Barys – Chabarowsk | 3:2 (koniec) | | | Czerepowiec – Władywostok | 3:2 (po dogrywce) | | | Bars – CSKA Moskwa | 1:2 (po dogrywce) |
Din. Ryga – Czelabińsk | 1:6 (koniec) | | | Dyn. Moskwa – Omsk | 5:2 (koniec) | | | Sankt Petersburg – Jekaterynburg | 2:4 (koniec) |
finał
Barys Nur-Sultan
3:2
(2:0, 1:1, 0:1)
Amur Chabarowsk
56:47
|
Kara dla Barys Nur-Sultan (Cody Kunyk – 2 min., trzymanie).
|
|
53:07
|
Kara dla Barys Nur-Sultan (Arkadij Šestakov – 2 min., spowodowanie upadku przeciwnika).
|
|
43:14
|
Kara dla Barys Nur-Sultan (Jegor Šalapov – 2 min., opóźnianie gry / wystrzelenie krążka poza obszar lodowiska).
|
|
39:50
|
Kara dla Amur Chabarowsk (Alexandr Gorškov – 2 min., nadmierna ilość zawodników na lodzie).
|
|
38:39
|
Kara dla Barys Nur-Sultan (Nikita Michajlis – 2 min., nadmierna ilość zawodników na lodzie).
|
|
36:12
|
Kara dla Amur Chabarowsk (Alexandr Šarov – 2 min., rzucenie na bandę).
|
|
27:46
|
Kara dla Amur Chabarowsk (Ruslan Pedan – 2 min., trzymanie).
|
|
20:59
|
Kara dla Barys Nur-Sultan (Matt Frattin – 2 min., zahaczanie).
|
|
19:55
|
Kara dla Amur Chabarowsk (Ruslan Pedan – 2 min., zahaczanie).
|
|
12:59
|
Kara dla Amur Chabarowsk (Gleb Zyrjanov – 2 min., zahaczanie).
|
|
09:10
|
Kara dla Barys Nur-Sultan (Valerij Orechov – 2 min., trzymanie).
|
|
05:45
|
Kara dla Amur Chabarowsk (Dominik Mašín – 2 min., zahaczanie).
|
Składy i statystyki:
2. Valk (Michajlis), 6. Asetov (Gurkov), 23. Šestakov (Savickij) – 23. Zyrjanov, 60. Galuzin
Sędziowie:
Widownia:
Spudłowany karny!:
Barys Nur-Sultan:
Ortio (Bojarkin) – Šalapov, D. Dietz, Alsing, Martinsson, Samat Danijar, Orechov – Kunyk, Frattin, Thomas – Michajlis, Valk, Lilja – J. Berglund, Šestakov, Savickij – Petuchov, Gurkov, Musorov – Šaichmeddenov, Asetov.
Zmiany:
Trener:
Amur Chabarowsk: Bartošák (Alikin) – Jordán, Mašín, Korjagin, S. Těreščenko, Znacharenko, Pedan, Byčkov – Lenc, V. Butuzov, Tomášek – Slepec, Galuzin, A. Gorškov – Zubov, Zyrjanov, Fajzullin – Archipov, Šarov, Michasjonok – Korotkich.
Zmiany:
Trener:
Zmiany:
Trener:
Amur Chabarowsk: Bartošák (Alikin) – Jordán, Mašín, Korjagin, S. Těreščenko, Znacharenko, Pedan, Byčkov – Lenc, V. Butuzov, Tomášek – Slepec, Galuzin, A. Gorškov – Zubov, Zyrjanov, Fajzullin – Archipov, Šarov, Michasjonok – Korotkich.
Zmiany:
Trener:
Sędziowie:
Widownia: