    W dalszym ciągu przy piłce na połowie rywali miejscowi. Zobaczymy, co wyniknie z jej przewagi.

10
    Faulem na jednym z defensorów zakończył się kontratak krakowian.

14
    Hutnik od wrzutu z autu na wysokości linii środkowej boiska.

15
    Po nieudanym wykończeniu akcji przez gospodarzy grę z piątego metra wznowi Leszczyński.

17
    Lewym skrzydłem próbowali przedrzeć się miejscowi, ale stracili futbolówkę.

22
    Od autu na połowie rywali Bytovia.

24
    Dobrze przerywają kolejny atak rywali defensorzy Hutnika.

25
    Niedokładnie w ofensywie krakowianie.

28
    Póki co w spokojnym tempie toczony jest ten mecz. Czekamy na jakieś ciekawsze sytuacje podbramkowe.

30
    Rzut karny dla Hutnika!

31
    Gol dla Hutnika!
    Goście na prowadzeniu! Nie pomylił się z jedenastu metrów PIOTR STAWARCZYK!

34
    Spokojnie na własnej połowie wymieniają się podaniami miejscowi.

36
    Zablokowane uderzenie na bramkę Bytovii.

37
    Kolejny strzał jednego z zawodników gości, tym razem niecelny.

38
    Rozochocili się przyjezdni. Widać, że zależy im na jak najszybszym podwyższeniu prowadzenia.

40
    Nieskutecznie w ofensywie bytowianie. Pięć minut do końca pierwszej połowy spotkania.

42
    Przyjezdni od wrzutu z autu na własnej połowie boiska.

44
    Ostre wejście Hafeza w środkowej strefie boiska. Żółta kartka dla zawodnika Hutnika i rzut wolny dla rywali.

45

Do przerwy Hutnik prowadzi z Bytovią 1:0. Jedynego jak na razie gola strzelił z rzutu karnego Piotr Stawarczyk. Na drugą połowę wracamy za niecały kwadrans, zostańcie z nami!

46

47
    Żaden ze szkoleniowców nie zdecydował się na przeprowadzenie zmiany w swoim zespole w trakcie trwania przerwy.

49
    Prawym skrzydłem próbowali przedrzeć się pod pole karne rywali przyjezdni.

50
    Od rzutu wolnego blisko własnego pola karnego goście.

54
    Skutecznie przerywa akcję rywali prawą stroną jeden z obrońców Hutnika.

55
    Puściły nerwy zawodnikom obu drużyn. Posypią się za moment żółte kartki.

55
    Żółtą kartkę otrzymuje Zmorzyński (Hutnik Kraków).

56
    Żółtą kartkę otrzymuje Świątek (Hutnik Kraków).

56
    Żółtą kartkę otrzymuje Zawistowski (Hutnik Kraków).

59
    Próbowali miejscowi z dystansu, ale niecelnie. Z piątego metra wznawia grę Leszczyński.

59
    Zmiana w drużynie Hutnik Kraków: z boiska schodzi Kitliński, na boisku pojawia się Sobala.

60
    Zmiana w drużynie MKS Bytovia Bytów: z boiska schodzi Kieca, na boisku pojawia się Bach.

61
    Jakiegoś urazu doznał Bąk i mamy krótką przerwę w grze.

63
    W środkowej strefie boiska utrzymują się przy piłce gospodarze. Mają coraz mniej czasu, aby doprowadzić do wyrównania.

65
    Zmiana w drużynie MKS Bytovia Bytów: z boiska schodzi Lech, na boisku pojawia się Sezonienko.

67
    Żółtą kartkę otrzymuje Camargo (MKS Bytovia Bytów).

69
    Skutecznie powstrzymali atak rywali bytowianie i od razu ruszają z kontratakiem.

72
    Zmiana w drużynie Hutnik Kraków: z boiska schodzi Hafez, na boisku pojawia się Handzlik.
    Zmiana w drużynie Hutnik Kraków: z boiska schodzi Świątek, na boisku pojawia się Drąg.

75
    Zmiana w drużynie MKS Bytovia Bytów: z boiska schodzi Lizakowski, na boisku pojawia się Nowakowski.

77
    Zablokowane zagranie w szesnastkę Bytovii. Korner dla przyjezdnych.

78
    Gospodarze od rzutu wolnego w odległości około czterdziestu metrów od bramki rywali.

82
    Niecelne uderzenie na bramkę gości.

83
    Żółtą kartkę otrzymuje Drąg (Hutnik Kraków).

84
    Zmiana w drużynie Hutnik Kraków: z boiska schodzi Zmorzyński, na boisku pojawia się Gajda.

84
    Zmiana w drużynie Hutnik Kraków: z boiska schodzi Kielis, na boisku pojawia się Czarnecki.

86
    Jedne z ostatnich prób gospodarzy. Coraz bliżej końcowego triumfu są przyjezdni.

88
    Ucierpiał jeden z zawodników z Krakowa i mamy kolejną przerwę w grze.

90
    Żółtą kartkę otrzymuje Moryson (MKS Bytovia Bytów).

90+2
    Krakowianie od wrzutu z autu na wysokości linii środkowej boiska.

90+3
    Jeszcze rzut rożny dla gospodarzy.

90+4
    Rzut karny dla Bytovii!

90+5
    Gol dla Bytovii!
    Wyrównują gospodarze! Pewnym egzekutorem jedenastki okazał się PAWEŁ ZAWISTOWSKI!

90+5

Spotkanie w Bytowie dobiegło końca! Ostatecznie gospodarze zremisowali z Hutnikiem 1:1. Dziękuję za uwagę! (19:54:49)

Gole: 90+5. Zawistowski (kar.) – 31. Stawarczyk (kar.)

Kartki:   67. Camargo (BTW), 90. Moryson (BTW) – 44. Hafez (HUT), 55. Zmorzyński (HUT), 56. Świątek (HUT), 56. Zawistowski (HUT), 83. Drąg (HUT)

Czyżniewski – Camargo, Bąk, Krzyżak, Szmidke, Lizakowski (75. Nowakowski), Zawistowski, Lech (65. Sezonienko), Kieca (60. Bach), Moryson, Giel