Wigry Suwałki
1:0 (1:0)
Olimpia Elbląg
Piątek 13.08.2021, 19:47 • Stadion Miejski, Suwałki • 2. Liga • 3. runda

Spotkanie w Suwałkach dobiegło końca! Ostatecznie Wigry pokonały Olimpię 1:0. Dziękuję za uwagę! (21:44:55)

90+5

90+4
    Z kontrą ruszali miejscowi. Faulem na Randaku przerwał ją Stanisławski i słusznie został upomniany żółtą kartką.

90+3
    Zakotłowało się w polu karnym Wigier, ale ostatecznie wybił piłkę Lewandowski.

90+2
    I jeszcze jeden korner dla Olimpii Elbląg.

90
    Aż o pięć minut przedłużony został mecz w Suwałkach!

89
    Zablokowane uderzenie na bramkę miejscowych.

88
    Dobre wyjście z bramki zanotował Zoch.

87
    Stracił piłkę na własnej połowie Gojko i z kolejnym atakiem ruszają goście.

86
    Gra cały czas toczy się na połowie Wigier. Póki co skutecznie bronią się jednak miejscowi.

84
    Raz jeszcze zabrakło elblążanom skuteczności pod bramką rywali. A czas ucieka!

83
    Za faul na Malinowskim żółtą kartką upomniany Randak.

81
    Zmiana w drużynie Olimpia Elbląg: z boiska schodzi Kurbiel, na boisku pojawia się Zając.

80
    Dziesięć minut do końca regulaminowego czasu gry. W dalszym ciągu utrzymuje się rezultat sprzed przerwy.

77
    Zmiana w drużynie Wigry Suwałki: z boiska schodzi Bogusławski, na boisku pojawia się Grzelak.
    Zmiana w drużynie Wigry Suwałki: z boiska schodzi Adamek, na boisku pojawia się Joao Augusto.
    Zmiana w drużynie Wigry Suwałki: z boiska schodzi Prętnik, na boisku pojawia się Randak.

73
    Jeszcze jeden rzut rożny dla elblążan. Zobaczymy, co z tego wyniknie.

71
    Oddalili zagrożenie miejscowi. Niespełna dwadzieścia minut do końca regulaminowego czasu gry.

70
    Rzut wolny dla Olimpii w niedalekiej odległości od pola karnego rywali. Może być groźnie!

Gole: 13. Adamek

Kartki:   7. Lewandowski (SUW), 83. Randak (SUW) – 29. Senkevich (OLE), 90+4. Stanisłąwski (OLE)