Red Dragons – Piast 1:2 (koniec) | AZS Gdańsk – Lębork 5:4 (koniec) | Rekord – AZS Darkomp 6:2 (koniec)
Dreman – GI Malepszy 2:0 (koniec)
Red Dragons Pniewy
1:2 (0:1)
Piast Gliwice
Niedziela 26.09.2021, 16:00FOGO Futsal Ekstraklasa • 3. runda

Brawa dla obu ekip, za walkę do samego końca. Ten mecz w idealny sposób przypomniał, że piłka jest w grze przez pełne 40 minut. Smoki nadal z jednym punktem w 3 spotkaniach, Piast jak na razie z kompletem punktów. Dziękuję za uwagę i zapraszam na kolejne relacje! (17:56:47)

Świetny, żywy mecz w Pniewach. Nieco szkoda walczących dzielnie Smoków. Piast wypunktował rywala jak klasowy pięściarz, nokautujący cios wyprowadzając w ostatniej minucie tego starcia. Takich widowisk chcemy więcej, ale zdecydowanie więcej chcemy też bramek!

39:04
    Timeout dla gospodarzy.

39:04
    Gol dla Piasta!
    Strzelcem bramki SZADURSKI.
    Na kilka razy próbowali zawodnicy Piasta, ostatecznie do bezpańskiej "patelni" dopada Szadurski i wyjaśnia z najbliższej odległości!

38:41
    Żółtą kartkę otrzymuje Skrzypek (Red Dragons Pniewy).
    Mrowiec faulowany w pobliżu pola karnego.

37:10
    Błaszyk wysoko nad bramką po rozegraniu z rzutu rożnego

37:09
    Ofiarna i skuteczna interwencja Śmiałkowskiego po kontrze Smoków, ale było bardzo blisko bramki samobójczej!

36:09
    Żółtą kartkę otrzymuje Widuch (Piast Gliwice).

36:09
    Żółtą kartkę otrzymuje Hoły (Red Dragons Pniewy).

35:55
    Kostecki w starciu z Dasaievem, musieli wkroczyć sędziowie, ostatecznie aut dla Piasta

35:50
    Świetna akcja Piasta, zwód Mrowca, strzał, brawo Błaszczyk!

35:24
    4:4 w faulach

35:24
    Żółtą kartkę otrzymuje Storozhuk (Red Dragons Pniewy).

35:15
    Zamieszanie w polu karnym Piasta, po raz kolejny Kostecki próbował zaczarować, wybronili się jednak goście