Frölunda – Zürich | 4:3 (po dogrywce) | | | Trzyniec – Leksands IF | 1:3 (koniec) | | | Zug – SønderjyskE | 9:3 (koniec) |
HC Slovan – Fribourg | 0:2 (koniec) | | | IFK Helsinky – Ml. Bolesław | 2:1 (koniec) | | | Mannheim – Rauma | 2:1 (1:0 po rz. karnych) |
CSKA Moskwa – Din. Ryga | 3:2 (koniec) | | | Jarosław – Sankt Petersburg | 3:4 (1:3 po rz. karnych) | | | Bars – Kunlun | 3:4 (koniec) |
Niżniekamsk – Helsinki | 4:2 (koniec) | | | Omsk – Władywostok | 4:3 (1:0 po rz. karnych) | | | Soczi – Podolsk | 6:5 (po dogrywce) |
Sp. Moskwa – Chabarowsk | 3:1 (koniec) |
koniec po rz. karnych (1:0)
Adler Mannheim
2:1
(0:1, 0:0, 1:0 - 0:0)
Lukko Rauma
58:13
|
Kara dla Lukko Rauma (Kristián Pospíšil – 2+2 min, niebezpieczna gra wysoko uniesionym kijem).
|
|
42:58
|
Kara dla Adler Mannheim (Jason Bast – 2 min., zahaczanie).
|
|
39:17
|
Kara dla Adler Mannheim (Matthias Plachta – 2 min., zahaczanie).
|
|
35:10
|
Kara dla Lukko Rauma (Matthew Abt – 2 min., trzymanie).
|
|
28:59
|
Kara dla Adler Mannheim (Lean Bergmann – 2 min., zahaczanie).
|
|
27:40
|
Kara dla Lukko Rauma (Julius Mattila – 2 min., opóźnianie gry / naruszenie reguł wznowienia).
|
|
27:38
|
Kara dla Lukko Rauma (Miska Kukkonen – 2 min., nadmierna ostrość w grze).
|
|
24:08
|
Kara dla Adler Mannheim (Ilari Melart – 2 min., trzymanie).
|
|
11:24
|
Kara dla Lukko Rauma (Oliver Suni – 2 min., uderzanie).
|
Składy i statystyki:
53. Dawes (Reul, Szwarz), kar. Dawes – 11. Repo (Haga)
Sędziowie: Schrader, Hunnius – Hurtik, Hofer.
Widownia:
Spudłowany karny!:
Rzuty karne:
1. stan:
0:0 Pavol Skalický (RAU)
0:0 Nicolas Krämmer (MAN)
2. stan:
0:0 Kristián Pospíšil (RAU)
1:0 Nigel Dawes (MAN)
3. stan:
1:0 Michael Haga (RAU)
1:0 Borna Rendulić (MAN)
4. stan:
1:0 Artu Ilomäki (RAU)
1:0 Matthias Plachta (MAN)
5. stan:
1:0 Sebastian Repo (RAU)
Adler Mannheim:
Endras (Brückmann) – Melart, Holzer, Katic, Reul, Preto, Larkin, Dziambor, Akdag – Krämmer, Desjardins, Plachta – Dawes, Szwarz, Bergmann – Wohlgemuth, Ischakov, Rendulić – Tosto, Bast, Klos.
Zmiany:
Trener:
Lukko Rauma: Lehtinen (Jukuri) – Piipponen, Saarijärvi, Abt, Grégoire, Laitinen, Kukkonen, Pietilä – Skalický, Mattila, Pospíšil – Hakulinen, Haga, Repo – Pooley, Ilomäki, Nyman – Suni, Kainulainen, Petman – Suni.
Zmiany:
Trener:
Zmiany:
Trener:
Lukko Rauma: Lehtinen (Jukuri) – Piipponen, Saarijärvi, Abt, Grégoire, Laitinen, Kukkonen, Pietilä – Skalický, Mattila, Pospíšil – Hakulinen, Haga, Repo – Pooley, Ilomäki, Nyman – Suni, Kainulainen, Petman – Suni.
Zmiany:
Trener:
Sędziowie: Schrader, Hunnius – Hurtik, Hofer.
Widownia: