Górnik Ł. – Pogoń Sdl. 1:0 (koniec) | Wisła Pł. – Stomil 0:1 (koniec) | Korona – Radomiak 1:1 (koniec)
Lech P. – Zagłębie L. 2:1 (koniec) | Jeziorak Iława – Lechia 0:3 (koniec) | Goplania – Warta 0:8 (koniec)
Garbarnia – Wisła K. 2:2 (koniec)
Górnik Łęczna
1:0 (0:0)
Pogoń Siedlce
Sobota 04.09.2021, 12:00 • Lubartów • Spotkania towarzyskie

Górnik Łęczna pokonał w sparingowym meczu Pogoń Siedlce 1:0. Dziękuję za uwagę! (13:50:29)

90

73
    Gol dla Łęcznej!
    Górnik obejmuje prowadzenie! Strzelcem bramki MARCEL WĘDRYCHOWSKI.

46

Do przerwy bez goli w Lubartowie. Mieli doskonałą okazję do objęcia prowadzenia zawodnicy Górnika, ale Śpiączka nie wykorzystał jedenastki. Niebawem druga połowa, zostańcie z nami!

45

29
    Rzut karny mieli łęcznianie, ale strzał Śpiączki wybroniony przez Klebaniuka!

20
    Dwadzieścia minut gry w Lubartowie za nami. Póki co utrzymuje się bezbramkowy rezultat.

1

Witamy. Mecz rozpocznie się o 12:00 i będziemy informować o zmianach stanu..

Gole: 73. Wędrychowski

Spudłowany karny!: 29. Śpiączka (LCZ), bramkarz Klebaniuk obronił

Górnik Łęczna:
    Gostomski – Leandro, zawodnik testowany, Baranowski, Orłowski, Gol, Szramowski, zawodnik testowany, Gąska, Mak, Śpiączka