FC Reiter – Lubawa 3:6 (koniec) | GI Malepszy – Red Dragons 3:3 (koniec) | Red Devils – Rekord 1:8 (koniec)
AZS Darkomp – AZS Gdańsk 6:2 (koniec)
Red Devils Futsal Club
1:8 (1:6)
Rekord Bielsko-Biała
Sobota 18.09.2021, 18:00 • Hala Centrum Park Chojnice • FOGO Futsal Ekstraklasa • 2. runda

Dziękuję za wspólnie spędzony czas i zapraszam na następne relacje (19:37:43)

Nie doszło do jakiejkolwiek niespodzianki w Hali Centrum Park Chojnice. Gospodarzy było stać na zaledwie jedno uderzenie do bramki, natomiast Rekord Bielsko-Biała przeprowadził kanonadę i odniósł przekonujące zwycięstwo 8:1.

40

39
    Ostatnia minuta i dopiero pierwsze przewinienie bielszczan w drugiej połowie.

38
    Mocne uderzenie i żeby tylko było w nim równie dużo precyzji, to byłaby zmiana wyniku w hali. Futsalówka przeleciała jednak obok spojenia słupka z poprzeczką, a gra została już żwawo wznowiona od bramki.

37
    Trochę spokoju w ostatnich minutach spotkania i wyczekiwanie na zakończenie jednostronnego widowiska.

35
    Zaledwie pięć minut do końca spotkania.

34
    Szybka akcja. Widać, że był to wariant przygotowany z trenerem w trakcie przygotowań do meczu. Gracze szybko zajęli swoje pozycje i wiedzieli, w którym kierunku powędruje futsalówka. Przeczytali to jednak przeciwnicy.

33
    Red Devils Chojnice chronią się przed porażką dwucyfrową.

32
    Zakotłowało się w pobliżu linii bramkowej. Dwóch zawodników miało ochotę na wepchnięcie piłki z bliska do siatki, jednak znalazł się obrońca zdolny do wyekspediowania jej z niebezpiecznej strefy.

31
    Gol dla Rekordu!
    Strzelcem bramki SEBASTIAN LESZCZAK.

Drugie trafienie Sebastiana Leszczaka w meczu. Rekord poważnie potraktował zadanie, jakim jest zdobycie prowadzenia w tabeli Statscore Futsal Ekstraklasy w drugim meczu sezonu.

30
    Druga połowa na półmetku i Rekord Bielsko-Biała odrobinę zwolnił, stara się kontrolować przebieg rozstrzygniętego meczu z futsalówką przy nogach.

28
    Długo krążyła piłka po obrzeżach pola bramkowego. Tak jakby zawodnikom brakowało zdecydowania. Wreszcie w pewnym momencie pojawiło się uderzenie, ale już z kompletnie nieprzygotowanej pozycji.

27
    Była szansa na zagrożenie gospodarzom z rzutu rożnego, ale ci unieszkodliwili atak Rekordu Bielsko-Biała.

26
    Już cztery faule złapali gospodarze w drugiej połowie meczu. Sami szykują dla siebie trudności.

25
    Łukasz Sobański napomniany żółtą kartką za ostre przewinienie.

24

23
    Strzelcem bramki MICHAŁ KUBIK.

Nowy zawodnik na liście strzelców, a jest nim doświadczony Michał Kubik. Po powrocie z szatni na boisko Rekord Bielsko-Biała nie zatracił swojej skuteczności.

22
    Mecz został wznowiony po czasie spędzonym przez drużyny w szatniach. Był czas na zmodyfikowanie planu na mecz na podstawie tego, co wydarzyło się przed przerwą. Zobaczymy, która z ekip przystąpi do zdecydowanego ataku.

Gole: 14. Nehela – 5. Biel, 8. Popławski (kar.), 11. Biel, 15. Leszczak, 16. Ribeiro, 20. Surmiak, 23. Kubik, 31. Leszczak

Kartki:   15. Laskowski (CHO), 25. Sobański (CHO)   8. Augusto (CHO)

Red Devils Futsal Club: Kąkol, Kartuszyński – Pastars, Sobański, Nehela, Augusto, Medon, Laskowski, Świtoń, Seniuk, Sole.

Rekord Bielsko-Biała: Iwanek, Nawrat – Surmiak, Biel, Ribeiro, Popławski, Budniak, Leszczak, Marek, Kubik, Henrique.

Sędziowie: Dorn, Szkodziński – Żynis, Grzębowski