Resovia – Skra | 0:1 (koniec) |
Alaszkert – Kajrat | 3:2 (po dogrywce) | | | HJK – Neftchi | 3:0 (koniec) | | | Anorthosis – Rapid | 2:1 (koniec) |
Żalgiris – Mura | 0:1 (koniec) | | | St. Johnstone – Galatasaray | 2:4 (koniec) | | | Celtic – Jablonec | 3:0 (koniec) |
FK Astana – KuPS | 3:4 (koniec) | | | Karabach – AEL Limassol | 1:0 (koniec) | | | Rubin – Raków | 0:1 (po dogrywce) |
Molde – Trabzonspor | 1:1 (3:4 po rz. karnych) | | | Bodu – Priština | 2:0 (koniec) | | | MSK Żilina – Toboł | 5:0 (koniec) |
HIF – Cukaricki | 5:1 (koniec) | | | Vik. Pilzno – The New Saints | 3:1 (4:1 po rz. karnych) | | | PAOK – Bohemians Dublin | 2:0 (koniec) |
RFS Riga – Gent | 0:1 (koniec) | | | Hapoel BS – Śląsk | 4:0 (koniec) | | | Maccabi T.A. – Spartak T. | 1:0 (koniec) |
Basel – Újpest FC | 4:0 (koniec) | | | Fola – Linfield | 2:1 (koniec) | | | Anderlecht – Laci | 2:1 (koniec) |
Kopenhaga – Lokomotiv Plovdiv | 4:2 (koniec) | | | Rijeka – Hibernian | 4:1 (koniec) | | | Feyenoord – Luzern | 3:0 (koniec) |
Velez – IF Elfsborg | 1:4 (koniec) | | | Olimpija – Santa Clara | 0:1 (koniec) | | | Sivasspor – Dinamo Bt. | 1:1 (po dogrywce) |
Hibernians – Riga FC | 1:4 (po dogrywce) | | | KF Teuta – Shamrock | 0:2 (koniec) | | | Larne FC – Paços | 1:0 (koniec) |
Aberdeen – Breidablik | 2:1 (koniec) | | | HB Tórshavn – Maccabi H. | 1:0 (koniec) | | | Dundalk – Arnhem | 1:2 (koniec) |
Linz – Vojvodina | 6:1 (koniec) | | | Partizan – Soči | 2:2 (4:2 po rz. karnych) | | | Osijek – CSKA Sofia | 1:1 (koniec) |
finał
KF Teuta Durrës
0:2
(0:1)
Shamrock Rovers F.C.
Gole:
20. Gaffney, 62. Gaffney (Scales)
Sędziowie: P. Vijanen (Fin), M. Lamppu (Fin), R. Vihreävuori (Fin), J. Hyytiä (Fin)
Widownia:
Kartki: 85. Kotobelli (DRR) – 57. O'Brien (SHA), 76. Watts (SHA), 85. Hoare (SHA), 87. Burke (SHA)
Spudłowany karny!:
KF Teuta Durrës:
Frasheri – Todorovski, Aleksi, Arapi, Jackson – Daja, Karabeci – Vila, Kallaku, Plaku – Sulejmanov
Zmiany: Celeski – Beqja, Dradarski, Gorgiev, Gruda, Jazxhi, Kapllani, Kotobelli, Selmani, Zogaj
Trener:
Shamrock Rovers F.C.: Mannus – O'Brien, Lopes, Grace – Finn, Watts, Towell, O'Neill, Scales – Mandroiu, Gaffney
Zmiany: Pöhls – Burke, Emakhu, Gannon, Hreene, Hoare, Kavanagh, McCann, Murphy
Trener:
Zmiany: Celeski – Beqja, Dradarski, Gorgiev, Gruda, Jazxhi, Kapllani, Kotobelli, Selmani, Zogaj
Trener:
Shamrock Rovers F.C.: Mannus – O'Brien, Lopes, Grace – Finn, Watts, Towell, O'Neill, Scales – Mandroiu, Gaffney
Zmiany: Pöhls – Burke, Emakhu, Gannon, Hreene, Hoare, Kavanagh, McCann, Murphy
Trener:
Sędziowie: P. Vijanen (Fin), M. Lamppu (Fin), R. Vihreävuori (Fin), J. Hyytiä (Fin)
Widownia:
05.08.2021
Shamrock - KF Teuta 1:0
Strzały celne: 4:0. Strzały niecelne: 7:0. Rzuty rożne: 10:1. Spalone: 0:0. Foule: 7:16.
Shamrock - KF Teuta 1:0
Gole: 90+1. Emakhu
Kartki: 34. Daja (DRR), 74. Jackson (DRR)
Posiadanie piłki: 63 % : 37 %.Strzały celne: 4:0. Strzały niecelne: 7:0. Rzuty rożne: 10:1. Spalone: 0:0. Foule: 7:16.
Żółtą kartkę otrzymuje Hoare (Shamrock Rovers F.C.).
Zmiana w drużynie Shamrock Rovers F.C.: z boiska schodzi Watts, na boisku pojawia się McCann.
Zmiana w drużynie KF Teuta Durrës: z boiska schodzi Sulejmanov, na boisku pojawia się Gruda.
Zmiana w drużynie Shamrock Rovers F.C.: z boiska schodzi Green, na boisku pojawia się Gaffney.
Zmiana w drużynie Shamrock Rovers F.C.: z boiska schodzi Finn, na boisku pojawia się Gannon.
Zmiana w drużynie KF Teuta Durrës: z boiska schodzi Jackson, na boisku pojawia się Kotobelli.
Strzelcem bramki GAFFNEY. Asysta Scales.
Strzelcem bramki RORRY GAFFNEY.