Jagiellonia – Clearex 2:5 (koniec) | Piast – FIT-MORNING Gredar 3:1 (koniec) | Dreman – Legia 0:3 (koniec)
Jagiellonia Białystok
2:5 (1:1)
Clearex Chorzów
Niedziela 19.09.2021, 16:00 • Białystok • FOGO Futsal Ekstraklasa • 2. runda

W końcówce gospodarze próbowali jeszcze gry z wyprowadzonym bramkarzem, ale zostali za to skarceni przez Segeta. Na szczególną uwagę zasługuje bramkowa akcja Belzyta. Na dziś to wszystko, dziękuję za uwagę i zapraszam na kolejne relacje! (17:46:37)

Pierwsza połowa bez większych emocji, ale po przerwie rozwiązał nam się worek z bramkami. Ostatecznie pierwsze punkty w tym sezonie dopisuje do swojego konta Clearex Chorzów. Na kłopoty Dewucki!

39:57
    Gol dla Clearexu!
    Strzelcem bramki Seget.
    Strzał przez całe boisko do pustej bramki, kończy emocje w tym spotkaniu.

38:36
    Żółtą kartkę otrzymuje Gryko (MOKS Słoneczny Stok Białystok).

37:40
    MOKS wciąż z wyprowadzonym bramkarzem, coraz bardziej zagęszcza się gra pod bramką Krzyśki

36:30
    Ładna akcja MOKSu, słupek po raz kolejny ratuje Clearex przed utratą bramki!

33:41
    Strata MOKSu, Dewucki był blisko przechwytu i zdobycia kolejnej bramki!

Rafał Słociak

Gole: 9. Brocki (sam.), 32. Belzyt – 3. Prolejko (sam.), 29. Dewucki (Mizgajski), 30. Mozheiko, 33. Dewucki, 40. Seget

Kartki:   34. Kożuszkiewicz (SSB), 39. Gryko (SSB)

Jagiellonia Białystok: Ulman (Danilewicz) – Citko, Kożuszkiewicz, Osypiuk, Belzyt – Skiepko, Aleksandrowicz, Gryko, Prolejko, Shostak, Makal, Stachurski
    Clearex Chorzów: Krzyśka (Nadolski, Bednarczyk) – Seget, Sitko, Cichy, Mozheiko – Niemczyk, Jankowski, Mizgajski, Salisz, Brocki, Łuszczek, Dewucki

Sędzia I: Mital Artur
    Sędzia II: Gwiazda Paweł
    Sędzia III: Nowacki Maciej
    Sędzia czasowy: Gałczyk Mariusz