IO Tokio 2020 - dzień 3 | (koniec) |
wydarzenie zakończone
Igrzyska Olimpijskie Tokio 2020 - dzień 3
Jan Starzomski
Jarosław Kowalski
Jarek
Sebastian
Piotr Grabowski
Adam Adam
Plan dnia (starty Polaków):
2:00-13:45 Szermierka floret indywidualnie
(Martyna Jelińska)
2:00 Strzelectwo el. pistolet pneumatyczny kobiet
(Klaudia Breś)
2:00 Strzelectwo eliminacje skeet kobiet
(Aleksandra Jarmolińska)
3:00-9:45 Taekwondo od 1/8 do 1/2, 57kg kobiet
(Patrycja Adamkiewicz)
3:00-13:20 Gimnastyka artystyczna el. kobiet
(Gabriela Sasnal)
3:00 Siatkówka plażowa
Kantor/Łosiak - Gottsu/Shiratori
4:00 lub 13:00 Boks 1/16 finału kobiet do 51kg
(Sandra Drabik)
4:00 Judo od 1/16 do ćwierćfinału kobiet do 52kg
(Agata Perenc)
4:00 Tenis singiel kobiet
(Magda Linette)
5:00 Koszykówka 3x3
Polska - Serbia
5:18-12:54 Boks 1/16 finału mężczyzn do 63kg
(Damian Durkacz)
5:30 Tenis singiel mężczyzn
(Hubert Hurkacz)
6:00 Strzelectwo el. karabin pneumatyczny mężczyzn
(Tomasz Bartnik)
6:00 Kajakarstwo górskie 1 start mężczyzn C1
(Grzegorz Hedwig)
6:00 Kol. szosowe wyścig k ze startu wspólnego
(Katarzyna Niewiadoma, Anna Plichta, Marta Lach)
6:30 Tenis debel kobiet
(Magda Linette i Alicja Rosolska)
6:47 Kajakarstwo górskie pierwszy start kobiet K1
(Klaudia Zwolińska)
7:57 Kajakarstwo górskie drugi start mężczyzn C1
(Grzegorz Hedwig)
8:45 Kajakarstwo górskie drugi start kobiet K1
(Klaudia Zwolińska)
9:00 Siatkówka plażowa
Fijałek/Bryl - Elgraoui/Abicha
11:40 Koszykówka 3x3
RKO - Polska
13:19 Pływanie, eliminacje 100 m grzbietowym
(Kacper Stokowski)
14:10 Pływanie eliminacje 4x100 m dowolnym
(polska sztafeta)
Czołówka klasyfikacji medalowej
1. Chiny 614
2. Japonia 510
3. Stany Zj. 424
4. Korea Płd. 203
5. RKO 142
6. Włochy 113
7. Australia 111
7. Francja 111
9. Węgry 110
9. Tunezja 110
2:00-13:45 Szermierka floret indywidualnie
(Martyna Jelińska)
2:00 Strzelectwo el. pistolet pneumatyczny kobiet
(Klaudia Breś)
2:00 Strzelectwo eliminacje skeet kobiet
(Aleksandra Jarmolińska)
3:00-9:45 Taekwondo od 1/8 do 1/2, 57kg kobiet
(Patrycja Adamkiewicz)
3:00-13:20 Gimnastyka artystyczna el. kobiet
(Gabriela Sasnal)
3:00 Siatkówka plażowa
Kantor/Łosiak - Gottsu/Shiratori
4:00 lub 13:00 Boks 1/16 finału kobiet do 51kg
(Sandra Drabik)
4:00 Judo od 1/16 do ćwierćfinału kobiet do 52kg
(Agata Perenc)
4:00 Tenis singiel kobiet
(Magda Linette)
5:00 Koszykówka 3x3
Polska - Serbia
5:18-12:54 Boks 1/16 finału mężczyzn do 63kg
(Damian Durkacz)
5:30 Tenis singiel mężczyzn
(Hubert Hurkacz)
6:00 Strzelectwo el. karabin pneumatyczny mężczyzn
(Tomasz Bartnik)
6:00 Kajakarstwo górskie 1 start mężczyzn C1
(Grzegorz Hedwig)
6:00 Kol. szosowe wyścig k ze startu wspólnego
(Katarzyna Niewiadoma, Anna Plichta, Marta Lach)
6:30 Tenis debel kobiet
(Magda Linette i Alicja Rosolska)
6:47 Kajakarstwo górskie pierwszy start kobiet K1
(Klaudia Zwolińska)
7:57 Kajakarstwo górskie drugi start mężczyzn C1
(Grzegorz Hedwig)
8:45 Kajakarstwo górskie drugi start kobiet K1
(Klaudia Zwolińska)
9:00 Siatkówka plażowa
Fijałek/Bryl - Elgraoui/Abicha
11:40 Koszykówka 3x3
RKO - Polska
13:19 Pływanie, eliminacje 100 m grzbietowym
(Kacper Stokowski)
14:10 Pływanie eliminacje 4x100 m dowolnym
(polska sztafeta)
Czołówka klasyfikacji medalowej
1. Chiny 614
2. Japonia 510
3. Stany Zj. 424
4. Korea Płd. 203
5. RKO 142
6. Włochy 113
7. Australia 111
7. Francja 111
9. Węgry 110
9. Tunezja 110
1. Chiny 614
2. Japonia 510
3. Stany Zj. 424
4. Korea Płd. 203
5. RKO 142
6. Włochy 113
7. Australia 111
7. Francja 111
9. Węgry 110
9. Tunezja 110
11. Austria 100
11. Ekwador 100
11. Iran 100
11. Kosowo 100
11. Tajlandia 100
11. Uzbekistan 100
17. Kanada 020
17. Holandia 020
19. Brazylia 011
19. W. Brytania 011
19. Indonezja 011
19. Serbia 011
19. Ch. Taipei 011
24. Belgia 010
24. Bułgaria 010
24. Kolumbia 010
24. Hiszpania 010
24. Gruzja 010
24. Indie 010
24. Rumunia 010
31. Niemcy 002
31. Kazachstan 002
31. Turcja 002
31. Ukraina 002
35. Estonia 001
35. Izrael 001
35. Meksyk 001
35. Mongolia 001
35. Słowenia 001
35. Szwajcaria 001 (00:19:46)
Obszerna relacja z meczu Polska – Włochy o 7:20!
Obszerna relacja z meczu Igi Świątek już od 7:00 na Lajfach!