Salzburg – Frisk Asker | 1:0 (koniec) | | | Bolzano – Jastrzębie | 3:1 (koniec) |
Magnitogorsk – Władywostok | 4:3 (po dogrywce) | | | Czerepowiec – Czelabińsk | 1:2 (2:3 po rz. karnych) | | | Din. Mińsk – Jekaterynburg | 1:2 (koniec) |
CSKA Moskwa – Jarosław | 3:1 (koniec) | | | Podolsk – Bars | 1:2 (po dogrywce) |
finał
HK CSKA Moskwa
3:1
(2:0, 1:1, 0:0)
Lokomotiw Jarosław
57:25
|
Kara dla Lokomotiw Jarosław (Kara techniczna dla drużyny – nadmierna ilość zawodników na lodzie). Penalty served by Maxim Berjozkin.
|
|
50:32
|
Kara dla HK CSKA Moskwa (Nikita Nestěrov – 2 min., uderzanie).
|
|
48:23
|
Kara dla HK CSKA Moskwa (Viktor Svedberg – 2 min., trzymanie).
|
|
45:39
|
Kara dla HK CSKA Moskwa (John Gilmour – 2 min., atak kijem trzymanym oburącz).
|
|
31:57
|
Kara dla HK CSKA Moskwa (Sergej Plotnikov – 2 min., spowodowanie upadku przeciwnika).
|
|
21:03
|
Kara dla Lokomotiw Jarosław (André Petersson – 2 min., opóźnianie gry / wystrzelenie krążka poza obszar lodowiska).
|
|
12:13
|
Kara dla Lokomotiw Jarosław (Pavel Kudrjavcev – 2+2 min, niebezpieczna gra wysoko uniesionym kijem).
|
|
07:20
|
Kara dla Lokomotiw Jarosław (Kara techniczna dla drużyny – nadmierna ilość zawodników na lodzie). Penalty served by Alexandr Polunin.
|
|
00:38
|
Kara dla HK CSKA Moskwa (Kara techniczna dla drużyny – nadmierna ilość zawodników na lodzie). Penalty served by Matvej Guskov.
|
Składy i statystyki:
15. Svedberg (Jurtajkin, Andronov), 15. Wallmark (Gilmour, Slepyšev), 22. Guskov (N. Nestěrov, Wallmark) – 40. Boucher (A. Petersson)
Sędziowie: Naumov, Sidorenko – Strelcov, Stroganov
Widownia: 2829
Spudłowany karny!:
HK CSKA Moskwa:
Ivan Fedotov (Kiseljov) – Dahlbeck, Ar. Sergejev (A), Blažijevskij, N. Nestěrov, Gilmour, Svedberg, Lugovjak – Andronov (C), Alexandr Popov (A), Mingačjov – Guskov, Slepyšev, Nordström – S. Plotnikov, Sorkin, Jurtajkin – Wallmark, Rtiščev, Pankratov.
Zmiany:
Trener:
Lokomotiw Jarosław: Pasquale (Guskov) – A. Marčenko (C), Rafikov, Barancev, M. Osipov (A), Jelesin, Čerepanov, Naumenko – Boucher, Kraskovskij, Korškov – A. Petersson, Šalunov, Kudrjavcev – Ge. Ivanov, Kajumov, De. Alexejev – Sagadějev, J. Averin (A), Berjozkin – Polunin.
Zmiany:
Trener:
Zmiany:
Trener:
Lokomotiw Jarosław: Pasquale (Guskov) – A. Marčenko (C), Rafikov, Barancev, M. Osipov (A), Jelesin, Čerepanov, Naumenko – Boucher, Kraskovskij, Korškov – A. Petersson, Šalunov, Kudrjavcev – Ge. Ivanov, Kajumov, De. Alexejev – Sagadějev, J. Averin (A), Berjozkin – Polunin.
Zmiany:
Trener:
Sędziowie: Naumov, Sidorenko – Strelcov, Stroganov
Widownia: 2829