GKS K. – Arka | 2:4 (koniec) | | | GKS T. – Chrobry | 1:0 (koniec) | | | Polkowice – Stomil | 2:2 (koniec) |
Galatasaray – Lazio | 1:0 (koniec) | | | Lokomotiw M. – Olympique | 1:1 (koniec) | | | Crvena Zvezda – Braga | 2:1 (koniec) |
Midtjylland – Łudogorec | 1:1 (koniec) | | | Real Betis – Celtic | 4:3 (koniec) | | | Bayer – Ferencvaros | 2:1 (koniec) |
Rapid – Genk | 0:1 (koniec) | | | Dinamo Z. – West Ham | 0:2 (koniec) | | | Brøndby – Sparta | 0:0 (koniec) |
Rangers – Lyon | 0:2 (koniec) | | | Monaco – Sturm | 1:0 (koniec) | | | PSV – Sociedad | 2:2 (koniec) |
Leicester – Napoli | 2:2 (koniec) | | | Olympiakos – Antwerp | 2:1 (koniec) | | | Eintracht – Fenerbahce | 1:1 (koniec) |
Kajrat – Omonia | 0:0 (koniec) | | | Karabach – Basel | 0:0 (koniec) | | | Mura – Arnhem | 0:2 (koniec) |
Rennes – Tottenham | 2:2 (koniec) | | | Slavia – Union | 3:1 (koniec) | | | Slovan – Kopenhaga | 1:3 (koniec) |
Flora – Gent | 0:1 (koniec) | | | HJK – Linz | 0:2 (koniec) | | | Red Imps – PAOK | 0:2 (koniec) |
Anorthosis – Partizan | 0:2 (koniec) | | | AS Roma – CSKA Sofia | 5:1 (koniec) | | | Bodu – Zoria | 3:1 (koniec) |
Jablonec – Cluj | 1:0 (koniec) | | | Randers – Alkmaar | 2:2 (koniec) |
finał
Górnik Polkowice
2:2
(0:0)
Stomil Olsztyn
64
|
Żółtą kartkę otrzymuje Mariusz Szuszkiewicz (Górnik).
|
|
37
|
Żółtą kartkę otrzymuje Piotr Pyrdol (Stomil Olsztyn).
|
|
31
|
Żółtą kartkę otrzymuje Marcin Biernat (Górnik).
|
|
20
|
Żółtą kartkę otrzymuje Jonatham Bwanga (Stomil).
|
Gole:
50. Szmyt, 74. Piątkowski – 59. Reiman, 68. Fundambu
Posiadanie piłki: 59 % : 41 %.
Strzały celne: 4:5. Strzały niecelne: 6:6. Rzuty rożne: 8:5. Spalone: 0:1. Foule: 13:13.
Sędziowie:
Widownia:
Kartki: 31. Biernat (PLK), 64. Szuszkiewicz (PLK) – 20. Bwanga (OLS), 37. Pyrdol (OLS)
Spudłowany karny!: 22. Piątkowski (PLK), bramkarz Bąkowski obronił
Posiadanie piłki: 59 % : 41 %.
Strzały celne: 4:5. Strzały niecelne: 6:6. Rzuty rożne: 8:5. Spalone: 0:1. Foule: 13:13.
Górnik Polkowice:
Szymański – Magdziak, Ratajczak, Szmyt (88. Sypek), Pałaszewski (46. Szuszkiewicz), Radziemski (76. Karmelita), Purzycki, Sobków, Biernat, Wacławczyk (75. Żołądź), Piątkowski (75. Bancewicz)
Zmiany: Furtak, Kucharczyk, Karmelita, Żołądź, Bancewicz, Szuszkiewicz, Sypek, Krakowski, Opałacz
Trener:
Stomil Olsztyn: Bąkowski – Remisz, Reiman, Straus, Pyrdoł (81. Żwir), Moneta (81. Zych), Bwanga, Ciechanowski, Tecław, Fundambu (90. Shibata), Mikita (85. Lewicki)
Zmiany: Syldatk, Spychała, Żwir, Shibata, Zych, Lewicki, Dampc, Szramka, Galach
Trener:
Zmiany: Furtak, Kucharczyk, Karmelita, Żołądź, Bancewicz, Szuszkiewicz, Sypek, Krakowski, Opałacz
Trener:
Stomil Olsztyn: Bąkowski – Remisz, Reiman, Straus, Pyrdoł (81. Żwir), Moneta (81. Zych), Bwanga, Ciechanowski, Tecław, Fundambu (90. Shibata), Mikita (85. Lewicki)
Zmiany: Syldatk, Spychała, Żwir, Shibata, Zych, Lewicki, Dampc, Szramka, Galach
Trener:
Sędziowie:
Widownia:
Jarosław Kowalski
@JarKowalski13