Clearex – FC Reiter 2:2 (koniec) | Lubawa – Red Devils 9:1 (koniec) | FIT-MORNING Gredar – Jagiellonia 2:2 (koniec)
Polkowice – Legia 2:8 (koniec)
KS Constract Lubawa
9:1 (7:0)
Red Devils Futsal Club
Sobota 25.09.2021, 16:00 • Hala Widowiskowo-Sportowa, Lubawa • FOGO Futsal Ekstraklasa • 3. runda

36
    Gol dla Red Devils!
    Strzelcem bramki PATRYK LASKOWSKI.

Chojniczanie uratowali honor tym trafieniem. Wynik nadal wygląda bardzo źle, ale przynajmniej dzięki uderzeniu Patryka Laskowskiego porażka nie będzie do zera.

28
    Gol dla Constractu!
    Strzelcem bramki BARTŁOMIEJ PIÓRKOWSKI.

Nowy zawodnik na coraz bardziej okazałej liście strzelców i już bardzo mocno pachnie dwucyfrowym wynikiem.

24
    Strzelcem bramki SEBASTIAN GRUBALSKI.

Nie zatrzymuje się, nie odpuszcza przeciwnikom, a konsekwentnie pracuje na swoje statystyki. Sebastian Grubalski przymierzył do bramki Red Devils Chojnice po raz czwarty tego popołudnia.

11

Hat-trick Sebastiana Grubalskiego i Constract Lubawa po prostu demoluje przeciwnika. Pachnie strzeleckim rekordem.

11

Praktycznie każda ofensywna szarża gospodarzy kończy się lądowaniem futsalówki w bramce bezradnych przyjezdnych.

10
    Strzelcem bramki PEDRO OLIVEIRA SILVA.

Piłka trafiła do Pedro Oliveiry Silvy, który spokojnym uderzeniem pokonał bramkarza Red Devils Chojnice. Pierwsza połowa na półmetku i już pięć goli.

7
    Strzelcem bramki TOMASZ KRIEZEL.

Constract nie zatrzymuje się w swoich ofensywnych szaleństwach. Po zaledwie kilku minutach ma praktycznie w kieszeni zdobycie kompletu punktów.

6

Rozpoczyna się kanonada, tak przynajmniej to wygląda. Sebastian Grubalski nie rozpamiętywał poprzedniego gola i krótko po wznowieniu strzelił kolejnego.

6
    Strzelcem bramki KACPER SENDLEWSKI.

Gospodarze podwoili prowadzenie i idą za ciosem w kierunku zwycięstwa. Tym razem Kacper Sendlewski przymierzył do bramki Red Devils Chojnice.

2
    Strzelcem bramki JAKUB RASZKOWSKI.

Gospodarze nie potrzebowali dużo czasu na zdobycie prowadzenia. Dobiegała końca dopiero druga minuta, a Jakub Raszkowski oddał strzał prosto do bramki.

Gole: 2. Raszkowski, 6. Sendlewski, 6. Grubalski, 7. Kriezel, 10. Silva, 11. Grubalski, 11. Grubalski, 24. Grubalski, 28. Piórkowski – 36. Laskowski

Kartki:   15. Kriezel (CON) – 2. Sole (CHO)

KS Constract Lubawa: Casagrande – Madziąg, Sendlewski, Kaniewski, Andre Luiz, Grubalski, Piórkowski, Silva, Kriezel, Ossowski, Luan, Raszkowski, Mesa.

Red Devils Futsal Club: Kartuszyński, Kąkol – Pastars, Sobański, Nehela, Laskowski, Świtoń, Seniuk, Magalhaes, Sole.

Sędziowie: Mital, Marcinkowski – Żynis, Brudnicka