Korona – Miedź | 0:0 (koniec) |
Ruch – Chojniczanka | 2:1 (koniec) |
Łotwa – Polska | 0:2 (koniec) | | | Malta – Irlandia Północna | 4:1 (koniec) | | | Bośnia i Herc. – Irlandia | 0:2 (koniec) |
Słowacja – Litwa | 3:1 (koniec) | | | Włochy – Luksemburg | 3:0 (koniec) | | | Estonia – Finlandia | 0:3 (koniec) |
Norwegia – Austria | 3:1 (koniec) | | | Liechtenstein – Cypr | 0:6 (koniec) | | | Serbia – Ukraina | 0:1 (koniec) |
Mołdawia – Bułgaria | 0:2 (koniec) | | | Szwajcaria – Gibraltar | 4:0 (koniec) | | | Turcja – Belgia | 0:3 (koniec) |
Czarnogóra – Szwecja | 1:3 (koniec) | | | Hiszpania – Rosja | 4:1 (koniec) |
Śląsk – GKS T. | 2:3 (koniec) | | | Raków – Fehervar | 5:2 (koniec) |
finał
Malta
4:1
(3:0)
Irlandia Północna
Gole:
24. Engerer, 36. Veselji, 40. Veselji (kar.), 84. A. Attard – 58. Lane
Posiadanie piłki: 43 % : 57 %.
Strzały celne: 5:6. Strzały niecelne: 1:10. Rzuty rożne: 2:5. Spalone: 1:3. Foule: 11:9.
Sędziowie: Milačić – Djikanović, Vujović (MNE)
Widownia:
Kartki: 50. Formosa (MAL) – 73. Balmer (NIR), 90+3. Galbraith (NIR)
Spudłowany karny!:
Posiadanie piłki: 43 % : 57 %.
Strzały celne: 5:6. Strzały niecelne: 1:10. Rzuty rożne: 2:5. Spalone: 1:3. Foule: 11:9.
Malta:
Formosa – Ellul (72. Spiteri), Lonardelli, Gauci (90.+4 Mohnani), Overand – Garzia, A. Attard /C/ (85. J. Attard), Grima, Sciberras (85. Carbone) – Engerer (85. Sixsmith), Veselji
Zmiany: Sylla – Vella, G. Attard, Micallef
Trener:
Irlandia Północna: Hughes – Hume, Donnelly, Scott (85. Anderson), S. McClelland (46. D. McClelland) – Balmer, Boyd-Munce (46. Smyth), Galbraith /C/, Johnston (85. Conn) – Waide, Crowe (46. Lane)
Zmiany: Webber – Finlayson, Palmer, Cousin-Dawson
Trener:
Zmiany: Sylla – Vella, G. Attard, Micallef
Trener:
Irlandia Północna: Hughes – Hume, Donnelly, Scott (85. Anderson), S. McClelland (46. D. McClelland) – Balmer, Boyd-Munce (46. Smyth), Galbraith /C/, Johnston (85. Conn) – Waide, Crowe (46. Lane)
Zmiany: Webber – Finlayson, Palmer, Cousin-Dawson
Trener:
Sędziowie: Milačić – Djikanović, Vujović (MNE)
Widownia:
Zmiana w drużynie Irlandia Północna: z boiska schodzi Johnston, na boisku pojawia się Conn.
Zmiana w drużynie Malta: z boiska schodzi Sciberras, na boisku pojawia się Sixsmith.
Zmiana w drużynie Malta: z boiska schodzi Engerer, na boisku pojawia się Carbone.
Strzelcem bramki A. ATTARD.
Strzelcem bramki LANE.
Zmiana w drużynie Irlandia Północna: z boiska schodzi Boyd-Munce, na boisku pojawia się Smyth.
Zmiana w drużynie Irlandia Północna: z boiska schodzi S. McClelland, na boisku pojawia się D. McClelland.
Bramkę z rzutu karnego zdobywa VESELJI..
Strzelcem bramki VESELJI.