1:5 (1:3)
Brazylia
Sobota 04.09.2021, 18:00 • Hala Łuczniczka, Bydgoszcz • Reprezentacja Polski

Dziękuję za wspólnie spędzony czas i zapraszam na następne relacje. (19:39:41)

Reprezentacja Polski nie potrafiła sprawić dużej niespodzianki w rywalizacji z kandydatem na mistrza świata. Zaczęło się interesująco, ponieważ Sebastian Leszczak dał prowadzenie Biało-Czerwonym. Później Brazylia zdominowała przebieg wydarzeń i odwróciła wynik. 5:1 to rozmiar zwycięstwa oddający sytuację w Bydgoszczy.

40:00

39:50
    Łukasz Błaszczyk ratuje gospodarzy przez zdemolowaniem.

39:20
    Łukasz Błaszczyk poradził sobie z uderzeniem z półdystansu. Akcja Brazylii była konsekwencją straty Krzysztofa Elsnera.

38:30
    Końcówka spotkania i Brazylia już niezagrożona na prowadzeniu.
    37:39 RODRIGO - 1:5

37:39
    Gol dla Brazylii!
    Bramkę z 10 metrów zdobywa RODRIGO.

Skuteczne wykonanie przedłużonego rzutu karnego i również Łukaszowi Błaszczykowi nie udało się zachować czystego konta.

37:38
    Przewinienie na Ferrao i przedłużony rzut karny dla Brazylii po nieprzepisowym zagraniu Patryka Hołego.

37:30
    Wymiana podań zawodników w żółtych koszulkach, a także niebieskich spodenkach i getrach została unieszkodliwiona przez Łukasza Błaszczyka.

36:50
    Trzeci faul Brazylii w drugiej połowie.

36:40
    Brazylia pozwoliła Polsce pograć w ataku pozycyjnym w drugiej połowie spotkania.

35:29
    Rocha napomniany żółtą kartką za przewinienie łokciem.

34:30
    Michał Kubik autorem kolejnego niedokładnego strzału na bramkę Ojony'ego.

33:45
    Piąty faul Polski w drugiej połowie meczu.

33:30
    Po powrocie drużyn z przerwy na boisko niedokładny strzał Tomasza Kriezela zza linii pola bramkowego.

33:10
    Przerwa na żądanie selekcjonera Brazylii.

32:45
    Indywidualna szarża przeprowadzona przez Tomasza Luteckiego zakończyła się nieznacznie niecelnym strzałem. Małe ostrzeżenie dla Ojony'ego, który pojawił się zamiast Guitty w bramce reprezentacji Brazylii.

Gole: 2. Leszczak – 8. Rocha, 12. Leonardo, 15. Bruno, 22. Rodrigo, 38. Rodrigo (10 m rzut karny)

Kartki:   36. Rocha (BRA)

Polska: Kałuża (Błaszczyk) – Kubik, Madziąg, Leszczak, Marek – Hoły, Klaus, Grubalski, Szypczyński, Solecki, Lutecki, Elsner, Kriezel, Kąkol, Surmiak.

Brazylia: Guitta (Ojony, Willian) – Pito, Ferrao, Gadeia, Rodrigo – Marlon, Bruno, Dyego, Leandro Lino, Leonardo, Rocha, Arthur, Le, Dieguinho.

Sędziowie: Cipiński, Grzębowski – Wiercioch, Grabowski