Miedź – GKS K. 1:0 (koniec) | Polkowice – Sandecja 0:2 (koniec) | Arka – Chrobry 0:2 (koniec)
Arka Gdynia
0:2 (0:2)
Chrobry Głogów
Sobota 07.08.2021, 20:30 • Stadion Miejski, Gdynia • Fortuna 1 Liga • 2. runda

Witamy w transmisji online. Spotkanie rozpocznie się o godzinie 20:30.

Serdecznie zapraszam na relację z meczu 2. kolejki Fortuna 1. Ligi. W Gdyni miejscowa Arka podejmie Chrobrego Głogów.

W lepszych nastrojach do meczu przystąpią goście. Chrobry w pierwszym meczu wygrał na wyjeździe ze Stomilem Olsztyn 2:1. Arkowcy zremisowali u siebie 1:1 z Zagłębiem Sosnowiec.

Początek spotkania w sobotę o 20:30. Składy obu drużyn zaprezentujemy z odpowiednim wyprzedzeniem. Bądźcie z nami!

Protokół meczowy:

Arka Gdynia:
    Kajzer – Kasperkiewicz, Marcjanik (C), Dobrotka, Danch, Deja, Skóra, Valvarce, Adamczyk, Aleman, Żebrowski
    Rezerwowi:
    Krzepisz – Sasin, Da Silva, Bednarski, Kamiński, Hiszpański, Stępień, Gordillo, Siemaszko

Chrobry Głogów:
    Leszczyński – Ilków-Gołąb, Bougaidis, Praznovsky (C), Ziemann, Cywka, Kolenc, Bochnak, Lebedyński, Piła, van der Heijden
    Rezerwowi:
    Dybowski – Michalec, Wawrzyniak, Banasiak, Michalczyk, Mandrysz, Dziąbek

Tomasz Marciniak (Płock).

1

3
    Na własnej połowie utrzymują się przy piłce gdynianie.

5
    Nieudane wykończenie akcji przez gospodarzy i z piątego metra wznowi grę Leszczyński.

7
    Początek wyraźnie dla Arki, choć teraz dobrze przerwali atak rywali przyjezdni.

8
    Na własnej połowie wymieniają się teraz podaniami głogowianie.

9
    Miejscowi od wrzutu z autu na wysokości własnego pola karnego.

11
    Uderzenie na bramkę Chrobrego, ale skutecznie interweniuje Leszczyński.

14
    Znów udanie powstrzymują akcję gospodarzy zawodnicy z Głogowa.

15
    Przewinienie w środkowej strefie boiska i od rzutu wolnego głogowianie.

17
    Nie udało się przyjezdnych stworzyć zagrożenia pod bramką strzeżoną przez Kajzera.

18
    Rzut wolny dla Arki tuż przed linią pola karnego rywali. Może być groźnie!

18
    Niecelne uderzenie Alemana i od bramki rozpoczną rywale.

23
    Znów zabrakło gdynianom skuteczności pod bramką rywali.

26
    Długo budują swój kolejny atak zawodnicy Arki.

27
    Huknął z dystansu Kolenc, ale minimalnie spudłował!

28
    Gol dla Chrobrego!
    Goście obejmują prowadzenie! Bardzo pewnie akcję swojego zespołu wykończył MATEUSZ BOCHNAK!

30
    Pół godziny gry za nami. To Arka przeważała, jednak sprytniejsi byli goście, którzy prowadzą 1:0.

32
    Niezły strzał can der Heijdena, ale wybronili się miejscowi.

33
    Korner dla gospodarzy.

36
    Spokojnie wymieniają się teraz podaniami na własnej połowie boiska przyjezdni.

38
    Rzut karny dla Chrobrego Głogów!

39
    Zmiana w drużynie Arka Gdynia: z boiska schodzi Aleman, na boisku pojawia się Da Silva.

39
    Do piłki ustawionej na jedenastym metrze podchodzi Praznovsky.

40
    Podwyższają prowadzenie przyjezdni! Wykorzystał rzut karny OLIVER PRAZNOVSKY!

42
    Próbują w jakiś sposób odpowiedzieć na trafienia rywali miejscowi, ale są nieskuteczni.

44
    Od dłuższego czasu przy piłce miejscowi, ale brakuje pomysłu na sforsowanie defensywy rywali.

45+1
    Głogowianie od wrzutu z autu na wysokości linii środkowej boiska.

45+3

Niespodzianka do przerwy w Gdyni, gdzie Arka przegrywa z Chrobrym 0:2. Na drugą odsłonę wracamy za niecały kwadrans, zostańcie z nami!

46

46
    Zmiana w drużynie Arka Gdynia: z boiska schodzi Danch, na boisku pojawia się Gordillo.
    Zmiana w drużynie Arka Gdynia: z boiska schodzi Skóra, na boisku pojawia się Stępień.

48
    Początek drugiej połowy podobny do pierwszej. Przy piłce częściej miejscowi.

50
    Przejęli piłkę w środkowej strefie boiska głogowianie.

52
    Tym razem nie udało się zawodnikom Arki skutecznie przedrzeć pod pole karne rywali. Widać jednak, że gdynianie będą walczyć o odrobienie strat.

53
    Nie decydują się z kolei na zmasowane ataki zawodnicy Chrobrego. Mają komfort dwubramkowego prowadzenia goście.

55
    Ciekawie zapowiadała się akcja Arki lewą stroną. Ostatecznie zakończona została niecelnym strzałem.

56
    Zmiana w drużynie Arka Gdynia: z boiska schodzi Żebrowski, na boisku pojawia się Siemaszko.

58
    Dwukrotnie znakomicie interweniował Leszczyński! Najpierw po strzale Stępnia, a następnie Marcjanika.

60
    Godzina gry w Gdyni za nami. W dalszym ciągu utrzymuje się rezultat sprzed przerwy.

62
    Raz jeszcze skutecznie interweniował golkiper Chrobrego.

63
    Zmiana w drużynie Chrobry Głogów: z boiska schodzi van der Heijden, na boisku pojawia się Mandrysz.
    Zmiana w drużynie Chrobry Głogów: z boiska schodzi Bochnak, na boisku pojawia się Dziąbek.

65
    Nieudanie w ofensywie Chrobry. Z piątego metra wznawia grę Kajzer.

68
    Długo na połowie rywali budują swój atak gospodarze. Zobaczymy, co z tego wyniknie.

70
    W dość łatwy sposób pozbyli się futbolówki głogowianie.

71
    Zablokowane uderzenie Gordillo na bramkę Chrobrego. Korner dla miejscowych.

72
    Arbiter po raz pierwszy w tym spotkaniu sięga po kartkę. Upomniany Dobrotka.

74
    Posiadanie piłki: 67% – 33%.

76
    Uderzenie Siemaszko wybronione przez przyjezdnych. Tylko od autu Arka.

78
    Jakiegoś urazu doznał Marcel Ziemann i mamy przerwę w grze.

79
    Wznawiamy grę, przy piłce zawodnicy z Głogowa.

79
    Faul Marcjanika niedaleko własnego pola karnego. Może być groźnie pod bramką Arki! Dodatkowo żółta kartka dla zawodnika gospodarzy.

80
    Na bezpośrednie uderzenie z rzutu wolnego zdecydował się Cywka, ale jego próba została zablokowana!

82
    Zmiana w drużynie Chrobry Głogów: z boiska schodzi Piła, na boisku pojawia się Michalczyk.

85
    Rzut rożny wywalczyli gdynianie po akcji lewym skrzydłem.

86
    Faulowany jeden z defensorów Chrobrego we własnym polu karnym i akcja rywali została przerwana przez arbitra.

87
    Głogowianie od wrzutu z autu na wysokości własnego pola karnego.

88
    Uderzał Siemaszko, ale skutecznie zablokował jego strzał jeden z rywali.

89
    Mieli rzut rożny miejscowi, ale ostatecznie nie udało im się wykończyć stałego fragmentu gry celnym strzałem.

90
    Zmiana w drużynie Chrobry Głogów: z boiska schodzi Cywka, na boisku pojawia się Michalec.

90+1
    O trzy minuty przedłużone zostało to spotkanie!

90+3
    Rzut wolny dla Arki na własnej połowie boiska.

90+5

Spotkanie w Gdyni dobiegło końca! Okazji po zmianie stron nie brakowało, ale ostatecznie utrzymał się rezultat sprzed przerwy. Dziękuję za uwagę! (22:25:07)

Gole: 28. Bochnak, 40. Praznovsky (kar.)

Kartki:   72. Dobrotka (ARK), 79. Marcjanik (ARK)

Kajzer – Kasperkiewicz, Marcjanik (C), Dobrotka, Danch (46. Gordillo), Deja, Skóra (46. Stępień), Valvarce, Adamczyk, Aleman (40. Da Silva), Żebrowski (56. Siemaszko)