Toboł – MSK Żilina 0:1 (koniec) | Lokomotiv Plovdiv – Kopenhaga 1:1 (koniec) | Soči – Partizan 1:1 (koniec)
KuPS – FK Astana 1:1 (koniec) | IF Elfsborg – Velez 1:1 (koniec) | Arnhem – Dundalk 2:2 (koniec)
Laci – Anderlecht 0:3 (koniec) | Rosenborg – Domzale 6:1 (koniec) | AEL Limassol – Karabach 1:1 (koniec)
Vojvodina – Linz 0:1 (koniec) | CSKA Sofia – Osijek 4:2 (koniec) | Dinamo Bt. – Sivasspor 1:2 (koniec)
Riga FC – Hibernians 0:1 (koniec) | Maccabi H. – HB Tórshavn 7:2 (koniec) | Trabzonspor – Molde 3:3 (koniec)
Paços – Larne FC 4:0 (koniec) | Kolos Kovalivka – Szachtior K. 0:0 (koniec) | Śląsk – Hapoel BS 2:1 (koniec)
Priština – Bodu 2:1 (koniec) | Spartak T. – Maccabi T.A. 0:0 (koniec) | Gent – RFS Riga 2:2 (koniec)
Luzern – Feyenoord 0:3 (koniec) | The New Saints – Vik. Pilzno 4:2 (koniec) | Hibernian – Rijeka 1:1 (koniec)
Cukaricki – HIF 3:1 (koniec) | Raków – Rubin 0:0 (koniec) | Breidablik – Aberdeen 2:3 (koniec)
Újpest FC – Basel 1:2 (koniec) | Shamrock – KF Teuta 1:0 (koniec) | Santa Clara – Olimpija 2:0 (koniec)
Śląsk Wrocław
2:1 (2:1)
Hapoel Beer Szewa
Czwartek 05.08.2021, 20:00 • Stadion Miejski, Wrocław • Liga Konferencji (Runda Kwalifikacyjna) • 3 runda kwalifikacyjna

Zwycięstwo Śląska Wrocław! W drugiej połowie już bez goli, a więc mecz zakończony triumfem gospodarzy 2:1. To dobra zaliczka przed rewanżem, który za tydzień zostanie rozegrany w Izraelu. Dziękuję za uwagę! (22:12:32)

90+4

90+3
    Zmiana w drużynie Śląsk Wrocław: z boiska schodzi Schwarz, na boisku pojawia się Pawłowski.

90+2
    Dryblował w polu karnym Śląska Hatuel, na szczęście miejscowi w porę wybili piłkę.

90+1
    O trzy minuty przedłużony został ten mecz!

90
    Niedokładnie w ataku goście. Z piątego metra wznawia grę Putnocky.

89
    Osamotniony był z przodu Piasecki i niewiele zdołał zdziałać w ofensywie.

87
    Bardzo wysoko ustawieni się zawodnicy Jacka Magiery. Bardzo mocno utrudnia to zadanie rywalom.

85
    Sprytnie dał się sfaulować Makowski.

84
    Coraz mniej czasu mają goście na doprowadzenie do remisu. Co lepsze, Śląsk średnio im pozwala na stworzenie sobie jakiejś okazji.

82
    Rzut wolny dla przyjezdnych w środkowej strefie boiska.

80
    Zmiana w drużynie Śląsk Wrocław: z boiska schodzi Exposito, na boisku pojawia się Piasecki.

77
    Korner dla Hapoelu.

76
    Zmiana w drużynie Hapoel Beer Szewa: z boiska schodzi Acolatse, na boisku pojawia się Shviro.
    Zmiana w drużynie Hapoel Beer Szewa: z boiska schodzi Jehekzel, na boisku pojawia się Hatuel.

75
    Ucierpiał w starciu z rywalem jeden z zawodników Hapoelu i mamy przerwę w grze.

74
    Nieco za głębokie dośrodkowanie Makowskiego z rzutu rożnego i udanie piąstkował Harush.

73
    Ajj! Rykoszet po uderzeniu Schwarza i piłka minimalnie minęła słupek!

71
    Już niespełna dwadzieścia minut pozostało do końca regulaminowego czasu gry. Utrzymuje się korzystny dla Śląska rezultat.

69
    Łapią te żółte kartki rywale. Tym razem za faul na Exposito upomniany został Micha.

68
    Ależ było niebezpiecznie! Z trudem interweniował Putnocky i tylko korner dla przyjezdnych!

66
    Niezłe zagranie w stronę Jehezkela, ale czujnie interweniował Putnocky.
    65. Abu Abaid (HBE)

65
    Nieporozumienie w defensywie Hapoelu, ale zdołali wyjść z tego bez szwanku przyjezdni.

64
    Od rzutu wolnego Śląsk.

63
    Na własnej połowie utrzymują się obecnie przy piłce zawodnicy Jacka Magiery.

60
    Zmiana w drużynie Hapoel Beer Szewa: z boiska schodzi Gordana, na boisku pojawia się Yosefi.
    Zmiana w drużynie Hapoel Beer Szewa: z boiska schodzi Safuri, na boisku pojawia się Micha.
    Zmiana w drużynie Hapoel Beer Szewa: z boiska schodzi Ansah, na boisku pojawia się Petrucci.

58
    Przebudzili się nieco przyjezdni i od dłuższego czasu utrzymują się przy piłce.

56
    W łatwy sposób tracą piłkę na własnej połowie rywale. Śląsk od wrzutu z autu.

54
    Za faul na Lewkocie żółtą kartką upomniany został Ansah.

53
    Nieźle wygląda gra Śląska po zmianie stron. Liczymy na kolejne trafienia!

51
    Zbyt lekkie uderzenie Janasika i spokojnie interweniuje golkiper rywali.

50
    Żółtą kartką upomniany Tamas za faul na rozpędzonym Acolatse.

49
    Z ostrego kąta uderzał Pich, ale spokojnie interweniował Harush.
    47. Schwarz (SLA)

47
    Słupek ratuje przyjezdnych przed utratą kolejnej bramki!

47
    Zamieszanie w polu karnym Hapoelu, ale nie zdołał oddać strzału Schwarz.

46

Do przerwy Śląsk Wrocław prowadzi z Hapoelem Beer Szewa 2:1! Nieźle wygląda gra Wojskowych. Po stracie gola miejscowi nieco przygaśli, na szczęście zdołali odpowiedzieć bramką jeszcze przed zakończeniem pierwszej połowy. Na drugą odsłonę wracamy za niecały kwadrans, zostańcie z nami!

45+19
    45+17. Pich (SLA) - 2:1

45+17
    Gol dla Śląska!
    Uff! Miał piłkę na dłoni Harush, na szczęście strzał ROBERTA PICHA okazał się zbyt mocny!

45+16
    Żółtą kartkę otrzymuje Jehezkel (Hapoel Beer Szewa).

45+16
    Żółtą kartkę otrzymuje Abu Abaid (Hapoel Beer Szewa).
    45+16. Pich (SLA)

45+16
    Rzut karny dla Śląska! Najpierw znakomicie uderzał Pich, który następnie ruszył do piłki odbitej przez Harusha i został sfaulowany!

45+14
    Powoli zbliżamy się do końca doliczonego czasu gry. Pozostało około pięciu minut.

45+11
    Trudne chwile przeżywają zawodnicy Jacka Magiery. Stracony gol wyraźnie podciął im skrzydła.

45+10
    Rykoszet po uderzeniu jednego z rywali i spokojnie wyłapał piłkę Putnocky.

45+8
    Poczuli krew goście. Zaskakujące rozegranie rzutu wolnego, ale tymczasowo zdołali się wybronić miejscowi.

45+7
    Nieudanie w ofensywie wrocławianie i z piątego metra wznowi grę Harush.
    45+5. Bareiro (HBE) - 1:1

45+5
    Gol dla Hapoelu!
    Ajj, szkoda! Po dośrodkowaniu z narożnika boiska piłkę do bramki Śląska skierował MARIANO BAREIRO!

45+4
    Bardzo niebezpiecznie zagranie w pole karne Śląska, na szczęście tylko korner dla Hapoelu.

45+2
    Niezbyt udane zagranie Makowskiego w szesnastkę rywali i wyłapał piłkę Harush.

45+1
    Zablokowane uderzenie Makowskiego i korner dla miejscowych.

45+1
    19 minut doliczonego czasu gry!

45
    Brzydko potraktowany na połowie rywali Golla, ale arbiter nie decyduje się na indywidualne napomnienie.

44
    Spokojnie utrzymują się przy piłce zawodnicy Jacka Magiery. Czekamy na kolejny atak.

43
    Znakomicie zapowiadała się kontra gospodarzy! Pich postanowił zakończyć ją samodzielnie, ale niecelnie uderzył zza pola karnego!

42
    Zupełnie nieudanie rozegrali ten stały fragment gry goście. Od bramki rozpocznie Putnocky.

41
    Rzut rożny dla Hapoela. Muszą uważać w defensywie wrocławianie.

39
    Bardzo dobrze wygląda jak na razie gra Śląska. Kolejne dośrodkowanie z lewej strony, ale zabrakło wykończenia.

37
    Bardzo dobry powrót do defensywy zanotował Makowski.

35
    Zupełnie nieudane uderzenie Mączyńskiego z rzutu wolnego.

34
    Mają kłopot z utrzymaniem się na dłużej przy piłce goście. Dobrze to wygląda dla Śląska na ten moment.

32
    Zablokowana wrzutka Picha i korner dla Śląska.

32
    Niezłe dośrodkowanie Garcii, ale zdołali wybić piłkę obrońcy drużyny gości.

31
    Od rzutu wolnego na własnej połowie boiska gospodarze.

30
    Od razu próbują ruszyć do odrabiania strat przyjezdni.
    28. Expósito (SLA) - 1:0

28
    Gospodarze obejmują prowadzenie! ERIK EXPOSITO popisał się znakomitym uderzeniem zza pola karnego!

28
    Nieco spokojniejszy fragmenty spotkania. Wymieniają między sobą podania defensorzy Hapoelu.

26
    Bardzo niebezpiecznie zapowiadała się akcja rywali, ale dobrze wybił piłkę Golla po dośrodkowaniu z lewej strony.

25
    Długo utrzymują się na połowie rywali zawodnicy Jacka Magiery, ale jak na razie niewiele z tego wynika.

24
    Długo budowali swój atak na połowie rywali zawodnicy Śląska, ale w kluczowym momencie źle zagrywał Tamas.

23
    Wrocławianie od autu na własnej połowie boiska.

21
    Wznawiamy mecz w 21. minucie spotkania. Doliczonego czasu będzie bardzo dużo.

Trochę poczekamy, nim mecz zostanie wznowiony. Stadion we Wrocławiu jest szczelnie zadaszony i w tym przypadku nie jest to zaleta.

4
    Mecz wstrzymany. Zawodnicy uciekają do szatni zakrywając koszulkami nos i usta, aby nie chłonąć do układu oddechowego niebezpiecznych substancji.

3
    A to jednak race, a nie serpentyny. Zadymienie ogromne, nie dziwne, że gra wstrzymana. Nie widać nic niemalże, piłka się zlewa z chmurkami wydobywającymi się z końcówek rac.

2
    Chwila przerwy bo już jakieś serpentyny wylądowały na murawie.

1

Protokół meczowy:

Śląsk Wrocław:
    Putnocky – Lewkot, Golla, Tamas – Janasik, Mączyński (C), Makowski, Garcia Marin – Pich, Schwarz – Exposito
    Rezerwowi:
    Szromnik – Verdasca, Stiglec, Praszelik, Pawłowski, Piasecki, Bejger, Quintana Hernandez, Łyszczarz

Hapoel Beer Szewa:
    Harush – Abu Abaid, Miguel Vitor (C), Tibi, Keltjens – Bareiro, Gordana – Acolatse, Safuri, Ansah – Jehezkel
    Rezerwowi:
    Eliasi, Glazer – Micha, Solomon, Yosefi, Madmon, Petrucci, Hatuel, Shviro

Główny: Pavel Orel
    Asystenci: Ivo Nadvornik, Kamil Hajek
    Techniczny: Miroslav Zelinka.

Początek spotkania w czwartek o godzinie 20:00. Składy obydwu drużyn zaprezentujemy z odpowiednim wyprzedzeniem. Bądźcie z nami!

Obsada sędziowska:

Goście przylecieli do Polski we wtorek:

Przyjezdni zmagania w eliminacjach Ligi Konferencji rozpoczęli od drugiej rundy. Bez najmniejszych kłopotów rozprawili się z bułgarską Ardą (2:0 na wyjeździe i 4:0 u siebie).

W pierwszej rundzie Śląsk dwukrotnie okazał się lepszy od estońskiego Paide (2:1 na wyjeździe, 2:0 u siebie). W drugiej mierzył się z armeńskim Araratem. Na wyjeździe wrocławianie wygrali 4:2, a we Wrocławiu padł remis 3:3.

Czas na III rundę eliminacji Ligi Konferencji Europy! Śląsk Wrocław zmierzy się z Hapoelem Beer Szewa. Liczymy na kolejny dobry dwumecz Wojskowych!

Witamy w transmisji online. Spotkanie rozpocznie się o godzinie 20:00.

Gole: 28. Exposito, 45+17. Pich (kar.) – 45+5. Bareiro

Kartki:   50. Tamas (SLA) – 45+16. Abu Abaid (HBE), 45+16. Jehezkel (HBE), 54. Ansah (HBE), 69. Micha (HBE)

Putnocky – Lewkot, Golla, Tamas – Janasik, Mączyński (C), Makowski, Garcia Marin – Pich, Schwarz (90+3. Pawłowski) – Exposito (82. Piasecki)