Czarnogóra – ROC | 26:32 (koniec) | | | Norwegia – Węgry | 26:22 (koniec) | | | Szwecja – Korea Płd. | 39:30 (koniec) |
Francja – Holandia | 32:22 (koniec) |
finał
Francja
32:22
(19:11)
Holandia
50
|
Kara dla Holandia (Debbie Bont). (29:19)
|
|
35
|
Kara dla Holandia (Danick Snelder). (21:15)
|
|
34
|
Kara dla Francja (Laura Flippes). (21:15)
|
|
30
|
Kara dla Holandia (Debbie Bont). (19:11)
|
|
8
|
Kara dla Holandia (Danick Snelder). (7:3)
|
Francja | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
# | P | imię | G/7m | 7m | ŻK | kara | CZK |
16 | B | C. Darleux | 0/0 | 0 | 0 | ||
12 | B | A. Leynaud | 0/0 | 0 | 0 | ||
4 | PS | P. Coatanea | 3/0 | 0 | 0 | ||
24 | K | B. Edwige | 0/0 | 0 | 0 | ||
20 | PR | L. Flippes | 6/0 | 0 | 1 | ||
26 | K | P. Foppa | 5/0 | 0 | 0 | ||
8 | LS | C. Lassource | 4/0 | 0 | 0 | ||
15 | LR | K. Niakate | 1/0 | 0 | 0 | ||
2 | ŚR | M. Nocandy | 1/0 | 0 | 0 | ||
27 | LR | E. Nze Minko | 2/0 | 0 | 0 | ||
7 | LR | A. Pineau | 3/3 | 0 | 0 | ||
19 | PR | O. Sercien-Ugolin | 3/0 | 0 | 0 | ||
6 | LS | C. Valentini | 1/0 | 0 | 0 | ||
10 | ŚR | G. Zaadi Deuna | 3/1 | 0 | 0 | ||
Łącznie | 32/4 | 0 | 0 | 1 | 0 | ||
Holandia | |||||||
# | P | imię | G/7m | 7m | ŻK | kara | CZK |
30 | B | R. Duijndam | 0/0 | 0 | 0 | ||
33 | B | T. Wester | 0/0 | 0 | 0 | ||
8 | LR | L. Abbingh | 1/0 | 0 | 0 | ||
7 | PS | D. Bont | 2/0 | 0 | 2 | ||
18 | LR | K. Dulfer | 0/0 | 0 | 0 | ||
19 | K | M. Freriks | 3/0 | 0 | 0 | ||
17 | ŚR | N. Groot | 3/0 | 0 | 0 | ||
48 | PR | D. Housheer | 2/0 | 0 | 0 | ||
26 | PS | A. Malestein | 5/4 | 0 | 0 | ||
24 | LS | M. Smeets | 0/0 | 0 | 0 | ||
20 | LR | I. Smits | 2/0 | 0 | 0 | ||
10 | K | D. Snelder | 1/0 | 0 | 2 | ||
6 | PR | L. van der Heijden | 0/0 | 0 | 0 | ||
12 | LS | B. van Wetering | 3/0 | 0 | 0 | ||
Łącznie | 22/4 | 0 | 0 | 4 | 0 |
Francja:
Leynaud, Darleux – Nocandy, Coatanea, Valentini, Pineau, Lassource, Zaadi Deuna, Niakate, Sercienová-Ugolinová, Flippes, Edwige, Foppa, Nze Minko.
Zmiany:
Trener:
Holandia: Duijndam, Wester – van der Heijden, Bont, Abbingh, Snelder, van Wetering, Groot, Dulfer, Freriks, I. Smits, Smeets, Malestein, Housheer.
Zmiany:
Trener:
Zmiany:
Trener:
Holandia: Duijndam, Wester – van der Heijden, Bont, Abbingh, Snelder, van Wetering, Groot, Dulfer, Freriks, I. Smits, Smeets, Malestein, Housheer.
Zmiany:
Trener:
Sędziowie: Hnasen (DEN), Madsen (DEN)
Widownia: