Górnik Ł. – Cracovia | 1:1 (koniec) | | | Jagiellonia – Lechia | 1:1 (koniec) | | | Legia – Wisła Pł. | 1:0 (koniec) |
Jablonec – Banik | 1:0 (koniec) | | | Pardubice – Karvina | 2:2 (koniec) | | | Hradec Kralove – Bohemians | 1:1 (koniec) |
Sparta – Ołomuniec | 3:2 (koniec) |
Rużomberok – Senica | 0:0 (koniec) |
Rýmařov – Uničov | 2:4 (koniec) |
Chile – Kanada | 1:2 (koniec) | | | Chiny – Zambia | 4:4 (koniec) | | | Szwecja – Australia | 4:2 (koniec) |
Japonia – Wlk. Brytania | 0:1 (koniec) | | | Holandia – Brazylia | 3:3 (koniec) | | | N.Zelandia – USA | 1:6 (koniec) |
Radomiak – GKS Bełchatów | 2:1 (koniec) |
Slaven Belupo – Lokomotiva | 1:2 (koniec) | | | Gorica – Šibenik | 3:1 (koniec) |
finał
Szwecja
4:2
(1:1)
Australia
Gole:
20. Rolfo (Jakobsson), 52. Hurtig (Jakobsson), 63. Rolfo (Ilestedt), 81. Blackstenius (Asllani) – 35. Kerr (Simon), 48. Kerr (Foord)
Posiadanie piłki: 51 % : 49 %.
Strzały celne: 4:3. Strzały niecelne: 6:2. Rzuty rożne: 4:5. Spalone: 3:3. Foule: 4:1.
Sędziowie: Alvesová (BRA) – Backová (BRA), Amboyaová (ECU)
Widownia:
Spudłowany karny!: 69. Kerr (AUS), bramkarz Lindahl obronił
Posiadanie piłki: 51 % : 49 %.
Strzały celne: 4:3. Strzały niecelne: 6:2. Rzuty rożne: 4:5. Spalone: 3:3. Foule: 4:1.
Szwecja:
Lindahl – Glas (46. Bjorn), Ilestedt, Eriksson, Andersson – Angeldal (78. Bennison), Seger (C) – Jakobsson (78. Schough), Asllani, Rolfo (86. Janogy) – Hurtig (60. Blackstenius).
Zmiany: Falk – Kullberg, Bennison, Janogy, Blackstenius, Bjorn, Schough.
Trener:
Australia: Micah – Carpenter, Polkinghorne, Luik (64. Cooney-Cross) – Ras (80. Fowler), van Egmond, Yallop (64. Kennedy), Catley – Simon (87. Gielnik), Kerr (C), Foord.
Zmiany: Williams – Cooney-Cross, Logarzo, Fowler, Kennedy, Gielnik, Brock.
Trener:
Zmiany: Falk – Kullberg, Bennison, Janogy, Blackstenius, Bjorn, Schough.
Trener:
Australia: Micah – Carpenter, Polkinghorne, Luik (64. Cooney-Cross) – Ras (80. Fowler), van Egmond, Yallop (64. Kennedy), Catley – Simon (87. Gielnik), Kerr (C), Foord.
Zmiany: Williams – Cooney-Cross, Logarzo, Fowler, Kennedy, Gielnik, Brock.
Trener:
Sędziowie: Alvesová (BRA) – Backová (BRA), Amboyaová (ECU)
Widownia:
Strzelcem bramki STINA BLACKSTENIUS. Asysta Kosovare Asllani.
Strzelcem bramki FRIDOLINA ROLFO. Asysta Amanda Ilestedt.