Wigry – Śląsk II 1:0 (koniec) | Radunia – Wisła Pu. 2:2 (koniec) | Chojniczanka – Pogoń Sdl. 3:0 (koniec)
Olimpia E. – Lech II P. 1:2 (koniec) | Stal Rz. – Znicz 3:1 (koniec)
Radunia Stężyca
2:2 (2:0)
Wisła Puławy
Niedziela 26.09.2021, 15:002. Liga • 10. kolejka

Witamy w transmisji online. Spotkanie rozpocznie się o godzinie 15:00.

Serdecznie zapraszam na relację z meczu 10. kolejki eWinner 2. Ligi. Radunia Stężyca na własnym terenie podejmie Wisłę Puławy. Początek spotkania w niedzielę o 15:00. Bądźcie z nami!

Protokół meczowy:

Radunia Stężyca:
    Tułowiecki – Murawski, Szur, Kosznik, Lizakowski, Letniowski, Deja, Kuźniarski, Łuczak, Stępień, Surdykowski
    Rezerwowi:
    Leszczyński – Potrac, Witek, Wojowski, Szuprytowski, Fadecki, Piotrowski, Miller, Retlewski

Wisła Puławy:
    Socha – Kubań, Lisowski, Puton, Wiech, Furtado, Cheba, Daniel, Banach, Paluchowski, Wawszczyk
    Rezerwowi:
    Kołotyło – Czelny, Piotrowski, Kondracki, Kacprzycki, Drozdowicz, Ruiz-Diaz

Szymon Lizak (Poznań).

1

2
    Pierwsza akcja Wisły i zablokowany strzał na bramkę rywali.

4
    W odpowiedzi gospodarze, ale niecelnie uderzał jeden z zawodników Raduni.

5
    Ostro faulował w ofensywie Furtado i jest pierwsza żółta kartka.

7
    Wybijają piłkę defensorzy Wisły po dośrodkowaniu ze skrzydła.

9
    Niecelnie z dystansu uderzał Letniowski.

10
    Na spalonym złapany Surdykowski.

13
    Nieudane wykończenie akcji przez gospodarzy.

14
    W środkowej strefie boiska faulował Stępień i on także zostaje upomniany przez arbitra.

16
    Przekombinowali w ofensywie przyjezdni, ale w dalszym ciągu udaje im się utrzymać przy piłce.

17
    Kontra gospodarzy zakończona strzałem Łuczaka, ale jednak w środek bramki, co ułatwiło interwencję golkiperowi gości!

19
    Gol dla Raduni!
    Gospodarze obejmują prowadzenie! Niezła szarża Lizakowskiego, a następnie zagranie w pole karne do BARTOSZA KUŹNIARSKIEGO, który otwiera wynik spotkania!

20
    Groźna akcja gości, ale świetnym wyjściem przed pole karne popisał się Tułowiecki!

22
    Korner dla gości.

23
    Dość elektrycznie w defensywie gospodarze. Od autu rywale.

26
    W środkowej strefie boiska faulowany był Lisowski i arbiter bez wahania podyktował rzut wolny.

27
    Miejscowi od wrzutu z autu na wysokości linii środkowej boiska.

29
    W środku pola utrzymują się przy piłce gospodarze.

30
    Kolejna bardzo dobra interwencja Tułowieckiego. Tylko korner dla przyjezdnych.

31
    Powiększają przewagę miejscowi! Zabójczą kontrę miejscowych skutecznie wykończył WOJCIECH ŁUCZAK!

34
    Zupełnie nieudane zagranie w pole karne Wisły i przechwytuje piłkę Socha.

35
    Przeszkodzili sami sobie w ofensywie przyjezdni.

37
    Dalekie wybicie piłki przez Tułowieckiego. Tak dalekie, że futbolówka trafiła do jego vis-a-vis z Puław.

38
    Od autu na własnej połowie wznawiają grę miejscowi.

40
    Niezłe uderzenie Furtado, ale ostatecznie piłka poszybowała ponad poprzeczką.

42
    Znakomicie zapowiadała się akcja miejscowych, ale w kluczowym momencie zablokowany został Łuczak!

44
    Mocno naciskają goście chcąc strzelić gola kontaktowego jeszcze przed przerwą.

45
    O jedną minutę przedłużona została pierwsza połowa spotkania.

45+1
    Żółtą kartkę otrzymuje Daniel (Wisła Puławy).

45+2

Do przerwy gospodarze prowadzą 2:0. Za niecały kwadrans wracamy na drugą połowę, zostańcie z nami!

46

46
    Zmiana w drużynie Wisła Puławy: z boiska schodzi Furtado, na boisku pojawia się Kacprzycki.
    Zmiana w drużynie Wisła Puławy: z boiska schodzi Banach, na boisku pojawia się Kondracki.

48
    Szybko starają się przenieść grę na połowę rywali przyjezdni. Widać, że zamierzają ze wszystkich sił walczyć o odrobienie strat.

50
    Rzut wolny dla Raduni na połowie rywali.

53
    Nieudane wykończenie akcji przez gości i z piątego metra wznawia grę Tułowiecki.

55
    Kolejne przewinienie gospodarzy w środkowej strefie boiska.

57
    Bardzo dobra okazja gospodarzy, ale świetną interwencją po płaskim strzale jednego z rywali popisał się Socha!

58
    Na spalonym złapany został Paluchowski i arbiter przerwał akcję puławian.

59
    Korner dla Raduni.

60
    Ogromne zamieszanie w polu karnym gości, ale ostatecznie wybronili się zawodnicy Wisły!

60
    Kontra Wisły zakończona wywalczonym rzutem karnym! Faulował Szur.

61
    Gol dla Wisły Puławy!
    Bramka kontaktowa dla przyjezdnych! Pewnie wykorzystał jedenastkę CARLOS DANIEL.

63
    Faulowany niedaleko pola karnego rywali Letniowski. Może być groźnie pod bramką Wisły.

64
    Zmiana w drużynie Radunia Stężyca: z boiska schodzi Kuźniarski, na boisku pojawia się Witek.
    Zmiana w drużynie Radunia Stężyca: z boiska schodzi Łuczak, na boisku pojawia się Miller.

65
    Na bezpośrednie uderzenie z rzutu wolnego zdecydował się Stępień, ale pewnie broni Socha.

68
    Faulowany jeden z defensorów Wisły i arbiter przerywa akcję gospodarzy.

70
    Dwadzieścia minut pozostało do końca regulaminowego czasu gry. Czy Wiśle uda się doprowadzić do remisu?

71
    Upadł na murawę w polu karnym rywali jeden z zawodników Wisły, ale nie ma mowy o odgwizdaniu jedenastki.

73
    Zmiana w drużynie Wisła Puławy: z boiska schodzi Cheba, na boisku pojawia się Ruiz-Diaz.

75
    Zmiana w drużynie Radunia Stężyca: z boiska schodzi Surdykowski, na boisku pojawia się Retlewski.
    Zmiana w drużynie Radunia Stężyca: z boiska schodzi Stępień, na boisku pojawia się Wojowski.

77
    Sporo chaosu mieliśmy teraz w środku pola. Ostatecznie na dłużej przy piłce gospodarze.

78
    Tylko korner dla Raduni po świetnie zapowiadającej się akcji lewą stroną.

79
    Dobry okres gry miejscowych. Radunia chce wrócić na dwubramkową przewagę.

80
    Zmiana w drużynie Wisła Puławy: z boiska schodzi Daniel, na boisku pojawia się Drozdowicz.

81
    Doprowadzają do remisu goście! Dezorientację defensywy Raduni wykorzystał KACPER KONDRACKI!

84
    Przy piłce w środkowej strefie boiska miejscowi.

85
    Rzut wolny w środku pola dla gospodarzy.

88
    Gra toczy się obecnie w środowej strefie boiska.

89
    Zmiana w drużynie Wisła Puławy: z boiska schodzi Lisowski, na boisku pojawia się Czelny.

90
    O cztery minuty przedłużony został ten mecz!

90+1
    Strzał Wawszczyka po dośrodkowaniu z rzutu rożnego, ale zabrakło precyzji!

90+3
    Znakomita interwencja Tułowieckiego po strzale z dystansu jednego z rywali!

90+4
    Coś niesamowitego! Znakomitą okazję miał Retlewski, ale ostatecznie tylko korner dla miejscowych!

90+5

Spotkanie w Stężycy dobiegło końca! Ostatecznie po remisie 2:2 Radunia dzieli się punktami z Wisłą Puławy. Dziękuję za uwagę! (16:53:23)

Gole: 19. Kuźniarski, 31. Łuczak – 61. Daniel (kar.), 81. Kondracki

Kartki:   14. Stępień (STZ) – 5. Furtado (PUL), 45+1. Daniel (PUL)

Tułowiecki – Murawski, Szur, Kosznik, Lizakowski, Letniowski (86. Szuprytowski), Deja, Kuźniarski (64. Witek), Łuczak (64. Miller), Stępień (75. Wojowski), Surdykowski (75. Retlewski)