Widzew – Odra O. | 2:1 (koniec) | | | GKS T. – ŁKS | 1:1 (koniec) | | | Termalica – Stomil | 0:0 (koniec) |
Miedź – Zagłębie S. | 1:1 (koniec) | | | Górnik Ł. – Sandecja | 3:0 (koniec) | | | Puszcza – GKS Bełchatów | 2:0 (koniec) |
Jastrzębie – Resovia | 2:1 (koniec) | | | Chrobry – Arka | 0:3 (koniec) | | | Radomiak – Korona | 2:0 (koniec) |
Anglia – Chorwacja | 1:0 (koniec) | | | Austria – Macedonia Płn. | 3:1 (koniec) | | | Holandia – Ukraina | 3:2 (koniec) |
Brazylia – Wenezuela | 3:0 (koniec) |
Rayo Vallecano – Girona | 1:2 (koniec) |
finał
Widzew Łódź
2:1
(1:1)
Odra Opole
Adrian Somorowski
Gole:
2. Kun, 87. Tomczyk – 24. Nowak
Sędziowie: Marek Opaliński – Michał Hnatkiewicz, Łukasz Sobiło
Widownia:
Kartki: 20. Kmita (WID), 61. Poczobut (WID) – 48. Kostrzycki (ODO)
Spudłowany karny!:
Widzew Łódź:
Kudrjavcevs (46' Reszka) – Stępiński (88' Owczarek), Caique, Grudniewski, Gach – Kmita (46' Samiec-Talar), Poczobut, Hanousek, Możdżeń, Kun (72' Tomczyk)– Robak (63' Czubak)
Zmiany: Mleczko, Reszka – Kosakiewicz, Owczarek, Samiec-Talar, Czubak, Tomczyk
Trener:
Odra Opole: Sapielak – Tabiś, Trojak, Kostrzycki, Winiarczyk – Drewniak, Wróbel – Mikinic (88' Klimek), Niziołek (83' Surzyn), Nowak – Żak (61' Czapliński)
Zmiany: Rosa – Surzyn, Klimek, Sluga, Czapliński
Trener:
Zmiany: Mleczko, Reszka – Kosakiewicz, Owczarek, Samiec-Talar, Czubak, Tomczyk
Trener:
Odra Opole: Sapielak – Tabiś, Trojak, Kostrzycki, Winiarczyk – Drewniak, Wróbel – Mikinic (88' Klimek), Niziołek (83' Surzyn), Nowak – Żak (61' Czapliński)
Zmiany: Rosa – Surzyn, Klimek, Sluga, Czapliński
Trener:
Sędziowie: Marek Opaliński – Michał Hnatkiewicz, Łukasz Sobiło
Widownia:
Sytuację sam na sam wykorzystał PAWEŁ TOMCZYK!
Fatalne wyprowadzenie piłki Kudrjavcevsa. Po chwili w polu karnym znalazł się KONRAD NOWAK i doprowadził do wyrównania.
Płaska centra w pole karne i z kilku metrów pokonuje bramkarza DOMINIK KUN.
Widzew Łódź: Kudrjavcevs – Stępiński, Caique, Grudniewski, Gach – Kmita, Poczobut, Hanousek, Możdżeń, Kun – Robak
Rezerwowi: Mleczko, Reszka – Kosakiewicz, Owczarek, Samiec-Talar, Czubak, Tomczyk
Odra Opole: Sapielak – Tabiś, Trojak, Kostrzycki, Winiarczyk – Drewniak, Wróbel – Mikinic, Niziołek, Nowak – Żak
Rezerwowi: Rosa – Surzyn, Klimek, Sluga, Czapliński
Sędziowie: Marek Opaliński – Michał Hnatkiewicz, Łukasz Sobiło.