Chabarowsk – Czerepowiec | 3:2 (koniec) | | | Magnitogorsk – Omsk | 7:4 (koniec) |
finał
Metallurg Magnitogorsk
7:4
(2:2, 3:2, 2:0)
Avangard Omsk
58:35
|
Kara dla Metallurg Magnitogorsk (Brendan Leipsic – 2 min., spowodowanie upadku przeciwnika).
|
|
57:33
|
Kara dla Avangard Omsk (Vladimir Brjukvin – 2 min., spowodowanie upadku przeciwnika).
|
|
53:32
|
Kara dla Metallurg Magnitogorsk (Arťom Minulin – 2 min., trzymanie).
|
|
49:44
|
Kara dla Avangard Omsk (2 min.).
|
|
48:50
|
Kara dla Avangard Omsk (Corban Knight – 2 min., trzymanie).
|
|
44:35
|
Kara dla Metallurg Magnitogorsk (Pavel Akolzin – 2 min., trzymanie).
|
|
38:11
|
Kara dla Avangard Omsk (Alexej Jemelin – 2 min., spowodowanie upadku przeciwnika).
|
|
30:07
|
Kara dla Metallurg Magnitogorsk (Maxim Karpov – 2 min., przeszkadzanie).
|
|
19:20
|
Kara dla Avangard Omsk (Damir Šaripzjanov – 2 min., spowodowanie upadku przeciwnika).
|
|
09:13
|
Kara dla Avangard Omsk (Vladimir Žarkov – 2 min., zahaczanie).
|
|
06:15
|
Kara dla Metallurg Magnitogorsk (Josh Currie – 2 min., zahaczanie).
|
Składy i statystyki:
12. Currie (Pašnin, Maillet), 20. Korosteljov (Hultström, Goldobin), 33. Košelev (Zemčonok), 37. Nikoncev (Několenko, Goldobin), 40. Čibisov (Zernov, Leipsic), 50. Karpov (Maillet, Goldobin), 58. Goldobin (Maillet, Leipsic) – 2. Tělegin (K. Gotovec), 18. Cehlárik (Tolčinskij, Šaripzjanov), 32. Knight (Kaski, Cehlárik), 35. Běreglazov (Tělegin)
Sędziowie: Gofman, Oskirko – Zacharov, Maximovskij
Widownia:
Spudłowany karny!:
Metallurg Magnitogorsk:
Olkinuora (Košečkin) – Zemčonok, J. Jakovlev (C), Hultström, Makljukov, Minulin, Pašnin (A), Nikolajev – Košelev, Currie, Čibisov – Karpov, Zernov, Korosteljov – Nikoncev (A), Maillet, Leipsic – Akolzin, Několenko, Goldobin.
Zmiany:
Trener:
Avangard Omsk: Š. Hrubec (50. Vas. Děmčenko, Dianov) – Pokka, Šaripzjanov (A), Běreglazov, K. Gotovec, Kaski, Jemelin (C), Brjukvin – Tělegin, Knight, Cehlárik – Jakupov, Prochorkin, Tolčinskij (A) – Ševčenko, Paré, Gricjuk – V. Žarkov, Kablukov, Dědunov.
Zmiany:
Trener:
Zmiany:
Trener:
Avangard Omsk: Š. Hrubec (50. Vas. Děmčenko, Dianov) – Pokka, Šaripzjanov (A), Běreglazov, K. Gotovec, Kaski, Jemelin (C), Brjukvin – Tělegin, Knight, Cehlárik – Jakupov, Prochorkin, Tolčinskij (A) – Ševčenko, Paré, Gricjuk – V. Žarkov, Kablukov, Dědunov.
Zmiany:
Trener:
Sędziowie: Gofman, Oskirko – Zacharov, Maximovskij
Widownia: