Widzew – Odra O. 2:1 (koniec) | GKS T. – ŁKS 1:1 (koniec) | Termalica – Stomil 0:0 (koniec)
Miedź – Zagłębie S. 1:1 (koniec) | Górnik Ł. – Sandecja 3:0 (koniec) | Puszcza – GKS Bełchatów 2:0 (koniec)
Jastrzębie – Resovia 2:1 (koniec) | Chrobry – Arka 0:3 (koniec) | Radomiak – Korona 2:0 (koniec)
Bruk-Bet Termalica
0:0 (0:0)
Stomil Olsztyn
Niedziela 13.06.2021, 12:40 • Stadion Bruk-Bet, Nieciecza • Fortuna 1 Liga • Runda 34

Dziękuję za wspólnie spędzony czas i zapraszam na następne relacje. (14:47:42)

Konfrontacja w Niecieczy zakończyła się bezbramkowym remisem. Mało uderzeń celnych, więc trudno dziwić się takiemu finałowi. Cieszą się piłkarze Bruk-Betu Termaliki, ponieważ punkt dał im awans do PKO Ekstraklasy.

87
    Podanie do ustawionego szeroko zawodnika, który rozpędził się na boku boiska. Zapachniało niebezpiecznym atakiem, jednak zabrakło precyzyjnego dośrodkowania.

85
    Zmiana w drużynie Bruk-Bet Termalica Nieciecza: z boiska schodzi Zeman, na boisku pojawia się Czarnowski.

85
    Zmiana w drużynie Bruk-Bet Termalica Nieciecza: z boiska schodzi Snopczyński, na boisku pojawia się Janiak.

85
    Zmiana w drużynie Stomil Olsztyn: z boiska schodzi Brdak, na boisku pojawia się Florek.

83
    Wrzut z autu Pomarańczowych na połowie przeciwnika.

81
    Bramkarz gospodarzy ustawił swoich kompanów z defensywy przed stałym fragmentem gry. Ci zareagowali odpowiednio, w dobrym momencie i wyekspediowali piłkę po dośrodkowaniu.

79
    Zmiana w drużynie Stomil Olsztyn: z boiska schodzi Ogrodowski, na boisku pojawia się Jońca.

77
    Mateusz Grzybek jest w Bruk-Becie Termalice Nieciecza specjalistą od zdobywania istotnych bramek w końcówkach. Tym razem jeszcze nie przebił się ze swoim strzałem po dośrodkowaniu z rzutu rożnego.

76
    Coraz więcej rzutów rożnych Bruk-Betu Termaliki Nieciecza.

75
    Już tylko kwadrans pozostał drużynom na poprawienie bezbramkowego rezultatu.

73
    Po zablokowanym strzale Michala Hubinka w gąszczu zawodników Stomilu Olsztyn jeszcze korner. Sebastian Jarzębak gwizdnął przewinienie atakującego gracza Pomarańczowych.

72
    Dobrze zapowiadała się akcja gości, ale została przerwana przez odpowiednio ustawionych na swoich pozycjach zawodników grających na własnym stadionie.

70
    Wymiana podań z udziałem najbardziej wysuniętego zawodnika. Napastnik już szykował się do zatrudnienia swoim strzałem bramkarza przeciwnika, a najlepiej pokonanie go, ale interweniował defensor.

68
    Piotr Wlazło wspomógł ofensywę i zameldował się w polu karnym Stomilu Olsztyn. Również próba tego zawodnika okazała się niecelna.

67
    Trwa dobieranie się do defensywy przyjezdnych. Gra raczej jednokierunkowa i Michał Leszczyński musi nieustannie mobilizować swoich kompanów z bloku defensywnego.

64
    Dalekie wybicie na uwolnienie i niecieczanie musieli od początku zabrać się za rozgrywanie.

63
    Radzi sobie z dośrodkowaniem spod chorągiewki drużyna prowadzona przez Piotra Klepczarka.

62
    Wznowienie od rzutu rożnego przyznane podopiecznym Mariusza Lewandowskiego.

61
    Drużyna gości pracuje konsekwentnie i przed momentem wywalczyła dla siebie chwilę na złapanie oddechu przed wznowieniem rywalizacji wrzutem z autu.

59
    Od bramki Michał Leszczyński.

58
    Akcja Bruk-Betu Termaliki Nieciecza zakończona uderzeniem niecelnym z obrębu pola karnego Adama Radwańskiego. Może to zapowiedź przyspieszenia kandydata do awansu.

56
    Konfrontacje w centralnej części boiska. Piłkarze nie przebierali w środkach, mimo to sędzia nie zdecydował się na użycie gwizdka. Rozjemca pozwala ostro rywalizować aktorom widowiska.

54
    Piłka powędrowała z jednej połowy boiska na drugą. Ani jednej, ani drugiej drużynie nie udało się oddać niebezpiecznego strzału, choć poruszali się stosunkowo blisko pola karnego przeciwnika.

52
    Faul pressującego zawodnika Stomilu Olsztyn i od rzutu wolnego Pomarańczowi.

51
    Ekipa z Warmii od rzutu wolnego w pobliżu koła środkowego boiska.

50
    Szarża na skrzydle. Po niej próba przetransportowania futbolówki do środka pola i przed pole karne. Tam dobrze zareagowali defensywni pomocnicy.

48
    Gospodarze wznowili grę wrzutem z autu na wysokości pola karnego przeciwnika.

47
    Pora na drugą połowę spotkania. Piłkarze powrócili do rywalizacji po kwadransie spędzonym w szatniach w towarzystwie szkoleniowców. Ciekawe, czy doszło do zasadniczej zmiany strategii na mecz.

46

Ostatnie minuty w pierwszej połowie meczu należały do Stomilu Olsztyn, któremu znudziło się obserwowanie nieporadnego ataku pozycyjnego przeciwnika. Generalnie grę prowadził jednak Bruk-Bet Termalica Nieciecza, a że niewiele z tego wynikło, to pozostaje bezbramkowo. Wynik premiuje awansem po końcowym gwizdku Pomarańczowych.

45+2

45+2
    Damian Sierant napomniany żółtą kartką za ostre przewinienie.

45
    Doliczone dwie minuty do podstawowego czasu.

45
    W ostatniej minucie podstawowego czasu w pierwszej połowie uderzenie celne Sama van Huffela. Musiał popracować Tomasz Loska.

43
    Kapitan gospodarzy ominął w środku pola dwóch przeciwników, ale nie znalazł miejsca do oddania strzału i jeszcze postanowił przegrać akcję przez skrzydło.

42
    Zmiana w drużynie Stomil Olsztyn: z boiska schodzi Bucholc, na boisku pojawia się Brdak.

40
    Druga szansa z rzutu rożnego dla Pomarańczowych.

39
    Tylko jedno uderzenie celne od początku spotkania. Nie stanowiło ono dużego wyzwania dla Michała Leszczyńskiego.

37
    Konfrontacja na skrzydle i długo nie było wiadomo, który zawodników okaże się lepszy w pojedynku biegowym. Defensor nie dał się zaskoczyć zbyt naiwnym zwodem zaproponowanym przez przeciwnika.

34
    Przerwa w grze spowodowana urazem jednego z dwóch napastników gości Jakuba Mysiorskiego.

33
    Nie rozstają się z piłką w ostatnich minutach gospodarze.

32
    Akcja przeprowadzona z wykorzystaniem prawego skrzydła. Wyglądała ona obiecująco. Piłka sprawnie krążyła między zawodnikami, jednak zabrakło strzału po dośrodkowaniu.

30
    Dwa kwadranse spotkania za drużynami. W ostatnim fragmencie najgroźniejsze było uderzenie Michala Bezpalca, jednak również temu zawodnikowi nie udało się przymierzyć w bramkę swojego imiennika Leszczyńskiego.

28
    Rozpędziła się drużyna przyjezdna i starała się przedostać w pobliże bramki przeciwnika środkiem pola. Odpowiednio ustawieni defensywni pomocnicy przyjezdni zareagowali.

26
    Przewaga Pomarańczowych pod względem posiadania piłki.

25
    Bruk-Bet Termalica Nieciecza wraca do ataku pozycyjnego na połowie przeciwnika.

23
    Piłka wędrowała od jednej strony boiska na drugą, ale wszystkim atakującym piłkarzom zabrało zdecydowania i ostatecznie żaden z nich nie zatrudnił bramkarza strzałem.

21
    Piłka wybita po dośrodkowaniu z rzutu rożnego przed pole karne, a stamtąd niecelne uderzenie stanowiące wyłącznie ostrzeżenie dla Michała Leszczyńskiego.

20
    Korner dla Bruk-Betu Termaliki Nieciecza. Pierwsza taka szansa podopiecznych Mariusza Lewandowskiego.

18
    Tym razem od rzutu wolnego Stomil Olsztyn.

17
    Nie przebierają w środkach podopieczni Piotra Klepczarka, jednak na razie nie ma indywidualnego napomnienia kartką dla żadnego z nich.

16
    To wyglądało groźnie dla przyjezdnych. Moment dekoncentracji w ich szeregach obronnych i była możliwość stoczenia pojedynku z ich bramkarzem. Zorientował się ostatni defensor i wślizgiem wyekspediował futbolówkę.

15
    Po kwadransie spotkania jest bezbramkowo, a początkowe ataki Bruk-Betu Termaliki Nieciecza straciły energię.

14
    Sporo przewinień na początku spotkania. Ma co robić Sebastian Jarzębak oraz jego asystenci.

12
    Gracz Stomilu Olsztyn na spalonym i ponownie piłka przyznana gospodarzom.

10
    Drużyna Mariusza Lewandowskiego od rzutu wolnego na własnej połowie boiska. Przesadził tam z agresywnym odbiorem piłki Wojciech Łuczak.

9
    Krążyła piłka po obwodzie pola karnego. Atakująca drużyna nie znalazła sposobu na wykreowanie sytuacji podbramkowej i wkrótce została złapana przez przeciwnika. Faul i po nim krótka przerwa spowodowana urazem.

7
    Przyspieszenie przyjezdnych i w efekcie asystent sędziego Sebastiana Jarzębaka przyznał wznowienie Stomilowi Olsztyn wrzutem z autu na połowie Bruk-Betu Termaliki Nieciecza.

6
    Wrzut z autu na wysokości pola karnego przeciwnika. Możliwość zaskoczenia przeciwnika dalekim posłaniem piłki w pobliże bramki. Nie dopuścili do większego zamieszania broniący.

5
    Po ataku Pomarańczowych wybicie od bramki zostało przyznane Michałowi Leszczyńskiemu.

3
    Podeszli wysoko gospodarze, jednak zostali zatrzymani na obrzeżach pola karnego przeciwnika.

2
    Pierwszy gwizdek wybrzmiał na stadionie. Pierwsza odpowiedź, którą poznamy, będzie na pytanie, czy drużyny zdecydują się na frontalny atak czy rozpoczną rywalizację rozważnie.

1
    Tak zagra wicelider
    Ustawienie Stomilu Olsztyn

Bruk-Bet Termalica Nieciecza: Loska – Grzybek, Wlazło, Bezpalec, Wasielewski – Hubinek, Stefanik, Żyra, Radwański, Snopczyński – Zeman.

Rezerwowi: Budziłek – Czarnowski, Klimek, Jovanović, Kalisz, Janiak, Matuszewski, Pek, Bonecki.

Stomil Olsztyn: Leszczyński – Bucholc, Tecław, Carolina, Straus – Sierant, van Huffel, Ogrodowski, Hinokio – Mysiorski, Łuczak.

Rezerwowi: Kanclerz – Dajnowski, Szabaciuk, Jońca, Brdak, Florek.

Sędzia: Sebastian Jarzębak (Bytom).

Zapraszamy na relację na żywo z meczu Fortuna I ligi w Niecieczy. Bruk-Bet Termalica zmierzy się w nim ze Stomilem Olsztyn. Sebastian Jarzębak rozpocznie spotkanie w niedzielę o godzinie 12:40.

Bruk-Bet jest wiceliderem zaplecza PKO Ekstraklasy. Od dwóch kolejek nie potrafi zagwarantować sobie awansu do elity polskiego futbolu. Być może dokona tego w najbliższym spotkaniu ze Stomilem Olsztyn.
    Bruk-Bet wrócił bez punktów z Łodzi

Niecieczanie ponieśli porażki w dwóch poprzednich meczach, przez co stracili prowadzenie w pierwszoligowej tabeli. Podopieczni Mariusza Lewandowskiego zostali pokonani 0:1 przez Odrę Opole oraz 2:3 przez ŁKS Łódź. W niedzielę odzyskają atut własnego boiska.

Stomil Olsztyn rywalizował tydzień temu na własnym stadionie z Miedzią Legnica. Konfrontacja przy Piłsudskiego zakończyła się remisem 1:1 po uderzeniach Kokiego Hinokio oraz Nemanji Mijuskovicia.
    Stomil spróbuje sprawić niespodziankę

Klub z Warmii nie poprawi już 13. miejsca zajmowanego przed ostatnią kolejką. Może jeszcze zafiniszować na niższej lokacie, ponieważ w granicach dwóch punktów za Stomilem znajdują się Puszcza Niepołomice, GKS 1962 Jastrzębie oraz Resovia.

Witamy w transmisji online. Spotkanie rozpocznie się o godzinie 12:40.

Gole:

Kartki:   45+2. Sierant (OLS)

Posiadanie piłki: 71 % : 29 %.
    Strzały celne: 2:1. Strzały niecelne: 7:3. Rzuty rożne: 7:2. Spalone: 1:2. Foule: 10:15.
    Bruk-Bet Termalica: Loska – Grzybek, Wlazło, Bezpalec, Wasielewski – Hubinek, Stefanik, Żyra, Radwański, Snopczyński (85. Janiak) – Zeman (85. Czarnowski).

Zmiany: Budziłek – Czarnowski, Klimek, Jovanović, Kalisz, Janiak, Matuszewski, Pek, Bonecki.

Stomil Olsztyn: Leszczyński – Bucholc (42. Brdak, 85. Florek), Tecław, Carolina, Straus – Sierant, van Huffel, Ogrodowski (79. Jońca), Hinokio – Mysiorski, Łuczak.

Zmiany: Kanclerz – Dajnowski, Szabaciuk, Jońca, Brdak, Florek.

Sędziowie: Sebastian Jarzębak (Bytom)