Błękitni – Garbarnia 0:0 (koniec) | Lech II P. – Chojniczanka 1:2 (koniec) | Znicz – KKS 0:2 (koniec)
Olimpia E. – Śląsk II 1:4 (koniec) | Polkowice – Bytovia 5:0 (koniec) | Hutnik – Ostróda 1:2 (koniec)
Olimpia G. – Wigry 2:2 (koniec)
Znicz Pruszków
0:2 (0:2)
KKS 1925 Kalisz
Sobota 05.06.2021, 14:00 • Stadion Piłkarski MZOS Znicz, Pruszków • 2. Liga • Runda 37

Dziękuję za wspólnie spędzony czas i zapraszam na następne relacje.

Posiadanie piłki: 46% : 54%.
    Strzały na bramkę: 1:7.
    Strzały niecelne: 11:9.
    Rzuty rożne: 7:4.
    Spalone: 1:2.
    Faule: 10:15.

Bramki zdobyte w pierwszej połowie zdecydowały o zwycięstwie wyżej notowanego zespołu. Znicz Pruszków nie zdołał odpowiedzieć i pozostaje zamieszany w rywalizację o utrzymanie.

90+5

90+2
    Coraz mniej wiary w rozegraniach podopiecznych Piotra Świerczewskiego. Mało wskazuje na to, że przebiją się oni tego popołudnia przez dobrze zorganizowaną obronę mniej doświadczonego drugoligowca.

90
    Doliczone pięć minut.

87
    Coraz więcej zmian w obu jedenastkach, jednak wynik sprzed przerwy nie ulega modyfikacjom. KKS 1925 Kalisz bardzo rzadko pozwala gospodarzom na oddawanie strzałów celnych.

85
    Żółtą kartkę otrzymuje Filip Kendzia (KKS 1925 Kalisz).

84
    Trzy zmiany przeprowadzone przez szkoleniowca KKS 1925 Kalisz w ostatnich minutach. Ryszard Wieczorek postanowił nieco zamieszać, a przede wszystkim zyskać czas przybliżający do zdobycia kompletu punktów.

83
    Zmiana w drużynie KKS 1925 Kalisz: z boiska schodzi Maćczak, na boisku pojawia się Żytko.

83
    Zmiana w drużynie KKS 1925 Kalisz: z boiska schodzi Zawistowski, na boisku pojawia się Mickevics.

81
    Zmiana w drużynie KKS 1925 Kalisz: z boiska schodzi Gordillo, na boisku pojawia się Kamiński.

80
    Pozostało zaledwie 10 minut podstawowego czasu na rozstrzygnięcie spotkania.

79
    Zmiana w drużynie Znicz Pruszków: z boiska schodzi Kaliniec, na boisku pojawia się Proczek.

78
    Trochę zaostrzyła się rywalizacja i musi nad tym zapanować prowadzący spotkanie Paweł Horożaniecki.

77
    Żółtą kartkę otrzymuje Szymon Kaliniec (Znicz Pruszków).

75
    Pozostał kwadrans podstawowego czasu. Zmiany przeprowadzone przez szkoleniowca gospodarzy Piotra Świerczewskiego nie wpłynęły zasadniczo na obraz tego meczu.

72
    Żółtą kartkę otrzymuje Mariusz Gabrych (Znicz Pruszków).

71
    Po ponad 70 minutach premierowe roszady personalne zaproponowane przez szkoleniowca przyjezdnych. Wcześniej prowadzona przez Ryszarda Wieczorka drużyna funkcjonowała w bazowym zestawieniu.

Gole: 11. Gordillo, 37. Wichtowski (sam.)

Kartki:   32. Machalski (ZNI), 72. Gabrych (ZNI), 77. Kaliniec (ZNI) – 43. Hołota (KKL), 63. Borecki (KKL), 85. Kendzia (KKL)

Posiadanie piłki: 46 % : 54 %.
    Strzały celne: 1:7. Strzały niecelne: 11:9. Rzuty rożne: 7:4. Spalone: 1:2. Foule: 10:15.
    Znicz Pruszków: Misztal – Bochenek, Wichtowski, Baran, Grudziński, Tabara, Kaliniec (79. Proczek), Machalski (46. Pomorski), Firlej, Janco (46. Bonyanga), Gabrych.

Zmiany: Jurczak – Jeliński, Pomorski, Kubicki, Proczek, Bonyanga, Hrnciar, Górski.

KKS 1925 Kalisz: Molenda – Zawistowski (83. Mickevics), Kendzia, Gawlik, Hołota, Radzewicz (70. Mączyński), Putno (70. Majewski), Łuszkiewicz, Borecki, Gordillo (81. Kamiński), Maćczak (83. Żytko).

Zmiany: Krakowiak – Żytko, Mączyński, Mickevics, Majewski, Chojnowski, Kamiński, Sabiłło.

Sędziowie: Paweł Horożaniecki (Żary)